Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از ارین اسکات-استخر / گتی ایماژ)

“شاکیان ، که همگی اعضای کنگره متعلق به حزب اقلیت هستند ، در سخنرانی نمادین استفاده نکردن نقاب در کف کنگره بر خلاف قانون گفتاری نمادین اجباری حزب اکثریت”.

بنابراین یکی از شگفت انگیزترین پرونده های حقوقی مطرح شده در DC از آنجا که Kraken به طرز ناپسندی خود را در پله های دادگاه عالی رساند ، آغاز می شود.

نمایندگان جمهوریخواه مارجوری تیلور گرین ، توماس ماسی و رالف نورمن از رئیس مجلس نانسی پلوسی و همچنین گروهبان در اسلحه و مدیر ارشد مجلس به دلیل مأموریت نقاب شکایت می کنند. به طور خاص ، آنها بسیار ناراحت هستند که به دلیل نقض آن در ماه مه جریمه شدند و خواستار ورود یک قاضی فدرال و انجام کاری در این زمینه هستند. زیرا اگر موضوعی وجود دارد که قضات فدرال آن را دوست دارند ، این سوالات سیاسی است.

این شکایت با تلاش برای تبدیل اقدام بهداشت عمومی به مقررات گفتاری آغاز می شود.

استفاده از ماسک یک پیام خاص را به همراه دارد: یعنی اینکه پوشش های اجباری صورت برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از نظر پزشکی و علمی ضروری است ، بنابراین این دخالت ها در یکپارچگی بدن لازم و ضروری است ، رضایت آگاهانه و آزادی های مدنی به نفع آنها سرکوب می شود تصمیمات دولت در مورد بهداشت عمومی ، و اینکه به افراد نمی توان این حق را داد که در مورد لباس صورت و انتخابهای پزشکی خود تصمیم بگیرند.

با این اوصاف ، منطق ، امتناع از پوشیدن ماسک است همچنین سخن، گفتار.

تحت این شرایط ، مجبور به پوشیدن ماسک ، هر دو بیان واقعیت و عقیده اجباری را شامل می شود ، که همه آنها در سخنرانی نمادین مورد نظر تجسم یافته است.

که به طرز جادویی نقض دستور ماسک هاوس توسط شاکیان در طی شیوع ویروس کرونا را به اعتراض تبدیل می کند.

دلیل اینکه شاکیان بدون نقاب به زمین می روند ، سخنرانی اعتراضی نمادین بود. این سخنرانی اعتراضی اعتراض به استاندارد دوگانه است که توسط متهمان اجرا می شود ، عقاید موجهی که شاکیان اظهار داشتند مبنی بر اینکه استفاده از ماسک از نظر علمی اساس ندارد ، استفاده از ماسک برای واکسیناسیون یا از نظر طبیعی مصونیت ندارد ، استفاده از ماسک صرفاً سیاسی است تئاتر ، اینکه یکپارچگی بدنی فرد باید از کنترل دولت عاری باشد ، افراد باید این آزادی را داشته باشند که آنچه را روی صورت خود می پوشند انتخاب کنند ، و افراد باید در تصمیم گیری پزشکی خود آزاد باشند.

بگذارید پایان منطقی این استدلال را در نظر نگیریم ، مبادا گرفتار کابوسی شویم که تیم دیپشیت در اعتراض به الزامات ظالمانه لباس لباس ، تکه های صورتی خود را در چاه خانه پخش می کند. شلوار: جنجال را آموزش دهید!

در ادامه این شکایت ، انواع استدلالهای اساسی قانون اساسی مطرح می شود که بیشتر آنها در یک مورد ظاهر می شوند کت و شلوار لوئی گوهرت و اندرو کلاید در ماه ژوئن ادعا کردند که فلزیاب های نصب شده پس از قیام برای متوقف کردن اعضای آوردن اسلحه به زمین غیرقانونی است.

این استدلال وجود دارد که جریمه کردن اعضا برای نقض قوانین مجلس ، ماده 27 را نقض می کند زیرا در همان جلسه “هیچ قانونی برای تغییر غرامت” کنگره وجود ندارد. بدون شک ده ها عضو که در دهه گذشته گاوچران کرده و جریمه های خود را پرداخته اند ، با دیدن اینکه به لطف این علمای قانون اساسی در حال بازپرداخت هستند ، بسیار هیجان زده می شوند.

البته جریمه اداری است قانون نیست. اما نگران نباشید ، زیرا اعتماد مغزی کنگره همچنین استدلال می کند که جبران خسارت آنها فقط با اساسنامه قابل تغییر است ، طبق ماده 1 ، بند 6 ، که طبق آن “سناتورها و نمایندگان برای خدمات خود غرامت دریافت می کنند ، قانون ، و از خزانه داری ایالات متحده پرداخت شده است. ” بنابراین ، جریمه شکست می خورد ، زیرا هر دو است و نیست قانون.

به همین ترتیب ، شاکیان استدلال می كنند كه جریمه ها مغایر قانون اساسی است زیرا ماده 1 ، بند 5 فقط به مجلس اجازه می دهد اعضای خود را به دلیل “رفتارهای بی نظم” تنبیه كند. و چگونه ممکن است “بی نظمی” باشد که تنفس ذرات COVID بر روی همکاران خود در طی یک بیماری همه گیر ویروسی بر خلاف قوانین خود اتاق و احکام بهداشت عمومی که در ده ها ایالت در سراسر کشور وجود دارد ، باشد؟

همچنین ، اگر نماینده Ocasio-Cortez مجاز به پوشیدن لباس سفید باشد ، مارجوری تیلور گرین مجاز است بدون ماسک استفاده کند. این فقط قانون است.

در همین حال ، کنگره Nitwit امروز پس از اجرای مجدد مأموریت ماسک در پاسخ به راهنمایی های به روز شده CDC ، کنگره Nitwit دوباره در آن جلسه است. گزارش شده است که نماینده بوئبرت ، که قبلا جریمه شده بود ، این مجازات را داشته است ماسک انداخت در مواجهه با یک داوطلب که سعی داشت یکی را هنگام ورود به زمین به او تحویل دهد. و پس از آنکه چیپ روی ، نماینده جمهوری اسلامی که به دلیل امتناع از ماسک نیز جریمه شده است ، اتاق را به هرج و مرج کشاند ، در مورد خدای خود که حق داده بدون نقاب باشد ، جیغ کشید.

قرار دادن LOW در مجلس ناحیه.

Massie v. Pelosi [Docket via Court Listener]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer