Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اطمینان از این که یک محصول نهایی شاهدانه حاوی بیش از 0.3 درصد THC کل نباشد ، دیگر تنها “محدودیت THC” نیست که توسط ایالت هایی که این محصولات را تنظیم می کنند ، مقرر شده است. در سال گذشته ، صنعت شاهدانه شاهد افزایش تعداد زیادی از تنظیم کننده های دولتی بوده است که محدودیت “THC در میلی گرم” را پیشنهاد و تصویب می کنند.

اورگان آخرین ایالتی است که به سرعت حرکت کرده است. اوایل تابستان امسال ، فرماندار کیت براون به امضای قانون رسید HB 3000، یک لایحه همه جانبه که طیف وسیعی از مسائل مربوط به شاهدانه را پوشش می دهد. یکی از مهمترین مفاد این قانون جدید ، محدودیت فروش اقلام مصرفی کنف مصرفی خاص ، مانند “استفاده از کانابینوئیدها برای بزرگسالان” و “اقلام استفاده از حشیش برای بزرگسالان” ، به افراد زیر 21 سال است.

تعریف HB 3000 از “کانابینوئیدهای استفاده از بزرگسالان” شامل موارد زیر است:

تتراهیدروکانابینولها ، اسیدهای تتراهیدروکانابینولیک که به طور مصنوعی یا طبیعی مشتق شده اند ، دلتا -8-تتراهیدروکانابینول ، دلتا-9-تتراهیدروکانابینول ، ایزومرهای نوری دلتا -8-تتراهیدروکانابینول یا دلتا-9-تتراهیدروکانابینول و هر نوع کانابین به طور مصنوعی تعیین شده است اثر مست کننده

“بزرگسالان از حشیش استفاده می کنند” ، از سوی دیگر ، به این معنی است:

یک ماده ماری جوانا ؛

یک کالا یا محصول کنفی صنعتی که دارای معیارهای OAR 845-026-0300 است ؛ یا

یک محصول یا محصول کنفی صنعتی که بیشتر از موارد زیر باشد:

غلظت بیش از 0.3 درصد کل دلتا-9-تتراهیدروکانابینول ؛ یا

غلظت کل دلتا-9-تتراهیدروکانابینول طبق قوانین فدرال مجاز است.

علاوه بر این ، قانون جدید اورگان ، کمیسیون مشروبات الکلی و حشیش اورگان را موظف کرد ، با همکاری اداره بهداشت اورگان و وزارت کشاورزی اورگان ، غلظت کانابینوئیدهای مصرفی بزرگسالان را تعیین کنند که در آنها یک کالا یا محصول شاهدانه به عنوان شاهدانه برای بزرگسالان واجد شرایط است. مورد برای پاسخگویی به فوریتی که قانونگذار اورگان در مورد این موضوع قائل شد ، کمیسیون این قانون را از طریق فرایند وضع موقت قوانین تنها سه روز پس از تصویب HB 3000 اجرا کرد.

مطابق OAR 845-026-0300، یک کالا یا محصول کنفی صنعتی یک مورد شاهدانه است که از افراد بزرگسال استفاده می کند اگر:

  1. حاوی 0.5 میلی گرم یا بیشتر از هر ترکیبی از موارد زیر است:

    1. تتراهیدروکانابینولها یا اسیدهای تتراهیدروکانابینولیک ، شامل دلتا-9-تتراهیدروکانابینول یا دلتا -8-تتراهیدروکانابینول ؛ یا
    2. هر کانابینوئید دیگری که توسط سازنده یا فروشنده تبلیغ می شود و دارای اثر مسموم کننده است.
  2. حاوی هر مقدار کانابینوئیدهای مصنوعی (یعنی، “یک ماده شیمیایی که در اثر یک واکنش شیمیایی ایجاد می شود و ساختار مولکولی هر ماده شیمیایی مشتق شده از گیاه خانواده شاهدانه Cannabaceae را تغییر می دهد”) ؛ یا

  3. هنگام آزمایش مطابق با قانون اورگان ، ثابت نشده است که حاوی کمتر از 0.5 میلی گرم کل delta-9-THC باشد.

طبق مقررات جدید ، اگر کالا یا محصول شاهدانه به عنوان مورد استفاده از حشیش برای بزرگسالان شناخته شود ، نمی تواند فروخته شود یا به افراد زیر 21 سال تحویل داده شود ، مگر اینکه توسط خرده فروش ماری جوانا دارای مجوز OLCC که برای فروش یا تحویل ماری جوانا ثبت شده است ، فروخته شود. اقلام مربوط به دارنده کارت شناسایی ثبت نامی که 18 سال یا بیشتر دارد یا برای هر کسی که تحت برنامه ماری جوانا پزشکی ایالت ثبت شده است.

این محدودیت 0.5 میلی گرم یک تغییر عمده است زیرا تعیین مقدار THC در میلی گرم (وزن) در یک محصول یا محصول شاهدانه با استفاده از درصد کلی THC موجود در محصول متفاوت است.

سه آژانس اورگان برای کمک به شرکت های شاهدانه تعیین کردند که آیا محصول یا محصول کنفی آنها کمتر از 0.5 THC در میلی گرم است. دستورالعمل های مشترک که تا حدی نحوه انجام محاسبه را توضیح می دهد. نحوه عملکرد آن به شرح زیر است: یک شرکت باید THC را به صورت جرم (میلی گرم/گرم) که در گواهی تجزیه و تحلیل محصول (COA) موجود است بر وزن مورد قید شده روی بسته بندی کند. به عبارت ساده تر ، اگر ماده شاهدانه آنها 1 گرم وزن داشته باشد و THC ذکر شده در COA 3.3 میلی گرم در گرم باشد ، کل THC 3.3 میلی گرم (3.3 1 1) خواهد بود ، این بدان معناست که مورد شاهدانه را نمی توان به یک فرد خردسال فروخت. زیرا حاوی بیش از 0.5 میلی گرم THC است.

در حالی که این مقررات موقت مانع از فروش شرکت های شاهدانه می شود که محصولات آنها از آستانه 0.5 میلی گرم تجاوز می کند ، محصولات خود را به خردسالان منتقل می کند ، اما بر سایر فعالیت های فروش و تجارت تأثیر نمی گذارد. این ممکن است زمانی تغییر کند که OLCC طی ماه های آینده فرایند رسمی وضع قوانین را طی کند.

با این حال ، ایالت های دیگر فروش کلی محصولات مشتق شده از کنف را در صورتی که از THC آنها در میلی گرم تجاوز کنند ، ممنوع می کنند. به عنوان مثال ، هر محصول کنفی صنعتی فرآوری شده برای مصرف انسان یا حیوان که در آن فروخته می شود آلاسکا باید حاوی بیش از 50 میلی گرم دلتا 9 THC در هر محصول نباشد.

این THC در میلی گرم محدودیت نیاز به یک رویکرد ظریف تر برای تنظیم محصولات مشتق از کنف ، به ویژه محصولات THC مشتق شده از کنف، که اثرات مسموم کننده ای را ارائه می دهد و تا حد زیادی غیرقابل کنترل شده است. علاوه بر این ، این قوانین نشان می دهد که بار دیگر ، تنظیم کننده های ایالت در حل ابهامات قانونی فدرال پیرامون شاهدانه پیش قدم هستند ، که اگرچه برای جلوگیری از بحران سلامت عمومی مورد نیاز است ، مطمئناً تشدید خواهد شد. چارچوب نظارتی گیج کننده از محصولات حاوی کنف


ناتالی بوژنیز صندلی هریس بریکناین گروه تمرین CBD کنف است و تمرینات خود را بر سلامت و تندرستی متمرکز می کند ، علاوه بر معاملات شرکت ها و رعایت مقررات. در سه سال گذشته ، ناتالی به مشتریان کمک کرده است تا چشم انداز نظارتی پیچیده محصولات شاهدانه را که برای مصرف انسان در نظر گرفته شده است ، راهنمایی کرده و به مشتریان داخلی و بین المللی در زمینه فروش ، توزیع ، بازاریابی ، برچسب گذاری و واردات این محصولات مشاوره دهد. ناتالی اغلب در مورد این موضوعات صحبت می کند و در رسانه های ملی از جمله در “بازار” NPR حضور داشته است. او همچنین یک ستون هفتگی برای “بالاتر از قانون” می نویسد که حاوی مطالب مربوط به سیاست و مقررات مربوط به حشیش است و به طور منظم در شرکت شرکت او مشارکت می کند.وبلاگ Canna Law. » برای سه سال متوالی ، ناتالی توسط سوپر وکلای Rising Star نامگذاری شده است.

logo-footer