Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از گتی ایماژ)

در روز سه شنبه ، مبارزات انتخاباتی ترامپ برای ارائه ادعاهایی تحت عنوان مهر و موم شده در آریزونا ، AKA Sharpiegate 2: Electric Boogaloo ، مدارک زیر مهر خود را ارائه داد. دانیل کیلی قاضی دادگاه عالی شهرستان ماریکوپا حرکت را رد کرد، اما پس از جلسه دادرسی دیروز ، معجزه آور نیست که چرا شاکیان می خواستند این موارد را تحت پوشش قرار دهند.

هفته گذشته ، نینتوسفر بال بازتاب یافت اتهامات کارگران نظرسنجی رأی دهندگان حضوری را فریب داده اند تا با پر کردن شارپی برگه های رای خود را خراب کنند و این امر توسط دستگاه های جدول بندی غیر قابل خواندن است. پس از اینکه وزیر امور خارجه آریزونا به مردم اطمینان داد که این نادرست است ، این تئوری شکل گرفته اندکی. چه می شود اگر کارگران نادرست نظرسنجی قلم های نمدی را می دانند و می دانند که جوهر خونریزی می کند و با رد کردن علائم ولگردی که به عنوان آرای بیش از حد خوانده می شود ، آرا damage را رد می کند ، یعنی رأی برای چندین نامزد در یک مسابقه ، و بنابراین رد می شود؟

اگر این نقشه بود ، به نظر می رسد از نظر تماشایی شکست خورده است. (این برنامه نبود.) آرا Over بیش از حد رئیس جمهور در شهرستان Maricopa بالغ بر 191 رأی گیری عظیم ، نمایانگر 0.002 درصد آرا cast صادره ، كه كاملاً با ادعای مدعیان در مورد “خطای سیستمی” سازگار نیست. شاید به همین دلیل است که کوری لانگهوفر ، وکیل مبارزات انتخاباتی ترامپ مجبور شد اقدامات غیرمعمولی را برای جمع آوری شواهد “هزاران رای اضافی برای دونالد ترامپ” وعده داده شده در اصل انجام دهد شکایت.

برای شوخ طبعی ، او به نظر می رسد از یک پورتال جمع آوری آنلاین استفاده کرده است که در آن هر کسی می تواند گزارشی از بی نظمی در رای دادن را ارائه دهد. با وجود استفاده از a CAPTCHA برای تأیید اطلاعات ، لانگهوفر مجبور شد در دادگاه اعتراف کند که بیشتر آنچه بدست آورده است دروغ و هرزنامه. “ معلوم می شود هیدرانت چیست؟ ابزار خوبی برای مرتب سازی شواهد نیست. خوب است بدانید!

لانگهوفر توضیح داد که وی بیشتر با ارائه صحبت های شخصی با اشخاص وابسته و از بین بردن هر کسی که در واقع در یک محل اخذ رای در 3 نوامبر حضور نداشت ، اظهارات آنلاین را تأیید کرد تا شاهد ادعای نامناسب باشد.

قاضی کیلی قبل از رد شواهد CAPTCHA اظهار داشت: “این فقط نشان می دهد شما نمی توانید آنچه ادعا می شود را رد کنید.”

و سپس کارزار انتخاباتی ترامپ شاهدان خود و موارد دیگر را فراخواند واقعاً از ریل خارج شد.

هیچ کس به دانش دست اول کارگران نظرسنجی شهادت نداده است که به جای تهیه برگه های جدید برای تعمیر ، رای اضافی ارسال کرده اند. و جینا سووبودا ، مدیر عملیات روز انتخابات آریزونا برای کارزار انتخاباتی ترامپ ، شهادت داد که وی هیچ مشکلی سیستمی در روز انتخابات نمی دید ، در آن زمان هیچ مسئله ای در مورد کارگران نظرسنجی مطرح نکرد و هیچ گونه مبنای شخصی برای اعتقاد به اینکه نتیجه منعکس کننده نتیجه نیست ابراز اراده رای دهندگان.

که واقعاً یک تنبیه مناسب بود. از آنجا که خانم سووبودا در جایگاه ایستاده بود Zack Alcoyne ، متخصص خودآزمایی انتخابات که پورتال آنلاین CAPTCHA را برای رای دهندگان ناراضی که می توانند تمام تصاویر را با چراغ راهنمایی در آنها بررسی کنند ، ایجاد کرد. به نظر می رسد آقای لانگهوفر نتوانسته است یك یا دو جزئیات بارز در مورد رابطه خود با شاهد را ذكر كند.

در جایگاه ، آقای آلکوین نتوانست به طور قطعی اظهار کند که آیا برای شهادتش حقوق می گرفت یا نه.

وی گفت: “نه اینکه من از آن اطلاع داشته باشم.” “من در مورد آن بحث نکرده ام.” پس از سingال بیشتر ، او قادر به یادآوری حافظه خود نبود. آلکوین افزود: “من مطمئن نیستم.”

شسته و رفته!

در پایان جلسه دادرسی ، قاضی کیلی موضوع را تحت نظر گرفت. اما ظاهراً او مجبور نیست که درمورد Sharpiegate Subventioned Moviefilm نظر بدهد.

آه ، خوب با این اوصاف!

وکیل تبلیغات انتخاباتی ترامپ به قضاوت اعتراف کرد: جستجوی ما در زمینه اثبات کلاهبرداری دروغ های آشکار و “هرزنامه” ایجاد کرد [Law and Crime]
وكیل ترامپ به قاضی شهرستان ماریكوپا گفت كه اعتراض به آرا about مربوط به تقلب یا سرقت انتخابات نیست [AZ Republic]


الیزابت رنگ در بالتیمور زندگی می کند و در آنجا درباره حقوق و سیاست می نویسد.

logo-footer