Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در سال 2018 ، LexisNexis با استفاده از فناوری هوش مصنوعی Ravel Law ، ازدواج آن با داده های LexisNexis و تولید “برنامه قاتل” قابل توجه برای هوش مصنوعی قانونی ، از برنامه Context خود رونمایی کرد. با تایپ کردن به نام قاضی شما ، سیستم نه تنها سوابق آنها را در قضاوت س questionsالات کاملاً مشابهی نشان می دهد زبان و استنادات دقیق را برجسته کنید که قاضی هر وقت این موضوع را می شنود به طور پیش فرض عمل می کند. پرتاب اولیه همچنین گزارش های تخصصی را جمع آوری می کرد که به شما اجازه می دهد تا متخصص مزدوری را که هر بار باد می رود در مورد موضوعات خاص تلنگر بزند ، ریشه کن کنید. سال گذشته ، این شرکت این پیشنهاد را شامل اطلاعات شرکت نمود، ارائه یک عکس فوری قابل جابجایی از دادخواست و مشخصات اخبار یک شرکت.

امروز ، این شرکت آخرین توسعه جهان Context – Contextiverse؟ – توانایی جستجوی وکلا.

با استفاده از تجزیه و تحلیل Context Attorney Analytics ، می توانید بلافاصله مشاور مخالف پیدا کرده و مواردی را که قبلاً مسئله شما مطرح شده است برجسته کنید و ببینید که دشمن شما دقیقاً چگونه این مسئله را مدیریت کرده است. همانطور که ممکن است از تجزیه و تحلیل قاضی استفاده کنید ، اکنون می توانید زبان و استنادهایی را که وکلای مداوم آنها را مستقر می کنند مشاهده کنید و شما را در موقعیتی پیش بینی کند که نکات کلیدی را باید در پرونده جدید خود تشخیص دهید.

از صفحه نمای کلی ، شما یک آغازگر خوب در مورد هدف تحقیق خود می گیرید. از اینجا می توانید تمرین کنید تا برخی از این موارد ذکر شده را جستجو کنید ، یا با آرایه وسیعی از فیلترهای موجود وارد بحث ها شوید. از آنجاست که لذت واقعی آغاز می شود.

همکاران چند ساعت قبضه را برای جمع آوری این نوع داده اعلام کردند؟

ممکن است ناسازگار به نظر برسد ، اگر بگویم هیچ چیز در مورد این اعلامیه من را متعجب نکرد ، اما این هدف نیست. من فکر می کنم همه کسانی که ابزار اولیه Judge و Expert Analytics را دیدند می دانستند که چنین چیزی در راه است. این گام بعدی منطقی در تکامل مداوم پیشنهادات LexisNexis Context است. هرجایی که بینشی وجود داشته باشد ، اجتناب ناپذیر بود که Context آن را در آنجا ایجاد کند.

با چند کلید زدن ، Context Attorney Analytics دقیقاً زبانی را که یک وکیل در خلاصه ها ، ادعاها ، ادعاها و استدلال ها در مواردی که مشابه شما است استفاده می کند و نشان می دهد که آنها در دادگاه چقدر خوب ظاهر شده اند. علاوه بر این ، قابلیت جستجوی جامع و فیلترهای قوی آن می تواند محتوای مرتبط با وکالت را ارائه دهد ، از جمله داستان های جدید ، احکام هیئت منصفه و تسویه حساب ، مواد شاهد خبره و موارد دیگر ، ساعت ها تحقیق را از بین می برد.

شان فیتزپاتریک ، مدیرعامل ، LexisNexis آمریکای شمالی ، گفت: “دانستن زبانی که وکیل مخالف با موفقیت در پرونده های مشابه دادگاه از آن استفاده کرده است ، می تواند به وکلا منجر به درک اساسی و مزیت فوق العاده ای شود.” “هیچ تجزیه و تحلیل دیگری به طور مستقیم فعالیت استدلال زبان حقوقی و نظرات قضایی کتبی را برای وکلای خاص متصل نمی کند.”

در حالی که تمرکز بحث پیرامون محصول بر ارزشی است که برای فهم مشاوره مخالف به ارمغان می آورد – که بدون شک بهترین کاربرد طولانی مدت این فناوری است – اما به نظر من این می تواند مقداری از خود بازتاب حرفه ای را که در طول تاریخ ارائه می دهد ، ارائه دهد. فاقد نام خود را تایپ کنید و ببینید آیا خودتان موفق شده اید یک اسب تسویه حساب یک ترفند کنید. آیا عصاهایی تولید کرده اید که دیگران ممکن است به راحتی از آن بهره ببرند؟ وقتی ابزار Judge Analytics عرضه شد ، شایعه تأیید نشده ای که وجود داشت این بود که قضات با عصبانیت خود را بررسی می کردند.

افرادی که در آن طرف نیمکت هستند ممکن است از آنچه می توانند در مورد خود بیاموزند متعجب شوند.

زودتر: شرکت ها را بهتر از آنکه خودشان را با جدیدترین پیشنهادات LexisNexis بدانند ، بشناسید
قرار گرفتن در داخل سر قاضی


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer