Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

کنگره لایحه دیگری را برای بررسی توانایی ارائه تجارت به ورزشکاران دانشگاهی در نظر گرفته است حقوق تبلیغات آنها.

قانون جدید عنوان ، منشور حقوق ورزشکاران کالج ، نویسنده مشترک سنس. کوری بوکر و ریچارد بلومنتال ، شامل برخی عناصر جدید برای طرفداران نام ، تصویر و شکل است. به عنوان مثال ، این لایحه به دنبال این است كه ورزشكاران دانشگاه بتوانند با ماركهای پوشاكی كه با ترتیبات لباس دانشگاهشان رقابت می كنند وارد معامله شوند. با این حال ، این الزام وجود دارد که ورزشکاران در طول مسابقات تیمی از لباس مورد حمایت مدرسه (به غیر از کفش ، که می توانند انتخاب کنند) استفاده کنند. علاوه بر این ، در صورتی که مدرسه تأیید شرکت های همان صنعت را منع نکند ، از تأیید شرکت ها در هر صنعت منع نمی شود.

به عنوان مثال ، اگر این لایحه قانونی شود ، به یك ورزشكار دانشگاه اجازه داده می شود كه با Puma قرارداد ببندد حتی اگر مدرسه وی تحت حمایت نایك باشد. به او اجازه داده می شود که در زمین چوب های پارچه ای پوما بپوشد ، اما لباس باقیمانده لباس او تأیید شده توسط نایک است که توسط مدرسه تهیه می شود. علاوه بر این ، اگر مدرسه ای با یک شرکت قمار مانند PointsBet معامله کند (دیدن: دانشگاه کلرادو) ، سپس ورزشکاران در مدرسه همچنین می توانند به عنوان حمایت مالی قمار مشابه وارد شوند.

با این حال ، بخشی از لایحه بوکر / بلومنتال که به طور مناسب توجه اکثر مردم را جلب می کند ، با الزام تقسیم درآمد مدارس با برخی از ورزشکاران دانشگاهی سروکار دارد. سناتورها مایل هستند ورزشکارانی را در ورزش ببینند که درآمدشان بیشتر از مبلغی است که صرف بورسیه می شود تا 50٪ از خالص پول پس از پرداخت بورس تحصیلی را بدست آورند. همانطور که توسط دن مورفی از ESPN،

به عنوان مثال ، در فوتبال در سطح FBS ، کمیسیون درآمد حاصل از 130 برنامه فوتبال را با هم جمع می کند و کل هزینه های بورس تحصیلی را در تمام آن برنامه ها کم می کند. نیمی از پول باقی مانده به طور مساوی بین تمام بازیکنان در سطح FBS توزیع می شود. به گفته دفتر بوکر ، ورزش هایی که در حال حاضر به اندازه کافی درآمد لازم برای دریافت این تقسیم درآمد را ایجاد می کنند ، فوتبال (هر دو سطح FBS و FCS) ، بسکتبال مردان و زنان و بیس بال هستند.

قسمت دیگر پیشنهادی که به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد ، حول ایجاد کمیسیون ورزش دو و میدانی کالج برای پیشنهاد تغییر قوانین و همچنین بررسی تخلف و دریافت 50 میلیون دلار بودجه مالیات دهندگان برای دو سال اول آن است.

یکی از مدیران اجرایی ورزشی که خواست نامش فاش نشود اظهار داشت: “این به طرز عجیبی از بالا است و از طریق مالیات پرداخت می شود … این موضوع خنده دار است”. “ورزشهای غیرقیمتی در سال 2021 و احتمالاً حداقل برای یک یا دو سال دیگر خرد خواهند شد. چند ماه دیگر از سال 2020 خواهیم دید که کسری های گروه ورزشی واقعا چیست. “

بسیاری بر این باورند که این لایحه نیت خوبی دارد ، اما این مسئله یک مشکل قدرت بیش از حد در اختیار NCAA را با مسئله دیگری حل می کند – کنترل بیش از حد به دولت. همچنین این نگرانی وجود دارد که بتواند تأثیر منفی بر ورزشهای غیر فروشی داشته باشد ، ورزشهایی که قبلاً در طی بیماری همه گیر COVID-19 خرد شده بودند.

“این [will] به معنای واقعی کلمه دو و میدانی کالج را مانند ما نابود می کنیم [k]اکنون ، توقف کامل ، ” توییت کرد نماینده ورزشی جیسون بلزر. “هر ورزش غیر درآمد شکننده خواهد شد. شما به معنای واقعی کلمه مدارسی خواهید داشت که در کنار مردان فوتبال و بسکتبال بازی می کنند و بس. “

یک چیزی که همه در آن توافق می کنند این است که اگر این لایحه قانونی شود ، تغییر دهنده بازی خواهد بود. اکثر مردم همچنین معتقدند که این حقوقی است که ورزشکاران دانشگاه شایسته آن هستند. با این حال ، آیا برای بسیاری از افرادی که در ورزشهای غیر فروشی شرکت می کنند هزینه ای خواهد داشت؟


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای آمریکا ، و استاد کمکی در دانشگاه فلوریدا دانشگاه کالج حقوق است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید [email protected] و او را در توییتر در دنبال کنید DarrenHeitner.

logo-footer