Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

رودی جولیانی یک هفته وقت دارد.

در حالی که مشغول تهیه همبرگر بودید و سگ خود را با CBD آماده می کنید تا برای آتش بازی آماده شوید ، اول ‘رودی نیز مشغول جشن گرفتن آمریکا بود … به روش خاص و خاص خود.

همین هفته گذشته ، مجوز جولیانی برای وکالت بود معلق در نیویورک بخاطر گفتن انبوهی از نجیبات درباره انتخابات ، چه در دادگاه و چه در خارج از دادگاه.

وی در حال حاضر با تحقیقات درباره اوکراینی خود روبرو است لابی کردن AHEM “لابی نکردن” در منطقه جنوبی نیویورک ، و یک استاد خاص در حال حاضر در حال غربال کردن مطالب دفتر خود پس از حمله FBI به آن است.

همزمان ، از طرف Dominion Voting Systems و Smartmatic به دلیل ادعاهای دروغ خود در مورد انتخابات ، به دلیل افترا شکایت شده است. و به عنوان بلومبرگ امروز صبح گزارش شد ، دومینیون از او برای همه اسناد مربوط به حضور او در فاکس از سال 2016 احضار کرده است – گویی رودی ساعت ها را برای جمع آوری داده ها آماده می کند تا با لو دابز یا ماریا بارتیرومو به گفتگو بپردازد و فحاشی کند.

سپس ، در آخر هفته ، جمهوری آریزونا ضبط شده صوتی پیام های وکیل رئیس جمهور را برای مقامات انتخاباتی ایالت در روزهای پس از انتخابات رها کرد که قطعاً به نظر می رسید او از کمک آنها در انحراف نتیجه حساب رسمی ایالت استقبال می کند.

“من چند چیز دارم که می خواهم با شما صحبت کنم. بعد از اینکه این مقام جمهوریخواه در 24 دسامبر خواستار ارسال پیام صوتی شد ، او به بیل گیتس ، ناظر انتخابات گفت: “ما می دانیم ، واقعاً فکر می کنم شرم آور است که جمهوری خواهان هر دو از این نوع هستند وضعیت و من فکر می کنم ممکن است یک روش خوب برای حل این مشکل برای همه وجود داشته باشد. “

“من می خواهم ببینم آیا راهی وجود دارد که ما بتوانیم این مسئله را حل کنیم تا برای همه خوب باشد. همه ما جمهوریخواه هستیم ، فکر می کنم هدف یکسانی داریم. “او در همان روز به جک سلرز ، ناظر انتخابات گفت. “بیایید ببینیم آیا می توانیم این کار را در خارج از دادگاه انجام دهیم ، خوشحالم.”

در واقع ، ایالت در حال حاضر در دادگاه های متعدد بود ، به همین دلیل شاید هیچ یک از مقامات تماس خود را پس ندادند.

امروز صبح بخشی دیگر از کتاب آینده مایکل ولف زمین لغزش: روزهای پایانی ریاست جمهوری ترامپ (لینک وابسته) افتاد در تایمز لندن با شایعات پر آب و تاب که رودی با خانواده ترامپ بیرون است و از حامی سابق خود “بیرون رانده شده ، قطع شده” است.

و ترامپ قبل از سوار شدن به جزیره ، حتی زحمت پرداخت هزینه های خدمات رودی را هم نداد.

ولف می نویسد: “ترامپ از اینكه سعی كرد در ازا challenge چالش های انتخاباتی خود دستمزد بگیرد ، آزرده خاطر شده است.”

خیلی برای آن هزینه روزانه 20000 دلار رودی دوست دختر خود را به خواستگاری از مبارزات انتخاباتی ترامپ فرستاد.

همه اینها نمی توانند در یک زمان بدتر به وجود بیایند. او که قادر به وکالت نیست ، دیگر نمی تواند از طریق الیگارشی خارج از کشور پول نقد جمع کند و درگیر قراردادن بند “وکالت عادلانه ، بدون لابی” و نه چگونه در قراردادهای خود شود. او در میانه طلاق جدی و سوخته از همسر سوم خود ، جودی ناتان است. و بین پرونده های مدنی و جنایی ، جولیانی به دنبال میلیون ها دلار هزینه حقوقی است.

خوشبختانه ، او طرفداران وفادار خود را وادار به عقب نشینی کرده است. آنها هرگز اجازه نخواهند داد كه شهردار آمريكا سرنگون شود ، درست است؟

یا شاید نه خوب …. موفق باشید!

“ما به شما نیاز داریم تا شمارش را متوقف کنید”: جزئیات تلاش های شدید متحدان ترامپ برای فشار بر ناظران شهرستان ماریکوپا [AZ Republic]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer