Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

Livin ‘در خانه چنین کششی است! اما پس از جدا شدن دیوید ورکینگ ، از ایندیانا ، 42 ساله ، از همسرش ، او به هر حال با پدر و مادرش در میشیگان به خانه بازگشت. باید برای حق خود بجنگید

سوابق دادگاه پر از اشارات آقای ورکینگ ، ام ، تاریخچه پورنوگرافی و توزیع آن است. بنابراین والدین وی ، بث و پل وورکینگ ، دلیلی داشتند که فکر کنند آیا دهها جعبه ای که پسر آنها در زیرزمین خود ذخیره کرده بود ، حاوی مواردی بود که اعتقادات مذهبی آنها را آزرده می کند ، با وجود اطمینان از خلاف این موضوع. و در واقع ، پس از اینکه آقای ورکینگ در اوت سال 2017 “به درخواست اجرای قانون محلی” خانه والدین خود را ترک کرد ، آنها ده ها جعبه مواد پورنوگرافی کشف کردند.

والدین آقای وورکینگ علاوه بر اعتراض اخلاقی خود ، ادعا می کنند که حداقل برخی از مطالب مربوط به پورنوگرافی کودکان را باور داشته اند. بنابراین آنها آن را نابود کردند.

پدر در یک ایمیل برای پسرش تعجب کرد: “چرا این همه نوار VHS نگه داشتی؟” “آیا شما فقط می خواستید دستگیر شوید؟ منظورم این است که چه کسی اکنون نوارهای VHS را خریداری می کند؟ آیا شما حتی نوار پخش هم دارید؟ صادقانه بگویم ، دیوید ، من با خلاص شدن از شر این همه چیز برای شما لطف بزرگی کردم. “

صادقانه بگویم ، دیوید آن را به عنوان یک لطف نمی دید. در عوض او در دادگاه فدرال از پدر و مادرش شکایت کرد و آنها را متهم کرد که مال خود را به استفاده شخصی خود تبدیل کرده اند.

نه ، مثل نیست که. اگرچه در یکی از نامه های الکترونیکی پسر و پدرش آمده است: “اگر می خواهید آن پدر را تماشا کنید ، در اینترنت پورنو فراوانی وجود دارد. youporn یا xhamster را امتحان کنید. باور کنید ، من می دانم که شما به آن نیاز دارید با مادر در اطراف. من با ماری در اطراف به آن احتیاج داشتم. در همین حال ، برای من دختران دانشگاهی وجود دارند که منتظرند تا زن شوند. “

آیا او هلو نیست!

“از اوایل سال 1874 ، دادگاه های میشیگان تشخیص دادند که تبدیل به” استفاده شخصی “گسترده است و می تواند شامل تخریب به دلیل اعتقاد مبدل به [the destroyed item’s] اثرات مخرب ، “قاضی منطقه ایالات متحده پاول مالونی نوشت ، با صدور رأی به قضاوت مختصر آقای ووركینگ و دستور كشف در مورد ارزیابی املاك تخریب شده به منظور ارزیابی غرامت.

“مایلز گرینگارد” ، وکیل مدافع شاکی به میشیگان لایو گفت: “ما از دادگاه خسارت سه برابر خواسته ایم ، كه معتقدیم با توجه به تخریب بی رویه اموال ، این امر قابل توجیه است.” “این مجموعه ای از اشیا often و املاک اغلب غیر قابل تعویض بود.”

که احتمالاً درست است ، تا آنجا که می رود. کپی کپی از کجا پیدا می شود؟ جمعه سیزدهم شروع برهنه قسمت 2 در VHS؟ و اگر می خواهید 3 دلار برای PACER هزینه کنید ، شما هم می توانید مطالعه کردن لیستی از عناوین مجموعه گسترده آقای ورکینگ و حدس و گمان در مورد ارزش جایگزینی Old Wave Hookers. بدون شک کلاسیک ژانر!

دختران خوب Godiva High؟ بسیار گرانبها.

اما برای هر چیز دیگری ، شکایت از والدین خود در دادگاه فدرال وجود دارد.

پسر پس از اینکه مادر بهترین جادوگران پورنو خود را دور انداخت ، در دادخواست پیروز شد [Michigan Live]
کیف محافظ [Werking v. Werking, W.D. Mich, Case No. 1:19-cv-00276-PLM]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer