Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دانشکده حقوق کولی – موسسه ای که اخیراً شهرت عمومی خود را به عنوان دانشگاه کسب کرده است بدترین دانشکده حقوق در آمریکا با تشکر از آن ارتباط با مایکل کوهن – بار دیگر خبرهای بد دیگری را به تیتر روزنامه ها تبدیل می کند. دانشگاه وسترن میشیگان ، که در سال 2014 با دانشکده حقوق مستقل پیوست ، تصمیم گرفت که از کولی جدا شود و از این تنظیم به عنوان “حواس پرتی” یاد کند.

آخ.

داغ کردن تصمیم به یکی دیگر از پردیس های آن را ببندید در پایان سال تحصیلی ، کولی اکنون با از دست دادن ارتباط خود با یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی روبرو شده است که به مدرسه هویت قانونی می بخشد. میشیگان غربی سال گذشته را به جستجوی روح پرداخت و تصمیم گرفت که زمان حرکت ادامه یابد ، با توجه به اینکه هیئت امنای آن اظهار داشت همه چیز درست پیش نمی رفت همانطور که بین دو مدرسه امید داشت.

از توصیه هیئت مدیره برای پایان دادن به توافق بین مدارس:

این امید هر دو م institutionsسسه بود که این وابستگی کیفیت تجربه آموزشی دانشجویان در هر دو م institutionsسسه را بهبود بخشد و در جهت ارتقا the اعتبار و جایگاه هر دو م institutionsسسه در جامعه دانشگاهی باشد. چندین سال پس از اجرای این امیدها محقق نشده است.

کولی ، که در سه سال گذشته دو جنگ اعتباربخشی داشته است ، زمانی بزرگترین دانشکده حقوق در کشور بود که چندین دانشگاه در دو ایالت گسترش یافته است ، اما به لطف دانشجویان بالقوه حقوق این واقعیت را پیدا می کنند که چشم انداز اشتغال آنها به عنوان فارغ التحصیلان به همان اندازه شانس قبولی در آزمون وکالت (بخوانید: نه چندان عالی) ، هم دارایی های املاک و مستغلات و هم دانش آموزان آن کوچک می شوند. دانشکده حقوق حتی خودش را داشت نام در یک استادیوم بیس بال لیگ کوچک برای بیش از یک دهه ، اما حتی آن به پایان رسیده است.

میشیگان غربی نیز از بحران ویروس کرونا استفاده می کند تا با قانون کولی برطرف شود. در اینجا بیشتر از توصیه هیئت مدیره آمده است:

[T]تأثیر همه گیری در تحصیلات عالی باعث شده تا هر موسسه ای بر مأموریت های اصلی خود تمرکز کند. از سال 2013 در هر دو سازمان و در جهان تحصیلات حقوقی تغییر زیادی کرده است. هدف از این ارتباط مقدمه ای برای برنامه های مشترک بیشتر و همکاری نزدیک بین نهادها بود. این اهداف طی هفت سال تحقق نیافته و در افق فوری نیستند. فعالیت هایی که در مرکز قدرت و مأموریت WMU نبوده اند برای حفظ تمرکز و ثبات در این اوقات بی سابقه حذف شده اند. هیئت مدیره معتقد است که وابستگی به کولی باعث انحراف از ماموریت اصلی دانشگاه شده است.

رای گیری برای خاتمه عضویت دیروز برگزار شد و به اتفاق آرا انجام شد.

درست مثل یک دانشجوی حقوق ، میشیگان غربی سه سال طول می کشد تا از کولی خارج شود ، اما حداقل دانشگاه با بدهی وام دانشجویان زین نخواهد شد. در نوامبر 2023 ، دانشکده حقوق دانشگاه کولی وسترن میشیگان دیگر وجود نخواهد داشت و فقط دانشکده حقوق توماس ام کولی باقی خواهد ماند.

دانشگاه حقوقی میشیگان غربی دانشکده حقوق کولی [Law.com]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer