Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

L. Lin Wood (عکس از Gage Skidmore)

این مرد را به جرم قتل کنایه دستگیر کنید!

وابسته آتلانتا ABC WSB-TV برای اولین بار گزارش داد که لین وود ، وکیل دادگستری ، که سه ماه گذشته نظریه های توطئه را درباره تقلب در آرا vote در جورجیا زوزه کشیده است ، تحت بررسی دولت برای رای گیری غیرقانونی در انتخابات 2020 قرار دارد. وکیل اکنون ساکن کارولینای جنوبی است. اما دقیقاً برای چه مدت مشخص نیست.

وود به جاستین گری ، خبرنگار WSB نوشت: “من پس از خرید ملک در این ایالت برای چندین ماه در کارولینای جنوبی اقامت داشته ام.” گری ، که داستان را شکست ، روز گذشته پیام را به صورت آنلاین ارسال کرد.

گری می نویسد که این پیام وزیر امور خارجه را بر آن داشت تا تحقیقات خود را آغاز کند ، اما از ذکر دقیق نحوه دستیابی مقامات انتخاباتی به این موضوع و یا زمان آن غافل است. اگر مسئولان انتخابات توئیت ساعت 10 صبح را دیدند و به موقع تحقیقاتی را برای تأیید آن آغاز کردند برای اخبار ساعت 6، این خیلی سریع خواهد بود. احتمال اینکه وود و متحدانش این موضوع را به عنوان مدرک توطئه رسانه ای مطرح کنند: 100 درصد.

گری می نویسد: “گری روز سه شنبه تأیید کرد که دفتر وزیر خارجه جورجیا تحقیقاتی را در مورد اینکه آیا وود واجد شرایط رای دادن در جورجیا است ، آیا وی با انداختن رأی خود قانون را نقض کرده یا اینکه واقعاً ساکن جورجیا است ، آغاز کرده است.”

وود ، که اخیراً توسط دادگستری ایالت جورجیا به او دستور داده شد تحت ارزیابی سلامت روان قرار بگیرند اگر می خواست پروانه وکالت خود را حفظ کند ، اوایل ماه اکتبر رأی داد. وی در دور دوم ژانویه که آن را غیرقانونی توصیف کرد ، رأی نداد.

در یک ایمیل به NPR، وود نوشت: “من در جورجیا و کارولینای جنوبی املاکی دارم. من ساکنم را عوض کردم [sic?] در اول فوریه 2021 به کارولینای جنوبی. ” اما تاریخ تغییر رسمی اقامت وی ​​ممکن است طبق قانون جورجیا ، که مربوط نیست مشخص می کند “اگر شخصی به قصد تبدیل شدن به محل اقامت خود به کشوری دیگر منتقل شود ، چنین شخصی در نظر گرفته می شود که محل سکونت وی را در این ایالت از دست داده باشد.”

Counterpoint: لین وود در تلگرام گفت که وزیر امور خارجه برد رافنسپرگر “بازنده ای” است که “به زندان می رود”.

The Atlanta Journal-Constitution گزارش ها حاکی از آن است که وود پس از انتخابات به جلسه بزرگان حزب جمهوری خواه فراخوانده می شود تا در مورد چگونگی لغو نتایج استراتژی بگیرد.

طبق گفته های دو نفر از اعضای GOP ، اتاق کنفرانس در مرکز GOP جورجیا با کسی چه کسی از جمعیت طرفدار ترامپ که می خواهد انتخابات گرجستان را تضعیف کند ، مملو بود. در میان آنها دونالد ترامپ جونیور و رئیس GOP ایالت دیوید شفر بود.

لین وود نبود. او با تلفن بلندگو بود. و آخرین مورد از لیست کارهای جلسه شامل ترتیب هواپیمای شخصی برای پرواز به کارولینای جنوبی ، تحویل گرفتن و انتقال وی به جورجیا بود تا بتواند به نبرد قانونی کمک کند.

هشدار Spoiler: چوب در نبرد حقوقی کمکی نکرد. در حقیقت ، به نظر می رسد که شوخی های او بسیار زیاد است مشارکت جمهوریخواهان افسرده برای دور دوم و احتمالاً به انتخاب سناتورهای دموکرات وارنوک و اوسوف کمک کرده است.

اما نمی توانیم توجه نکنیم که وود دو پرونده انتخاباتی را مطرح کرد و ادعا کرد که به عنوان یک رأی دهنده در جورجیا ایستاده است.

وی در یک مقاله نوشت: “به عنوان یک انتخاب کننده واجد شرایط و یک رأی دهنده ثبت شده ، شاکی دارای ماده III است که این اقدام را انجام دهد” شکایت 13 نوامبر. (او نکرد) و در 18 دسامبر ، او به دادگاه گفت، “شاکی L. LIN WOOD، JR. است sui juris و ساکن شهرستان فولتون جورجیا است. او یک “انتخاب کننده” واجد شرایط و ثبت نام شده است که کلیه شرایط صلاحیت برای رای دادن در ایالت جورجیا را دارد. شاکی در جریان انتخابات ریاست جمهوری شخصاً رأی داده و در مرحله دوم نیز به صورت حضوری رأی می دهد یا خواهد داد. “

(بیشتر شبیه Sui generis، TBH.)

آن پرونده 18 دسامبر را به خاطر دارید؟ این همان جایی بود که او قول “دروغگویی فراوان” را داد.

خوب. آره. هومم

منحصر به فرد: مقامات می گویند ، وكیل لین وود تحت تحقیق است كه آیا وی در ماه نوامبر غیرقانونی رأی داده است [WSB-TV]
لین وود ، توطئه گر انتخاباتی طرفدار ترامپ تحت تحقیق برای رای گیری غیرقانونی قرار دارد [NPR]
تکان دادن: کمیته سنا ، اوسوف و وارنوک فعال نیستند [AJC]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer