Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخبار SCOTUS
نمای نیمکت خالی دیوان عالی از پشت سالن دادگاه با پرده های بزرگ در پیش زمینه

قضات از مارس 2020 نیمکت انتخاب نکرده اند ، اما ماه آینده برای مشاجره حضوری باز خواهند گشت. (stock_photo_world از طریق Shutterstock)

این دیوان عالی کشور روز چهارشنبه اعلام کرد که قضات پاییز امسال برای مشاجره های شفاهی به اتاق دادگاه باز می گردند. با این حال ، به دلیل همه گیری COVID-19 ، استدلال ها برای عموم باز نخواهد بود. در عوض ، دادگاه صوت زنده استدلال ها را ارائه می دهد ، همانطور که از ماه مه 2020 انجام داده است.

اعلامیه در مورد استدلال های شفاهی پاییز برای چندین ماه به طور گسترده ای پیش بینی شده بود. بسیاری از ناظران دادگاه امیدوار بودند که با در دسترس قرار گرفتن واکسن های COVID-19 ، قضات به سالن دادگاه بازگردند ، به ویژه هنگامی که برخی از دادگاه های تجدید نظر فدرال اعلام کردند که آنها قصد داشتند بحث های حضوری را از سر بگیرند. اما گسترش نوع دلتا بسیار مسری به احتمال زیاد تصمیم گیری قضات را پیچیده می کند ، زیرا بازگشت به قالب “عادی” قبل از COVID می تواند شامل جمع آوری بیش از 400 نفر در سالن دادگاهبه

در عوض ، قضات یک قالب ترکیبی را انتخاب کردند که به آنها امکان می دهد با استفاده از رویکرد بدون ساختار که در گذشته از آن استفاده می کردند ، استدلال های شفاهی را انجام دهند ، به جای اینکه به نوبت س asال بپرسند همانطور که در طول همه گیری همه گیر مطرح شد، هنگامی که آنها نمی توانستند یکدیگر یا وکیل دعوا را از طریق تلفن ببینند. با این حال ، فقط کارکنان دادگاه ، وکلا و خبرنگاران مشاجره اجازه دارند به صورت حضوری در مشاجرات شفاهی شرکت کنند – بخش کوچکی از تعداد افرادی که معمولاً در آنجا حضور دارند. هر کس دیگری می تواند به صدای استدلال ها در زمان واقعی گوش دهد.

آخرین باری که دادگاه مشاجره حضوری انجام داد ، 4 مارس 2020 بود مورد مهم سقط جنینبه مدت کوتاهی پس از این استدلال ، با شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده ، قضات در ماه مارس و آوریل بحث ها را لغو کردند و سپس در ماه مه سال 2020 به قالب مجازی رفتند.

قضات ، که در آخرین ماه تعطیلات تابستانی خود هستند ، در 4 اکتبر برای اولین استدلال به نیمکت باز خواهند گشت. دوره 2021-22به

این مقاله بود در ابتدا در Howe on the Court چاپ شدبه

logo-footer