Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از Apu Gomes / گتی ایماژ)

به تازگی سال گذشته ، دانشکده حقوق مرسر از لین وود بخاطر دستاوردهای حرفه ای خود تجلیل می کرد. اکنون ، این مدرسه به طور قابل فهم در تلاش است تا از وکالت که از توییتر خود که اکنون توقیف شده است و اکنون از حساب های Parler خارج شده است ، فاصله بگیرد. پیشنهاد کند که رئیس دادگستری رابرتز بخشی از یک فرقه کودک دوست است و به طرفدار اعدام معاون رئیس جمهور است.

یک حرکت بالقوه که مورد توجه قرار گرفته است هدیه یک میلیون دلاری وود را به مدرسه برگرداند و نام او را از دادگاه حقوقی مدرسه برکنار کرد. دین کتی کاکس فراخوانی بزرگنمایی برگزار کرد تا درباره این کارزار با جامعه قانون مرسر بحث کند. وود تصمیم گرفت در این جشن شرکت کند

ضمناً ، اگر چارلز بته آ را برای اخبار Lin Wood دنبال نمی کنید ، از دست می دهید. روزنامه نگار نیویورکر شخصاً در طول حوادث اخیر با وود همگام بوده است و همین امر را نیز داشته است مقاله جدیدی درباره مکاتبات وی با وکیل دادگستری. پس از رد شورش کاپیتول به عنوان یک حقه ضد انتفا و شرط بندی مکرر بته که ترامپ دوباره احیا خواهد شد … قبل از او ، شما می دانید ، اینگونه نبود:

صبح روز بعد ، ترامپ سرانجام پرواز کرد. وود در میان میلیون ها نفر بود که تماشا می کردند. حالا چه فكر كرد؟ وكیل با س answeredال پاسخ داد: “هنگام صحبت او از پرچمهای تراش خورده طلا چه چیزی درست می كنید؟” تماس گیرنده خاطرنشان کرد که هفده نفر بودند – که باعث خوشحالی سپاه مطبوعات QAnon شد. (“س” حرف هفدهم الفبا است.) وود درباره پرچم ها نوشت: “من آنها را شمردم”. “من فقط از زیبایی تزئینات طلا لذت می بردم.” وی در متن دیگری با اشاره به سخنرانی بایدن افزود: “منتظر می مانم که پایان یابد تا بتوانم با توله سگهایم بازی کنم!”

پرچم های تراش خورده طلا مشخصه حماقت مداوم نظریه حقوقی “شهروند مستقل” است که دادگاه ها دارند در صورت استفاده از پرچم های حاشیه طلا ، هیچ صلاحیت قضایی نیست زیرا این بدان معنی است که آنها دادگاه های دریاسازی هستند. در واقع ، معنای پرچمهای حاشیه طلا نیست. نظریه حاشیه معمولاً نظریه حاشیه ای در میان اصحاب دعوی گمراه است. یک وکیل متبحر که این مسئله را مطرح می کند ناراحت کننده است.

در هر صورت ، وود به این فراخوان پیوست و در بیشتر موارد انتقاد را با استناد به قانون اصلاحیه اول خود رد كرد و تأكید كرد كه این واقعیت كه ادعاهایی كه در دادخواست های انتخاباتی مطرح كرده و مورد حمایت است هرگز ارزیابی نشده است ، زیرا پرونده ها در حال لگد زدن هستند اساس ایستادن این واقعاً درست نیست ، زیرا “شواهدی” که وی در مورد آن صحبت کرده است در سایر پرونده ها و قضات نشان داده شده است ادعاها را غیر قابل شایسته رد کرده اند. همچنین به شدت به این ایده متکی است که وی فقط دو پرونده در جورجیا تشکیل داده است – ادعایی که وی در تلاش برای حفظ استدلال می کند که او نمی تواند در دادخواست میشیگان که نام خود را به دلیل “امضا” نکردن شکایت تحریم کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=6z8zRN5DdHQ

در اینجا چیزهای زیادی وجود دارد اما بیایید فقط یک قسمت را انتخاب کنیم تا طعم مکالمه را ارائه دهیم. در اینجا او از توییت خود در مورد اعدام پنس دفاع می کند:

در سه ماه گذشته دولت ما علناً خاطرنشان کرده است که ما هنوز از جوخه های تیراندازی استفاده می کنیم. خیانت به عنوان یک پنالتی یک تیم اخراج را در اختیار دارد. من بر اساس واقعیت معتقدم که معاون پنس رئیس جمهور خیانت کرده است. من شواهدی مستند دارم که او نیز چنین کاری را در سال 2017 با راد روزنشتاین انجام داده است. خیانت خیانت است. برای اینکه نکته ای راجع به اینکه وی نسبت به جرم خیانت در امانت احساس می کنم ، ابراز کنم ، از ابراز تعبیر لفاظی استفاده کردم – نه اینکه کسی بیرون برود و او را شلیک کند – بلکه وی مجازات قانونی را برای خیانت در امان خواهد داشت. . من تیم های شلیک را کنترل نمی کنم که فقط دولت کنترل می کند.

بنابراین ، یک Lin Wood کوتاه تر:

وود استدلال هایی را علیه مدرسه ادامه داد كه ادب و احترام او را م politدبانه اما با زور ادامه می دهد ، و با این حال تصور اینكه ارائه او به پرونده او كمك كند دشوار است. در صورت وجود ، او تمام دلایلی را که یک دانشکده حقوق می خواهد از خود فاصله بگیرد ، تأکید کرد. ممکن است او حق داشته باشد آنچه را که گفته بگوید و آنچه را که انجام داده انجام دهد ، اما مرسر موظف نیست اعتبار خود را به هیچ یک از آنها گره بزند.

اما او قطعاً خود را به برخی از طرفداران فداکار تبدیل کرده است. نظرات در مورد ویدیوی YouTube همه حمایت کننده است و از او به عنوان “یک قهرمان واقعی و با افتخار برای کشورمان” یاد می کند. من امروز صبح از طرفدار Wood یک ایمیل غیرمجاز دریافت کردم مبنی بر اینکه چگونه تقلب اثبات خواهد شد اگر فقط مردم به “1000 مبایعه نامه ، تخلیه 100000 رأی در نیمه شب برای بیدن نگاه کنند ، بی نظمی های کارگران نظرسنجی ، آرا چندین بار اجرا می شود ، کارشناسان امنیت سایبری عدم امکان داده ها را نشان می دهند ، حداقل 5 کشور دخالت خارجی می کنند. ” مبایعه نامه ها از خنده آور تا دیوانه است ، “تخلیه” نحوه گزارش دهی حوزه ها است ، کارگران نظرسنجی مورد بحث و گفتگو قرار گرفته و تخفیف داده شده اند ، نظریه اجرای رای گیری متعدد حتی توسط جمهوری خواهان که مورد بررسی قرار می گیرند ، مورد تمسخر قرار گرفته است ، کارشناسان امنیت سایبر بدون داشتن تخصص معتبر و روشهای معیوب ، به عنوان لنگه کشف شده است ، و در حالی که قدرتهای خارجی سعی در مداخله دارند ، اقدامات آنها بر کاشت اطلاعات نادرست متمرکز است – مانند ترویج دقیقاً این تئوریهای احمقانه توطئه.

یک فضای کامل از “شواهد” جعلی و پشتیبانی ساخته شده برای این افراد وجود دارد. در واقع خط خوب بین خنده دار و غم انگیز را طی می کند.

اما در هر صورت ، مرسر گزینه ای برای انتخاب دارد – آیا یک میلیون دلار کافی است که مدرسه را به یک وکیل متصل کند که نظریه های رد شده را تکرار کند و تجزیه و تحلیل حقوقی مشکوکی را ارائه دهد یک قاضی اخیراً “خورش سمی سازش” نامگذاری کرده است؟

صحبت از لنگر … آیا یکی از پرچم های تراش خورده طلا و صلاحیت دادگاه دریایی را شنیده اید؟

نگهداری ترامپ در آتلانتا [New Yorker]

زودتر: خوب ، حتی یک سال هم نشده است که دانشکده های حقوق از Lin Wood احترام می گذارند
فشار روی دانشکده حقوق برای تغییر نام کلاس درس چوب Lin
با استناد به ‘Toxic Stew Of Mendacity’ از لین وود ، قاضی دلاور او را از لباس صفحه کارتر دور می کند


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer