Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

غیرممکن به نظر می رسید که چرخه دادرسی پس از انتخابات بتواند احمقانه تری به دست آورد. رودی جولیانی به صورت مجذوب ذوب شد و به معنای واقعی کلمه روی صفحه Elite Strike Force دیگر اوTM رزومه وکیل… دور از نخبگان، اگر چه او یک دکتر است! نظریه های حقوقی سیدنی پاول چنان بی اساس و سرسام آور بود که او را از گروه بیرون کردند و تیم کراکن خود را راه اندازی کرد. سپس تگزاس از ایالت های دیگر شکایت کرد زیرا کن پکستون می خواهد بخشود از موضوعات اساسی بسیار مهم و دیوان عالی کشور به آنها خندید و باعث ایجاد یک نظریه بالگرد شد که جان رابرتز با وجود فریاد کشیدن و لعن به سایر دادگسترهای اتاق کنفرانس ماهها ملاقات نکرده ام.

اما لین وود ، نوازنده بیس تیم Kraken اینجا است تا یک درجه دیگر را به خود اختصاص دهد.

ببخشید چی؟

آیا می توانیم در این مورد شفافیت بیشتری پیدا کنیم ، لین؟

فقط اومبرتو اکو برای دیدن زنده بود طرح واقعی شدن در آونگ فوکو ، شخصیت ها یک سری توطئه های احمقانه را به عنوان یک لارک تشکیل می دهند و سرانجام متوجه می شوند که توطئه های در هم تنیده ، متاسازی می کنند و به طور خطرناکی افراد بیشتری را به سمت مزخرفات می کشانند. شکست انتخاباتی ترامپ اکنون به جفری اپستین و پیزاگیت گره خورده است. نظریه بزرگ و یکپارچه batshit درست در گوشه ای قرار دارد.

“لپ تاپ Hunter Biden” را روی کارت Bingo خود بررسی کنید. اتفاقاً ایمیل خارق العاده… با گرامر که بی عیب و نقص باشد ، به هیچ وجه نمی توان این اشتباه را برای یک دستگاه روسی دانست که سعی در تهیه پیش نویس ایمیل از طریق Google translate دارد. جواب منفی.

و حالا QAnon وارد چت می شود. ما اینجا مردم را از شیشه نگاه می کنیم!

مفهوم اینجا این است که رابرتز می تواند از وود به دلیل افترا شکایت کند … اما حقیقت یک دفاع برای افترا است … بنابراین این واقعیت که رابرتز هنوز از او شکایت نکرده است ثابت می کند که هر آنچه وود می گوید باید درست باشد. QED ، mofos! یا شاید به این دلیل است که رابرتز یک شخصیت عمومی است که برای اثبات افترا به یک سربالایی احتیاج دارد و خسارتی هم وارد نشده است زیرا این ادعاها آنقدر پوچ هستند که به اعتبار وی خدشه وارد نمی کنند؟ کی گفته؟

می دانید که چگونه مردم همیشه شطرنج بازی می کنند ، عمود بر تخته برای عکسبرداری. دیدن هیئت کمی دشوار است ، اما مطمئناً به نظر می رسد ترامپ عمدا ملکه خود را به مکانی منتقل کرده است که بارون می تواند آن را با این حرکت انجام دهد و در عوض بچه در حال حرکت یک پیاده تصادفی است و شوالیه دیگر خود را افشا می کند. بنابراین … بله ، این شباهت زیادی به 6 ژانویه 2021 دارد.

وود سپس یک ساعت را به دنبال دن کرنشاو و یک ساعت را به دنبال مارک میدوز می گذراند. و مدرنا و بیل گیتس. مثل 12 روز کریسمس اتهامات وحشیانه است. من فقط منتظر کلاسیک “پنج. طلا حلقه!!!! (جعلی توسط جورج سوروس در آتش کوههای Doom). “

اما خوشبختانه وود هنوز با جان رابرتز تمام نشده است.

خوب ، این به نوبه خود ، نه

مبارک 2021!


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer