Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اولینش رو یادته؟

برای من ، این یک آقای مسن پیرتر بود که در پیمانکاران مختلفی در پروژه های مربوط به دریا کار کرده بود و اکنون امیدوار بود که یک سازمان غیرانتفاعی برای حمایت از فعالیت های آموزشی در مورد انرژی گرمایی اقیانوس ایجاد کند. در ناهاری که من قصد حضور در آن را نداشتیم ملاقات کردیم – محل برگزاری یک ساعت با مترو فاصله داشت و من احساس می کردم زیر هوا و افسردگی ملایمی دارم.

با این وجود ، کت و شلوار تجاری قرمز روشن خود را به تن کردم و به آرزوی بهترین ها به آن مراسم پیاده روی کردم. دیر رسیدم و پریشان شدم و یکی از معدود مکانهای موجود در یک میز شلوغ را گرفتم. بعد از بلندگو ، آقاي كنار من شروع به گفتگو كرد و وقتي گفتم كه وكيل هستم ، كليك ها كليك كرد: او كارت بازرگاني مرا گرفت و قول داد كه تماس خواهد گرفت. یک هفته بعد ، پس از جلسه ای در یک اتاق کنفرانس چشمگیر و مشرف به دفتر پنسیلوانیا در دفتر اشتراکی دفتر مجازی خود ، اولین مشتری خود را با هزینه شهریاری 100 دلار در ساعت که نرخ صورتحساب من بود در سال 1994 تأمین کردم. من خیلی سبز بودم حتی فکر قبول پیش پرداخت را هم نکرد.

خوشبختانه اولین مشتری من یک رویا بود. او قبض خود را به موقع پرداخت کرد و در مورد هزینه آن اعتراض نکرد. او مرا به عضویت تیم خود درآورد و مرا به جلسات هیئت مدیره ای متشکل از برخی از افراد بالادست دولت سابق برای غیر انتفاعی که برای او تشکیل داده بودم دعوت کرد. او همچنین تمایل به صرف ناهار خوری خوب داشت ، و طی دو سالی که با هم کار کردیم ، از بعضی از ناهارهای خوش حساب حساب در بعضی از بهترین موسسات DC لذت می بردم.

بدون مشتری ، یک شرکت حقوقی چیزی بیش از یک رویای منتظر وقوع یا ایده ای غیرقابل اجرا نیست. این یکی از دلایل خاص بودن آن مشتری اول است – زیرا آنها این رویاها را به واقعیت تبدیل می کنند. اولین هزینه – خواه بیشتر از آن باشد که در کار شغلی خود را بدست آورید یا به سختی هزینه های حقوقی خود را پرداخت کنید – از هر سکه ای که دریافت کرده اید ارزشمندتر است زیرا آن را کاملاً با تلاش خود تولید کرده اید.

برخی از وکلا شروع به کار در انتظار آنها می کنند. اما دیگران – مثل من – تعجب می کنند که آیا شما ممکن است هرگز مشتری پیدا کنید؟ بگذارید به شما اطمینان دهم که این کار را خواهید کرد – و این کار از آنچه فکر می کنید راحت تر خواهد بود. به محض ورود اولین مشتری از در ، شما در راه خواهید بود.

اما تا آنجا که سفر می کنید ، همیشه اولین بار را به یاد می آورید. مشتری که شما را به یک مالک واقعی یک دفتر حقوقی تبدیل کرده است.

ما با جشن گرفتن آغازین ، در سال MyShingle برای سال آینده آماده می شویم. اینستاگرام را درtheoneinamillionlawyer یا ببینید www.facebook.com/myshingle برای الهام گرفتن روزانه از شروع جدید. MyShingle اعم از اینکه مشتری شماره 1 را پیدا می کند یا یک شرکت حقوقی جدید را از آن خود می کند ، در اواخر این هفته پیشنهاد تعجب آور و برنامه های جدید 2021 را اعلام می کند. با پیوستن به لیست نامه های پستی در ارتباط باشید. اینجا.

logo-footer