Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

خوب ، به نظر می رسد این یک سو m استفاده ناعادلانه از عدالت است ، اما ما اینجا هستیم.

پنج سال پیش در اورگان ، پدرو سانچز در حمله چکش به هدر فاوست محکوم شد ، اما این حکم 10-2 هیئت منصفه بود. بنابراین ، به دلیل پرونده دادگاه عالی که می گوید در پرونده های جدی جنایی احکام یکنواخت هیئت منصفه لازم است ، دادگاه عالی اورگان این حکم را لغو کرد و جلسه دادرسی مجدد تعیین شد. همه اینها بررسی می شود.

اما مطمئناً ما در حال شیوع همه گیر جهانی نیز هستیم. و این باعث می شود که تقریباً همه چیز از جمله سیستم عدالت کیفری یک آچار باشد.

فاوست می خواهد بپوشد هنگام شهادت دادن یک ماسک صورت ، زیرا می دانید COVID-19 در سراسر کشور خشمگین است و او با والدین مسن خود که از سلامت خوبی برخوردار نیستند زندگی می کند. اما وكیل سانچز استدلال كرد كه حق وی در مقابله با متهم خود مستلزم شهادت فاكت بدون ماسك است ، و این در حالی است كه او قبلاً علیه او علیه ماسك شهادت داده بود. قاضی جنیفر چاپمن به فاست دستور داد با یک محافظ چهره نه چندان کارآمد اما بهتر از هیچ چیز حدس بزنم. فاست با این گزینه مشکلی نداشت و در مورد استفاده از ماسکی که پنجره آن روی دهانش پاک است سوال کرد. با این حال ، قاضی پاسخ داد که اگرچه این گزینه دستور داده شده است ، آنها به موقع برای دادرسی نمی رسند.

از آنجا که تنها شاهد دیگر این حمله ادعا شده ، دوست پسر وقت فاست و برادرش ، سپری شده اند ، پرونده علیه سانچز منتفی شد.

اظهارنظر هنجاری در مورد گناه یا بی گناهی سانچز نیست که بگوییم این یک نتیجه وحشیانه است. و جای تعجب نیست که فاست نیز مانند او احساس می کند به اورگونیایی گفت:

“این دومین بار است که این دادگاه را می گذرانم. و حالا شما می خواهید به من بگویید که من باید دوستانم ، خانواده ام و افرادی را که به خودم و خودم اهمیت می دهم در معرض این ویروس قرار دهم؟ “

“من نمی فهمم که چرا باید در معرض خطر قرار بگیرم و چرا باید خودم را در معرض خطر قرار دهم تا بتوانم عدالت را بدست آورم. [And] انتخاب اینکه بتوانم از طرف خودم شهادت بدهم یا اجازه بدهم او پیاده شود و سایر اتهامات را حذف کند فقط به این دلیل که می خواهم برای محافظت از خودم ماسک بزنم. “

و مدافعان حقوق قربانی نگران پیامدهای بزرگتری برای دیگران در سراسر ایالت هستند. رزماری بروور ، مدیر اجرایی مرکز حقوقی قربانیان جرم در اورگان ، گفت ، “من نگرانم که دادگاه ها حق قربانیان را با همان اولویتی که به دلیل COVID-19 برای متهمان در نظر گرفته اند ، اعطا نکنند.”

با انتشار واکسن آرام و سویه های جدید COVID در سراسر جهان ، به نظر نمی رسد که ماسک ها به این زودی از بین بروند. باید پاسخ بهتری نسبت به دوگانگی بین ایمنی COVID یا عدالت وجود داشته باشد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer