Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در طول زندگی حرفه ای خود ، من در هر دو شرکت حقوقی بزرگ و کوچک کار کرده ام. برخی ممکن است فکر کنند که شرکت های حقوقی بزرگتر از مزایای دادرسی برخوردار هستند زیرا می توانند بیشترین منابع و استعدادها را برای رسیدگی به یک مسئله حقوقی معین به کار گیرند. با این حال ، شرکتهای کوچکتر مزایای بسیاری از خودشان را دارند و می توانند استراتژیهایی را برای رسیدگی م casesثر به پرونده های شرکتهای حقوقی بزرگتر اتخاذ کنند. چند استراتژی وجود دارد که وکلا در شرکت های کوچکتر می توانند هنگام طرح دعوا در برابر شرکت های بزرگتر که ممکن است منابع بیشتری داشته باشند ، استفاده کنند.

طرح

یکی از مزایای شرکت های حقوقی بزرگتر این است که آنها می توانند تعداد زیادی وکیل و سایر متخصصان حقوقی را در یک پروژه قرار دهند تا بتوانند در یک مهلت مقرر محصول کار تولید کنند. شرکتهای حقوقی کوچکتر ممکن است در مدت زمان کوتاهی در تولید کالاهای کاری مشکل داشته باشند زیرا شرکتهای حقوقی کوچکتر معمولاً وکیل کمتری دارند و پهنای باند کمتری دارند که می تواند به امور حقوقی اختصاص یابد. البته ، روش هایی وجود دارد که می توان آن کار را به وکلای دیگر منتقل کرد ، اما بسته به دارایی پرونده ممکن است گزینه ای نباشد.

با این حال ، اگر وکلای شرکت های کوچک برنامه ریزی ، تحقیق و شروع به نوشتن محصول کار به اندازه کافی زود ، آنها می توانند برابر باشند ، اگر نه خیلی برتر ، در برابر شرکت های حقوقی بزرگتر بازی کنند. به عنوان مثال ، در اوایل کارم ، من اعتقاد داشتم که در حال پذیرفتن یک درخواست گسترده برای اخراج از یک شرکت حقوقی بزرگ هستم. به منظور آماده شدن برای اقدام حرکتی اجتناب ناپذیر ، من شروع به تحقیقات مخالفت خود حتی قبل از طرح دعوی کردم. این همچنین مزیت اضافه شده ای داشت که به من اجازه می داد مطالب فراوان مرتبط با علل اقدام خود را مرور کنم ، و من می توانستم مقالات خود را به طور آینده نگر تقویت کنم تا استدلال هایی را که می تواند بر خلاف دلایل اقدام من باشد ، مورد توجه قرار دهم.

البته ، وكلا نمی توانند هر آنچه را كه وكیل دیگر در عمل بحث خواهد كرد ، پیش بینی كنند. بعلاوه ، به ندرت منطقی است که یک بخش حقایق یا سایر عناصر مقالات را خیلی زود از قبل بنویسیم ، و اگر هرگز پیشنهادی ارائه نشود ، کارهای انجام شده درباره تحقیقات مخالف بیشتر به هدر می رود. با این وجود ، اگر امور مالی پرونده اجازه می دهد کار خیلی زودتر انجام شود ، انجام چنین کاری غالباً هزینه دارد ، به ویژه که این می تواند مزایای بیشماری برای نمایندگی به همراه داشته باشد.

به مسائل رویه ای حمله کنید

یکی از ساده ترین راه های شکست دادن پیشنهادات ، اشاره به چگونگی نقص دادرسی یا قسمت دیگر روند دادرسی است. وكلاي شركتهاي Biglaw ممكن است درمورد آيين دادرسيهاي خاص ، به ويژه دادگاه هاي ايالتي ، اطلاع چنداني نداشته باشند ، زيرا آنها غالباً در پرونده هاي مشابه وكلاي شركت هاي كوچك درگير نيستند و غالباً در دادگاه هاي فدرال هستند كه معمولاً پرونده هاي بزرگتري نيز در آنها دادرسي مي شود. در اوایل کارم ، به یاد می آورم که یک شریک در یک شرکت بزرگ حقوقی را مجبور به حضور در CCP در بروکلین می کردند و از رویه های آنجا سر در می آوردم ، حتی اگر هر وکیل خیابانی می توانست به راحتی روند کار را اداره کند.

در هر صورت ، قضات دوست دارند درباره دلایل رویه ای در مورد موضوعات تصمیم بگیرند ، زیرا غالباً باید کار کمتری را از این طریق انجام دهند و نشان دادن اینکه چگونه وکلای Biglaw مرتکب اشتباهات رویه ای شده اند ، می تواند روش خوبی برای دادرسی نامتقارن باشد. به عنوان مثال ، من یک بار مجبور شدم با یک حرکت تند و زننده برای اجبار و حرکت پرتاب مخالفت کنم ، و مقالات بسیار خوب نوشته شده بودند. با این وجود ، صلاحیت قضایی ایجاب می کرد که وکلا تأییدیه ای را ارائه دهند و در آن یادداشت شود که چگونه قبل از مداخله قضایی سعی در حل مسئله داشتند و این در مورد ما به اندازه کافی انجام نشد. من به دادگاه اشاره كردم كه تأييديه مورد نياز ارائه نشده است و اين مبناي عدم پذيرش دادخواست بود. به این ترتیب ، چند بند از استدلال توانستند حرکتی را که دهها صفحه طول داشت شکست دهند.

فشار مالی

از برخی جهات ، وكلا در شركتهای كوچك می توانند از فشارهای مالی دعوا برای مقابله با شركتهای حقوقی بزرگتر استفاده كنند. شرکت های Biglaw معمولاً در هر ساعت چند برابر شرکت های کوچکتر شارژ می گیرند. علاوه بر این ، بنگاه های حقوقی کوچکتر به احتمال زیاد با مشتریان خود ترتیب هزینه های جایگزین دارند که ممکن است بار مالی را از معادله پیگیری استراتژی های دادرسی از بین ببرد. مطمئناً در برخی از امور ، مشتریان بزرگ هر هزینه ای را برای موفقیت در دادرسی پرداخت می کنند و در چنین مواردی ، ممکن است مسائل مالی تأثیر زیادی در پرونده ها نداشته باشد.

با این حال ، در موارد کوچکتر و متوسط ​​، شرکتهای کوچکتر گاهی می توانند علیه شرکتهای حقوقی بزرگتر جنگ فرسایشی داشته باشند زیرا هر دادخواست ، سپرده گذاری ، تقاضای کشف و سایر جنبه های دعوا ممکن است چندین برابر هزینه مشتری بزرگتر از یک شرکت حقوقی باشد. مشتری یک شرکت حقوقی کوچکتر.

به گفته همه ، شرکتهای حقوقی بزرگتر قطعاً از مزایای زیادی در دادخواهی برخوردار هستند و دلیلی وجود دارد که بسیاری از شرکتهای بزرگ شرکتهای حقوقی بزرگی را برای امور جدی استخدام می کنند. با این وجود ، شرکت های حقوقی کوچکتر هنوز هم می توانند با استفاده از انواع تاکتیک های نامتقارن در دادگستری که می تواند برای مشتری های شرکت های حقوقی کوچکتر مزایایی داشته باشد ، در برابر شرکت های حقوقی بزرگتر دعوا کنند.


جوردن روتمن شریک زندگی است موسسه حقوقی روتمن، یک شرکت حقوقی کامل خدمات نیویورک و نیوجرسی. او همچنین بنیانگذار خاطرات بدهی دانشجویی، وب سایتی در مورد نحوه پرداخت وامهای دانشجویی خود. می توانید از طریق ایمیل به اردن برسید [email protected].

logo-footer