Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

آیا قوانین مربوط به نام ، شکل و تشابه ورزشکاران دانشگاهی در کالیفرنیا ، فلوریدا ، کلرادو ، نبراسکا ، نیوجرسی و میشیگان به اندازه کافی پیش می رود؟ هدف آنها این است که به همه ورزشکاران دانشگاهی فرصت برابر برای استفاده از حقوق تبلیغات خود را برای منافع تجاری (با تاریخ های مختلف موثر) ارائه دهند. با این وجود ، آنها فراتر از این عمل نمی کنند ، اما به دلیل الزام فلوریدا به ورزشکاران ، قبل از سال اول و سوم ثبت نام ، مقدار معینی سواد مالی و مهارت های زندگی را می بینند.

عضو مجمع کالیفرنیا سیدنی کملاگر جواب منفی می داد وی لایحه ای را با عنوان “قانون ورزشکاران کالج و برابری جنسیتی” معرفی کرده است که قصد دارد به برخی از ورزشکاران اجازه دهد از دانشگاه های خود حق امتیاز دریافت کنند و همچنین مبلغی را که کارکنان اداری دو و میدانی می توانند جبران کنند ، در نظر بگیریم.

برای روشن شدن ، لایحه (از 609) فقط در 12 فوریه 2021 معرفی شد و هنوز در هیچ کمیته ای شنیده نشده است. ممکن است هرگز به تصویب نرسیده یا به امضا نرسد ، اما صرفاً تهیه و معرفی آن به دلیل عواقب بالقوه گسترده آن مورد توجه است.

اولاً ، این لایحه مشخص می کند که اگر 50٪ از کل درآمد ورزشی یک مدرسه در کالیفرنیا از کل مبلغ کمک هزینه بورس دو و میدانی کمک هزینه کمک هزینه تحصیلی بیشتر باشد که در طول سال گزارش به ورزشکاران آن مدرسه داده می شود ، در این صورت مدرسه ملزم به پرداخت ورزشكاران واجد شرايط با آنچه كه به عنوان نام ، تصوير و حق الزحمه شباهت شناخته مي شود.

محاسبه به شرح زیر بیان می شود:

نام ، تصویر و میزان حق الزحمه شهریه برای یک ورزشکار دانشگاهی برای هر رشته ورزشی و تقسیم یا تقسیم بندی با کم کردن مبلغ کل بورس تحصیلی کمک هزینه ورزشی در نظر گرفته شده برای ورزشکاران کالج موسسه در یک رشته ورزشی از 50 تعیین می شود. همانطور که به وزارت آموزش ایالات متحده گزارش شده است ، درصد کل درآمد ورزشی این موسسه در این ایالت است. این اختلاف باید به تعداد کل ورزشکاران دانشگاهی که در سال گزارش بورسیه ورزشی کمک هزینه در آن رشته ورزشی تقسیم می شوند تقسیم شود.

دوم ، این لایحه می گوید که هر مدرسه ای که بودجه دولتی یا وضعیت معاف از مالیات دریافت کند ، نمی تواند به پرسنل اداری دو و میدانی مبلغی بالاتر از 50٪ از متوسط ​​کل غرامت پرداخت شده توسط این کالج ها توسط کالج های زیرمجموعه مسابقات قهرمانی فوتبال NCAA بپردازد.

سوم ، مقرره ای وجود دارد که از اول ژانویه 2022 مانع از انعقاد توافق نامه برای هزینه های جدید تاسیسات دو و میدانی کالج هایی می شود که بودجه دولتی یا وضعیت معاف از مالیات دریافت می کنند ، مگر اینکه به دلایل بهداشتی و ایمنی ضروری تشخیص داده شوند ، برای محیط زیست ، یا برای مطابقت با عنوان IX اصلاحیه های آموزشی فدرال 1972 لازم است.

این ممکن است رادیکال ترین لایحه مربوط به حقوق ورزشکاران دانشگاهی باشد که از زمان امضای کالیفرنیا در سطح ایالت یا کشور ارائه شده است منشور حقوق ورزشکاران دانشجویی به قانون این یک پایه و اساس برای نگرانی برخی از افراد در مورد نام اساسی تر ، تصویر ، و طرح های پیشنهادی است که به تغییرات بسیار بیشتری در فضای ورزشی دانشگاه تبدیل می شود. همچنین درک دشواری توجیه جلوگیری از پیشرفت مدارس در مدارس ، قرار دادن گروه های ورزشی کالیفرنیا در مقایسه با رقبای خارج از ایالت ، در معرض آسیب است ، اگر به طور جداگانه حقوق افزایش یافته به ورزشکاران داده شود. به احتمال زیاد این لایحه راه به جایی نخواهد برد.


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای دادگستری آمریکا ، و استاد کمکی در کالج حقوق دانشگاه لوین فلوریدا است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید @ DarrenHeitner.

logo-footer