Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

هفته گذشته ، اداره ثبت احوال و آمار حیاتی ماساچوست (RVRS) اولین گواهینامه تولد سه والدین خود را برای اولین بار برای این ایالت مهم کرد.

من با وکیل حقوق خانواده ماساچوست صحبت کردم – و نیروی پشت سر هم در اسناد ایالتی که حقایق حقوقی را به رسمیت می شناسد – جویس کافمنبه کافمن توضیح داد که در حالی که این اولین بار بود که RVRS گواهی تولد سه والدین را صادر می کرد ، دادگاه های ماساچوست مدت هاست که به طور قانونی ساختار خانواده سه والدین را از طریق فرزندخواندگی به رسمیت می شناسند.

هنگامی که اولین فرمان فرزندخواندگی سه والدین بیش از 20 سال پیش صادر می شد ، بعید بود که RVRS گواهی تولد را بر این اساس اصلاح کند. کافمن توضیح داد که بازوی ایالتی همیشه کاملاً قانون محور بوده و بدون قانون یا فرم مناسب ، صراحتا اجازه صدور گواهی تولد بیش از دو والدین را داده است.

در سال گذشته ، هنگامی که مشتریان کافمن برای درخواست فرزندخواندگی سه نفر درخواست می کردند ، او به موکلان خود پیشنهاد داد که از دادگاه بخواهند RSVS را برای صدور گواهی تولد جدید شامل هر یک (و هر یک از والدین) صادر کند. اما حتی با وجود حکم دادگاه برای انجام این کار ، کافمن 100٪ مطمئن نبود که RSVS این کار را انجام دهد. مدتی طول کشید – از مه 2021 ، زمانی که حکم دادگاه به RVRS ارسال شد ، تا اوت ، زمانی که گواهی تولد صادر شد – اما کافمن و مشتریانش از اینکه RVRS در واقع ، گواهی تولد اصلاح شده مناسب را صادر کرد ، خوشحال شدند.

کافمن معتقد است که این اولین شناسنامه سه والدین راه را برای خانواده های دیگر در ایالت هموار می کند که درخواست می کنند گواهی تولد تصحیح شود تا دقیق تر شود. در واقع ، کافمن برای دختر خود ، اکنون 37 ساله ، هیجان زده است تا بتواند گواهی تولد صادر کند که تشخیص دهد همه از پدر و مادرش

اشکال مختلف خانواده. کافمن تقریباً 30 سال را صرف ارائه نمایندگی قانونی برای همه انواع خانواده ها در ماساچوست کرده است ، با تمرکز ویژه بر خانواده های LGBTQ+. کافمن توضیح داد که انواع زیادی از خانواده ها وجود دارند که بیش از دو بزرگسال به عنوان والدین یک کودک به طور کامل فعالیت می کنند اما از حق قانونی یا حقوق و مسئولیت هایی برخوردار نیستند (مانند ثبت نام کودک در مدرسه ، ارائه بیمه درمانی ، یا به دنبال حضانت و غیره) که مهمتر از همه به رسمیت شناخته شدن قانونی است. برخی از این خانواده ها شامل پدربزرگ و مادربزرگ یا ناپدری هستند که کاملاً در نقش والدین غرق شده اند. خانواده های دیگر با سه نفر یا چند نفر برنامه ریزی خانواده را آغاز می كنند به این منظور كه ​​همه آنها فرزند خود را تربیت كنند. (این مصاحبه پادکست را با ایندرا لوزرو توصیف خانواده آنها در حال تربیت دو فرزند با چهار والد.)

زمان برای به روز رسانی قوانین والدین در کشورهای مشترک المنافع. اگرچه این اولین گواهی تولد یک قدم قوی به جلو است ، کافمن توضیح داد که ماساچوست برای به روز رسانی قوانین مربوط به اصل و نسب خود دیر شده است. نسخه تجدید نظر شده در قانون والدین یکنواخت ارائه شده است معرفی کرد این جلسه در مجلس قانونگذاری ماساچوست وضوح و حفاظت بیشتری از واقعیت های مدرن تشکیل خانواده ، به ویژه آنهایی که به فناوری باروری کمک می کنند ، ارائه می دهد. در حال حاضر ، ماساچوست تنها دارای یک قانون خاص برای والدین از طریق فن آوری کمک باروری است و زبان آن اساسنامه فقط به زوج های متاهلی که از طریق “تلقیح مصنوعی” باردار می شوند ، اشاره می کند.

معرفی این جلسه در مورد اصلاح قانون والدین ، ​​سومین تلاش برای دولت است. امیدواریم بار سوم جذابیت داشته باشد. در همین حال ، تبریک بزرگ به کافمن ، مشتریانش ، و خانواده های زیادی در ایالت با بیش از دو والدین که فرزندی را با فرصتی جدید برای شناخت بیشتر ساختار خانواده خود پرورش می دهند.


الن تراچمن وکیل مدیرعامل است مرکز حقوقی Trachman ، LLC، یک شرکت حقوقی مستقر در دنور ، متخصص در قانون فناوری باروری کمک ، و میزبان پادکست من می خواهم یک کودک را در شما قرار دهمبه می توانید در او به او برسید نوزادان@abovethelaw.comبه

logo-footer