Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(NICHOLAS KAMM / AFP / گتی ایماژ)

اجتناب ناپذیر بود.

همیشه قرار بود به رودی جولیانی بیاید که در مقابل درب گاراژ محوطه ساز در کنار فروشگاه پورنو در شمال پل تاکونی – پالمیرا فریاد می کشد. بله ، شاهد اصلی یک نامزد دائمی در نیوجرسی و ثبت نام شده است مجرم جنسی قبلاً به دلیل قرار گرفتن در معرض کودکان خردسال زندانی شده بود. البته او اینگونه است.

حامیان رئیس جمهور از خواستار بازشماری مجدد در ویسکانسین – طرحی که وقتی مشخص شد 3 میلیون دلار برای هیچ چیز نباید تخلیه شود – آن را رها کردند و به خواست STOP THE COUNT! شمرده شده

اکنون ما به ابتدای کار برگشته ایم ، در حالی که تیم ترامپ در حال فراخوانی برای بازشماری مجدد در جورجیا است که خواستار توقف تعداد در نوادا هستند.

“برای دموکرات های خواهان اتحاد ، شما ممکن است بخواهید در ابتدا شمارش آرای غیرقانونی در NV را متوقف کنید ،” توییت کرد مت شلاپ متحد ترامپ و آشوبگر برادران OG بروکس. “ما دیگر مکنده نیستیم. ما تو را دست قرمز گرفتیم. “

این یک اشاره آشکار به یک است “افشاگر” که اتفاقاً در وقت ناهار خود در کنار مرکز انتخابات قدم می زد و مشاهده کرد یک ون بایدن-هریس در حال تخلیه جعبه های رای است. نه ، افشاگر به وزیر امور خارجه جمهوری خواه نوادا مراجعه نکرده است. و همچنین ندارد “افشاگر دیگر” ظاهراً یک کارگر انتخاباتی که به او گفته شده است از عدم تطابق امضا با نظارت سرپرست خود بگذرد. به نظر نمی رسد هیچ کدام از اینها منجر به لغو برتری بایدن در این ایالت شود ، که در حال حاضر 34000 است.

در پنسیلوانیا ، جایی که معاون رئیس جمهور با 44000 رای جلوتر است ، تیم حقوقی ترامپ دادخواست دادگاه عالی امروز صبح فراتر از دستور پنسیلوانیا برای تفکیک برگه های رأی گیری که با مارک پستی 3 نوامبر در دوره سه روزه موافقت با حکم قضایی رسیده اند ، فراتر رفته و به ایالت دستور می دهد که این آرا را به هیچ وجه محاسبه نکند. تعداد آرا late دیررس کافی برای تحویل دولت به ترامپ وجود ندارد و قطعاً هیچ نشانه ای وجود ندارد که به هر حال همه آنها از رای دهندگان بایدن باشد. با این وجود ، وکلای ترامپ اصرار دارند که اگر مردم از نحوه رای گیری چند هزار پنسیلوانیا آگاه شوند ، صدمات جبران ناپذیری خواهند دید.

آکسیوس گزارش ها که ترامپ در حال تقویت تیم حقوقی خود از رودی جولیانی و ناکامی سابق مبارزات انتخاباتی ترامپ ، دیوید باسی ، که حتی یک وکیل نیست (و اکنون COVID دارد) اما اگر بایدن در مسیر رسیدن به 306 رأی انتخاباتی باشد ، برای رسیدن به یک پیروزی در این مرحله معادل ده برافروختگی سلطنتی لازم است.

و آنها شروع به پوزخند کردن.

این موارد همه است توپ کوچک، بعید است که شمارش آرا را به طریقی معنی دار تغییر دهد. این کمپین به طور خصوصی تأیید می کند که این موارد بیشتر به عنوان یک مرهم درمانی برای منیت شکننده رئیس جمهور و وسیله ای برای ایجاد شک و تردید در مورد نتیجه انتخابات است.

AP گزارش ها:

مقامات گفتند ، استراتژی مبارزه قانونی با آرا tall کسب شده برای بایدن در پنسیلوانیا و جاهای دیگر بیشتر به ترامپ ارائه می شود تا ضرری را که نمی تواند درک کند و کمتر در مورد تغییر نتیجه انتخابات درک کند. آنها به شرط ناشناس ماندن برای گفتگو در مورد استراتژی داخلی با AP صحبت کردند.

دستیاران و متحدان ترامپ همچنین به طور خصوصی اعتراف کردند که درگیریهای قانونی – در بهترین حالت – از وقوع اجتناب ناپذیر جلوگیری خواهد کرد ، و برخی نسبت به تلاشهای رئیس جمهور برای تضعیف ایمان در رای گیری عمیقاً احترام داشتند. اما آنها گفتند که ترامپ و یک گروه اصلی از وفاداران قصد دارند پایگاه حامیان خود را حتی در شکست در کنار خود نگه دارند.

و با توجه به NBC، انگیزه مالی نیز دارد. مدفون در چاپ خوب نامه های عصبانی و متنفر دیوانه وار جمع آوری پول برای مبارزه قانونی ترامپ یک است سلب مسئولیت.

مشارکتهای انجام شده توسط کمیته سیاسی چند کاندیدای فردی / فدرال به TMAGAC طبق فرمول زیر تخصیص می یابد:

60٪ به DJTP برای واریز به حساب انتخابات عمومی DJTP 2020 برای بازنشستگی بدهی انتخابات عمومی (حداکثر تا 2،800 دلار / 5000 دلار) یا اگر این بدهی بازنشسته شده باشد یا هر بخشی از مشارکت از حد مجاز 2020 باشد حساب عمومی انتخابات ، برای واریز به حساب بازشماری DJTP (حداکثر 2،800 دلار / 5000 دلار). 40٪ به حساب عملیاتی RNC (حداکثر 35500 دلار / 15000 دلار) و هرگونه وجه اضافی به RNC برای واریز به حساب دادرسی RNC یا حساب دفتر مرکزی RNC (حداکثر 213،000 $ / 90،000 $).

بله ، آنها قصد دارند از این پول برای بازنشستگی بدهی های انتخاباتی استفاده کنند. پیوند زدن تا سیم.


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer