Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس روی روکلین/گتی ایماژ)

به ندرت می توان به شکایت نگاه کرد و تصمیم گرفت که شاکی علت نقض علامت تجاری slam dunk دارد. با این حال ، به نظر می رسد New Balance دقیقاً با پرونده جدیدش علیه مایکل کورس به دلیل تخریب طرح “N” خود در همان وضعیت قرار دارد.

زود در شکایت، مقایسه بین طیف گسترده ای از کفش های New Balance با کفش های ورزشی مایکل کورس که به تازگی ساخته شده است ، نشان می دهد که Kors در انتخاب علامت اصلی روی کفش خود چندان خلاق نبوده است. من حتی متوجه نشدم که علامت را می توان به عنوان “M” به جای “N” مشخص کرد تا اینکه کسی آن را به من نشان داد ، و من هنوز هم فکر می کنم که علامت کورس به “N” که توسط New Balance محبوبیت بیشتری پیدا کرده نزدیک تر است.

New Balance نه تنها یک مورد صادقانه برای سردرگمی مصرف کننده دارد ، بلکه ادعای روشنی برای رقیق سازی نیز دارد. دارن روول ، خبرنگار کسب و کار ورزشی اشاره کرد که خط 327 New Balance با یک “N” بزرگ یکی از بزرگترین موفقیت های شگفت انگیز در کفش های کتانی در دو سال گذشته است. محصول Kors ، اگر پایین تر باشد ، می تواند کیفیت مشخصه مشخص کننده منبع “N” را کاهش دهد.

یک چین و چروک جالب ، در این مورد ، اعتراف ادعایی است که توسط مایکل کورس (فرد) انجام شده است که او طرفدار نام تجاری New Balance است. آ مقاله Vogue از سال 2016 شروع می کند با: “این یک مورد نادر است که مایکل کورس را از کفش های کتانی مورد اعتماد خود در New Balance می بینید. حتی در مت گالای امسال او مربیان جلالی با روکش نقره ای فلزی و کفی لاستیکی سفید پوشید. ” در سال 2012 ، بازار هارپرز یک قطعه منتشر کرد نشان می دهد که کورس (فرد) کفش های New Balance سفارشی برای او دارد و او احتمالاً “15 جفت خوب New Balance به رنگ مشکی” دارد.

شاید موارد فوق بتواند در تجزیه و تحلیل اینکه آیا تخلف توسط کورس عمدی است ، نقش داشته باشد. اگر چنین است ، پس این می تواند یک مورد استثنایی تلقی شود و به New Balance اجازه می دهد ، اگر طرف غالب است ، هزینه ها و هزینه های وکیل خود را نیز بازیابی کند.


دارن هایتنر بنیانگذار شرکت حقوقی هایتنربه او نویسنده است نحوه انجام بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، که توسط انجمن وکلای آمریکایی منتشر شده است ، و استاد کمکی در کالج حقوق دانشگاه لوین فلوریدا است. می توانید از طریق ایمیل در آدرس زیر با او تماس بگیرید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید DarrenHeitnerبه

logo-footer