Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مایک براون ، راست ، به عنوان نامزد معاون وزیر تحصیل و پایداری کناره گیری کرده است. (عکس DoD)

واشنگتن: مایک براون ، واحد نوآوری دفاعی رئیسی که اوایل سال جاری به عنوان عالی ترین مقام خرید پنتاگون معرفی شده بود ، نامزدی خود را پس گرفت.

براون در نامه ای به وزیر دفاع لوید آستین ، که توسط Breaking Defense بدست آمده است ، به تحقیقات در حال انجام توسط دفتر بازرس کل اشاره کرد – اولین بار در آوریل گزارش شد دفاع یک – دلیل عقب نشینی براون گفت ، به نظر می رسد این تحقیقات بیش از یک سال به طول انجامد و روند نامزدی را گره زد.

براون در ” حرف. “من باید منافع بخش را بیش از اشتیاق خودم برای خدمت به عنوان معاون وزیر تحصیل و پایداری قرار دهم.”

براون ، مدیر عامل سابق شرکت امنیت سایبری سیمانتک ، به وزارت دفاع پیوست در سپتامبر 2018 برای هدایت DIU ، یک دفتر کوچک اختصاص داده شده به افزایش روابط بین این بخش و شرکت های فن آوری تجاری. منصوب نادر دولت ترامپ که توسط تیم بایدن در پنتاگون نگهداری می شود ، براون طی سالها به دلیل همکاری در تألیف گزارش وزارت امور خارجه که هشدار داد پکن به طور فعال در تلاش است تا خرید ، در کنگره به عنوان شاهین چین شهرت پیدا کند وارد زنجیره تأمین دفاعی شوید.

تعدادی از نامزدهای وی مورد حمایت قرار گرفتند چهره های برجسته دفاعی، از جمله الن لرد ، whدر زمان دولت ترامپ به عنوان رئیس A&S و مک تورنبری رئیس سابق کمیته خدمات مسلح مجلس نمایندگان خدمت کرد.

شکایت IG ، که توسط یکی از مقامات سابق DIU پر شده بود ، روشهای استخدام براون را هدف قرار داده و ادعا می کند تیم وی افراد نادرست را استخدام کرده و DIU قرارداد را برای اعطای وجوه پاداش به کارمندان خاص در برخی از شرکتها تغییر داده است. منابعی در DIU به طور مداوم گفته اند که این شکایات خالی از لطف است و شاکی را به عنوان کارمند ناراضی بیشتر از افشاگر توصیف کرده اند.

صرف نظر از نحوه ارائه گزارش ، این روند شانس براون را از بین برده است. وی قصد دارد به مدیریت DIU برگردد ، که به گفته وی کلید “به چالش کشیدن وضعیت موجود” برای این بخش است. استیسی کامینگز به وظایف نقش A&S که از زمان عزیمت لرد در ژانویه در حال تکمیل آن است ، ادامه خواهد داد.

logo-footer