Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از Apu Gomes / گتی ایماژ)

چرا آنها نسبت به افرادی که درباره آنها تحقیق می کنند اینقدر عصبی هستند؟ هیچ کس آنها را آزار نمی دهد. هیچ کس خواستار حمله یا تهدید آنها نشده است. من هیچوقت اون کار رو نمیکنم. آنها با من درگیر شدند. من این کار را با آنها شروع نکردم. اما من قصد دارم آن را تمام کنم.

لین چوب، وکیل جورجیا که در تلاش برای لغو نتایج انتخابات 2020 از طریق دادخواست های غیراخلاقی با ادعاهای بی اساس کلاهبرداری ، به یکی از شدیدترین متحدان رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ تبدیل شد ، در مورد تصمیم خود برای از کاربران تلگرام بپرسید برای تحقیق در مورد اعضای شورای انضباطی وکالت ایالتی برای به چالش کشیدن “صلاحیت ، صلاحیت ها ، یا عینیت” آنها. چوب اخیراً دریافت کرده است اعلامیه شکایت از نوار دولت اخطارهای اخلاقی ادعا شده به وی را که می تواند به کار خود به عنوان وکالت خاتمه دهد ، اعلام کرد.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer