Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از تاسوس کاتوپودیس / گتی ایماژ)

دیروز دادگاه تجدیدنظر دی سی هر کوریام صادر کرد سفارش در حالیکه مجوز وی در نیویورک به حالت تعلیق درآمده است ، رودی جولیانی را از وکالت در منطقه محروم کرد.

“[T]دادگاه DC پس از همتایان خود در نیویورک نوشت ، بدین وسیله روند رسیدگی وی در انتظار حل و فصل موضوع انضباطی است. مجوز خود را لغو کرد با استناد به “شواهد غیرقابل بازگشت که پاسخ دهنده اظهارات دروغ و گمراه کننده ای را به عنوان وکیل دونالد ج. ترامپ ، رئیس جمهور سابق و کارزار انتخاباتی ترامپ در رابطه با تلاش ناموفق ترامپ در انتخاب مجدد در سال 2020 ، به دادگاه ها ، قانون گذاران و عموم مردم ابلاغ کرد.”

و اگرچه این موضوع عمدتاً کاملاً پیش پا افتاده است – دی سی به خاطر تصفیه وکلائی که به وکالت وکالت می کنند در سایر حوزه های قضایی با نظم و انضباط شناخته می شوند – این امر آشکارا شهردار سابق آمریکا را ناراحت کرده است.

او گفت: “در حقیقت ما با هم هستیم.” توییت کرد، در پاسخ به توصیه یک طرفدار مبنی بر اینکه “همه باید در این مبارزه پشت رودی بایستند.”

او همچنین داغ می شود و با آن هشتگ سنگین است پسر عجیب و غریب از Newsmax سازمان بهداشت جهانی توییت ها در مورد سیگار کشیدن مفصل در کنتاکی و بیدار شدن از خواب چهار روز بعد در نایروبی.

رودی در ادامه بازتوییت کرد آرزوها از همسر خود برنی کریک ، که خواستار دانستن اینکه “@ gop ،GOPLeaderGOPChairwomanLeaderMcConnell برای او کجاست؟” #RINOs # ترسوها. ” چرا که چه مرجع شخصیتی بهتر از تقلب مالیاتی پذیرفته شده است که از آپارتمانی برای اولین پاسخ دهندگان 11 سپتامبر برای تعیین تکلیف با معشوقه های خود استفاده کرده است؟

اگرچه در یک هفته هنگامی که بزرگترین مشتری شما را آزار می دهد و یک قاضی بازنشسته از طریق ایمیل های شما شانه می زند ، زیرا فیدها به دفتر شما حمله کردند در مورد ادعای مشکوک به اخلال در مورد لابی های خارجی ، منصرف شدن در حوزه قضایی دوم احتمالاً کمترین نگرانی شماست.

به خصوص وقتی که شما خیلی مشغول ارائه نظر خود درباره اخبار مهم روز هستید.

در اینجا رودی توسط مجری Newsmax اصلاح می شود ، وی اظهار داشت که ادعای ضد انحصاری فرضیه او علیه فن آوری بزرگ هفته گذشته از دادگاه خارج شده است ، زمانی که FTC و 40 دادستان کل کشور تلاش کردند و فیس بوک را شکستند و معاملات را از سال 2012 گشودند و 2014 که به آن امکان خرید شرکت های رقیب و افزایش سهم بازار را داد.

مشاور محترم پیشین ، در مورد مشخص کردن دقیقاً چه کسی ایستاده است ، نه FTC ، “ایستاده ای وجود نداشت ، بهانه معمول دادگاه هنگامی که نمی خواهد چیزی را بشنود.”

من فکر می کنم: “من یک پرونده عالی را که باید ارائه می شد به شما می دهم: پارلر. تجارت پارلر با محدود كردن تجارت بین دو یا سه نفر از آنها نابود شد. “” او گفت ، قبل از شروع به رد كردن حساب پیروان شگفت انگیز خودش در توییتر ، كه او به اشتباه اینستاگرام نامید.

در حقیقت ، پارلر انجام داد ادعای نقض ضد انحصار در صورت بروز آن از آمازون شکایت کرد در ژانویه ، با این ادعا که وب سرور برای خلاص شدن از شر یک شرکت رقیب با توییتر تبانی کرده است. کشش صفر – به دلیل اینکه ادعا زباله داغ بود – پارلر در ماه مارس دادخواست فدرال را رد کرد ، اما فقط حتی ادعای احمقانه تر در دادگاه ایالت واشنگتن.

همه اینها مسیری طولانی است که می توان گفت رئیس سابق SDNY از زمان پذیرش پنج خانواده در سال 1985 ممکن است یک یا دو قدم را از دست داده باشد و حرفه وکالت بدون مشارکت رودی جولیانی در آن دوام خواهد آورد. ما به نوعی لنگ خواهیم زد حداقل ما هنوز سیدنی پاول را پیدا کرده ایم.


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer