Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Waaaaaayay بازگشت به پنجشنبه ، هنگامی که بازار جبران خسارت Biglaw به 200،000 $ برای همکاران سال اول نقل مکان کرد ، با تشکر از میلبانک، مک درموت ، ویل و امری اولین شرکتی بود که با افزایش ها مطابقت داشت، این کار را طی چند ساعت انجام دهید. اما بعد دیویس پولک اسپویلر بازی کرد، بالاتر از مقیاس Milbank.

اما MWE نباید مانع شود. روز جمعه ، این شرکت اعلام کرد که مجدداً حقوق کاردانی را با یادداشت زیر افزایش می دهد ، که بدون صراحت آن را تأیید می کند ، مطمئناً به نظر می رسد که اگر در شرکت دیگری – سرفه Cravath – بیش از بالا:

ما بسیار خوشحالیم که در موقعیتی قرار داریم که می توانیم از این طریق به همکاران زحمتکش و بهترین کلاس خود پاداش دهیم. ما سطح تعهد شگفت انگیز شما را می بینیم و می دانیم که شما “همه” درگیر هستید و کاملاً با برنامه های ما برای شتاب دهنده شغلی شماره یک در حرفه وکالت همسو هستید.
شاید بازی ها ادامه داشته باشند یا شاید کار ما تمام شده باشد: چه کسی می داند؟ حداقل چیزی که ما به آن امیدواریم این است که شما از آخر هفته خود لذت ببرید و قدر این روزهای روشن را بدانید.

در حقیقت ، ما انتظار داشتیم که دوباره افزایش یابد. این همان اتفاقی است که در سال 2018 رخ داد هنگامی که کراوات از بالای معاملات Milbank درآمد. تقریباً تعداد بیشتری از شرکتهای مقیاس 200K دلار به مقیاس 205K $ بیشتر خواهد شد ، آنها فقط ممکن است منتظر بمانند تا … بازیکنان بزرگ دیگر برای جبران خسارت کار خود را انجام دهند تا مجبور نشوند سومین یادداشت غرامت را صادر کنند روزها

همه را بخاطر بسپارید ، ما به نکات شما بستگی داریم تا در بالای این موارد باقی بمانیم. بنابراین وقتی شرکت شما مطابقت دارد ، لطفاً برای ما پیامک کنید (646-820-8477) یا برای ما ایمیل بزنید (نوار عنوان: “[Firm Name] بزرگ می کند »). لطفاً در صورت موجود بودن این یادداشت را وارد کنید. اگر نمی خواهید فایل اصلی PDF یا Word را بفرستید ، می توانید از یادداشت عکس بگیرید و آن را از طریق متن یا ایمیل ارسال کنید.

و اگر می خواهید برای هشدارهای پاداش ATL (که لیست هشدار ما برای اعلان حقوق و دستمزد نیز استفاده می شود) ثبت نام کنید ، لطفاً پایین بروید و آدرس ایمیل خود را در کادر زیر این پست وارد کنید. اگر قبلاً برای هشدارهای جایزه ثبت نام کرده اید ، نیازی به انجام کاری نیست. در عرض چند دقیقه از هر اعلان جایزه ای که منتشر می کنیم ، یک اعلان ایمیل دریافت خواهید کرد.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

برای ثبت نام در هشدارهای افزایش و افزایش پاداش ATL آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

logo-footer