Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

صورتحساب غافلگیرکننده ، یکی از جنبه های جهانی و بهداشتی بهداشت و درمان ایالات متحده ، سرانجام ممکن است به زودی ممنوع شود.

این لایحه محرک 900 میلیارد دلاری ، شامل اقدامات گسترده ای مانند حمایت از مشاغل کوچک و کمک به اجاره ، همچنین شامل “قانون دو جانبه و دو مجلسه است که به صورتحساب غافلگیرانه برای مراقبت های اضطراری و برنامه ریزی شده پایان می یابد”. طبق بیانیه مشترک از سخنگوی مجلس نانسی پلوسی (كالیفرنیا) و رهبر اقلیت سنا چاك شومر (DN.Y.). هر دو اتاق کنگره انتظار می رود که رأی دهند سی ان ان گزارش داد که این لایحه دوشنبه قبل از ارسال آن به رئیس جمهور دونالد ترامپ ،

صورتحساب غافلگیرانه یا صورتحساب مانده به اتهامات خارج از شبکه گفته می شود که بیماران باید اغلب غیرمنتظره پرداخت کنند. صورتحساب غافلگیرانه می تواند در بسیاری از سناریوها اتفاق بیفتد ، از جمله هنگامی که بیمار به بیمارستان داخل شبکه می رود اما توسط یک ارائه دهنده خارج از شبکه تحت درمان است ، نیویورک تایمز گزارش داد.

در دو سال گذشته ، از هر پنج بزرگسال بیمه شده ، یک نفر قبض پزشکی غیر منتظره را از یک ارائه دهنده خارج از شبکه دریافت کرده است ، با توجه به داده های منتشر شده در سال جاری در مجله انجمن پزشکی آمریکا. دو سوم بزرگسالان نگران تهیه صورتحساب های پزشکی غیرمنتظره برای خود و خانواده خود نیستند و 18 درصد مراجعه به بخش های اورژانس منجر به حداقل یک لایحه غافلگیرانه می شود.

در صورت تصویب ، تدابیری که در لایحه محرک ارائه شده است ، برنامه های بهداشتی ، تأسیسات و ارائه دهندگان را از هزینه های خارج از شبکه بیماران ممنوع می کند. بیماران فقط مورد نیاز است به “پرداخت هزینه تقسیم هزینه در شبکه برای خدمات اضطراری خارج از شبکه ، برای برخی خدمات جانبی ارائه شده توسط ارائه دهندگان خارج از شبکه در امکانات داخل شبکه و برای مراقبت های خارج از شبکه ارائه شده در داخل امکانات شبکه بدون رضایت آگاهانه بیمار. “

تأمین کنندگان و پرداخت کنندگان برای تسویه دعاوی خارج از شبکه 30 روز دوره مذاکره آزاد دارند. اگر آنها نتوانند به توافق برسند ، یک فرایند داوری اجباری را شروع می کنند ، جایی که یک داور مستقل به تصمیم نهایی پرداخت کمک می کند.

ممنوعیت صدور صورت حساب غافلگیرانه همچنین از مسئولیت بیماران در قبال قبض های آمبولانس هوایی خارج از شبکه جلوگیری می کند.

یکی از معدود موضوعات کاملاً دو حزبی در مراقبت های بهداشتی ، حمایت از ممنوعیت صورتحساب های غافلگیر کننده به طور گسترده ای ارائه شده است. اطلاعات منتشر شده در JAMA نشان می دهد ، اکثریت دموکرات ها و جمهوری خواهان از اقدامات دولت برای محافظت از بیماران در برابر این لایحه های غافلگیرانه حمایت می کنند.

ترامپ همچنین برای پایان دادن به فشار آورده است CNN گزارش داد ، از قانونگذاران خواستار رسیدگی به این رویه غیرمعمول در سال 2019 و صدور دستور اجرایی در سپتامبر شدند که کنگره را وادار کرد این موضوع را قبل از پایان سال 2020 بررسی کند.

در 11 دسامبر ، اعضای چندین کمیته کنگره به طور مشترک توافق نامه صورتحساب پزشکی را منتشر کردند. این نسخه از توافق نامه مخالفت با انجمن بیمارستانی آمریکا و انجمن پزشکی آمریکابا اظهارات قبلی اظهار داشت که “نگرانی های قابل توجهی در مورد چندین ماده وجود دارد که سعی در اجرای فرآیندهای صورتحساب غیر قابل اجرا و مقررات شفافیت دارند که کپی و هزینه بردارند و بدون سود اضافی مشخص برای بیماران.”

برنامه های بیمه درمانی آمریکا، یک انجمن ملی برای پرداخت کنندگان ، در بیانیه خود اضافه کرد “شرکت های سهام خصوصی همچنان به یافتن راه هایی برای بهره برداری از روند داوری برای قیمت گذاری بیماران و افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی برای همه ادامه خواهند داد.”

آخرین توافق نامه صورتحساب غافلگیرانه ، که در بسته محرک وجود دارد ، تفاوت چندانی با نسخه قبلی ندارد ، به استثنای چند تغییر ، به گفته پولیتیکو. یک تغییر این است که داوران در هنگام تصمیم گیری برای پرداخت نمی توانند نرخ های Medicare و Medicaid را – که معمولاً کمتر از نرخ های بیمه خصوصی هستند – در نظر بگیرند.

اعتبار عکس: cat-scape ، گتی ایماژ

logo-footer