Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

سه شنبه روز Groundhog بود. هر 2 فوریه ، Punxsutawney Phil سر خود را از مخفیگاهش بیرون می کشد تا اعلام کند که آیا زمستان تقریباً به پایان رسیده است یا شش هفته دیگر از آن خواهد گذشت. با توجه به اینکه پنسیلوانیا ، همراه با مکانهای دیگر ، از یک طوفان برف عظیم در حال حفاری است ، من فکر کردم که آیا فیل حتی به خود زحمت می دهد تا سرش را بیرون بکشد ، اما این کار را کرد و شش هفته دیگر از زمستان باقی مانده است.

بیماری همه گیر تقریباً یک سال به طول انجامیده و یکنواختی به سرعت خاتمه نمی یابد. بسیاری از ما ، اگر نه همه ، از سندرم روز Groundhog رنج می بریم ، که هر روز تقریباً یکسان است و به نظر می رسد برای آینده قابل پیش بینی به همین ترتیب باشد. این کمک نمی کند که کل مراحل واکسیناسیون کاملاً FUBAR باشد.

به عنوان یک انحراف ، در اینجا چندین داستان از رفتارهای بد همکاران آورده شده است. آنها باید ذهن شما را از دردسرهای شما دور کنند و از اینکه هیچ یک از این مشکلات را ندارید ، باعث خوشحالی شما شوند. وقتی فکر نمی کردند مشاغل در شعله های آتش بالا رفته اند (پایین؟)

اگر شما هرگز آرزو می کنید تا نیمکت نشین شوید ، این داستان احتیاط آمیز دادگستری جفری جانسون از دادگاه تجدیدنظر منطقه دوم در لس آنجلس است ، عدالتی که راه خود را گم کرد. کمیسیون عملکرد قضایی کالیفرنیا ، پس از شواهد و جلسات گسترده ، دادگستری جانسون را به دلیل حوادث بدرفتاری ، آزار جنسی و رفتار دیگر مناسب یک افسر قضایی نیست. جانسون این تصمیم را به دادگاه عالی کالیفرنیا تقاضای تجدید نظر کرد ، دادگاه کمیسیون را متوقف کرد ترتیب حذف.

تصمیم کمیسیون برای رفع عدالت به وضوح تصمیم درستی بود ، زیرا این رفتار او منجر به برکناری شد. آیا او مانند ایکاروس پرواز کرد خیلی نزدیک به خورشید است؟

جانسون اولین دادگستری استیناف است که از نیمکت کنار گذاشته شد. قاضیان دیگری نیز در اینجا در کالیفرنیا بوده اند که استعفا داده اند ، بازنشسته شده اند ، هر نامی را که انتخاب کنید ، به ویژه هنگامی که رفتار آنها پس از اوج گیری جنبش طولانی مدت MeToo ، که به زنان قدرت داده است صحبت کنند و صحبت کنند ، مورد موشکافی قرار گرفت.

برخی از نمونه های اخیر رفتارهای بد وکلا: دادگاه عالی تنسی یک وکیل را برای مشاوره به حالت تعلیق درآورد او در فیس بوک داد. همانطور که خوانندگان هشدار می دانند ، من طرفدار شبکه های اجتماعی نیستم ، یکی از دلایل آن مسائل اخلاقی است که بوجود می آید.

دادگاه عالی تنسی هنگامی که یک وکیل را به نقض قوانین رفتار حرفه ای سوق می دهد ، استفاده از رسانه های اجتماعی را دوست ندارد. خط اول نظر دادگاه دقیقاً در قلب معضل وکلا قرار می گیرد استفاده از شبکه های اجتماعی. “این پرونده یک داستان هشدار دهنده درباره مشکلات اخلاقی است که می تواند برای وکلا در رسانه های اجتماعی رخ دهد.”

وكیل به یك دوست خود در فیس بوك كه اساساً در مورد چگونگی فرار از قتل راهنمایی می جست ، مشاوره داد. (وقتی ویولا دیویس به او احتیاج دارید کجاست؟) وکیل دادگستری به دوستش پیشنهاد داد تا موضوع فیس بوک را حذف کند. و چه تعداد ممکن است این موضوع را قبل از حذف ادعایی مشاهده کرده باشند؟

دادگاه تصدیق کرد “مشارکت وکلا در شبکه های اجتماعی مشکلی ندارد. در واقع ، چیزهای خوبی می تواند حاصل شود. وکلا می توانند حضور آنلاین برقرار کنند ، در اجتماعات خود شرکت کنند ، شخصیت و علایق خود را خارج از قانون نشان دهند ، در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی روابط برقرار کنند و خدمات حقوقی خود را به بازار عرضه کنند. وکلائی که در شبکه های اجتماعی شرکت می کنند می توانند کارهای زیادی در جهت استنباط از سیستم حقوقی انجام دهند. “

با این حال ، دادگاه به وكلا یادآوری كرد كه آنها همچنان به قوانین رفتار حرفه ای ملزم هستند. این تحقیق نشان داد که مشاوره وکیل دقیقاً تصویر غلطی از حرفه وکالت و اجرای عدالت را به عنوان “چیزی که باید دستکاری شود و نه مورد احترام قرار گیرد” ارتقا دهد. دادگاه گفت که “اظهارات وكیل ، برای مشاهده در سراسر جهان ، وكلا را به عنوان ثابت كننده هایی نشان می دهد كه برای فرار از محكومیت كیفری ، دفاعیات جعلی می سازند.”

آیا مشاوره دادن در فیس بوک یا سایر رسانه های اجتماعی ایجاد می کند رابطه وکیل / مشتری؟ شما چی فکر میکنید؟

پست های آنلاین یک وکیل فلوریدا او را خلع سلاح کرد، و همچنین آنها باید داشته باشند. او در آن زمان در حال تعلیق بود.

جادوگری ، شیطان پرستی و تهدیدها پست های ظالمانه ای بود که وكیل داد. هنگامی که وکیل دادگستری یک قاضی را “شلخته شیطون لال” و وکلای دادگستری را ناعادلانه و بی ارزش و “شلخته شیطانی” نامید ، هنوز جنسیت گرایی بیداد می کرد. وكیل همچنین گفت كه رئیس دادگاه عالی دادگاه فلوریدا باید به جرم تحمل جرایم نفرت و جادوگری اعدام شود. دو ، دو ، زحمت و دردسر ، دقیقاً همان چیزی است که این وکیل گرفت.

یک قاضی تگزاس هر دو وکیل و موکلش را با پرداخت 150،000 دلار (و نه اشتباه تایپی) با چکش پرداخت تحریم های ناشی از رفتار آنها در دادخواست سلب مالکیت

وكيل دادخواستي را طرح كرد كه در واقع هيچ اساسي نداشت. . تازه کارها: فقط آنچه مشتری شما به شما می گوید را حقیقت نگیرید. این اغلب نیست و حتی اگر تا حد زیادی صادقانه باشد ، مشتریها به طور طبیعی حقیقت را به خاطر چگونگی ظهور آنها سایه می اندازند. اینکه بخواهید خود را در بهترین حالت ممکن قرار دهید یک ویژگی طبیعی انسان است.

دادگاه تگزاس دریافت که دادخواست سو abuse استفاده بود از روند قضایی و اینکه سو abاستفاده ها در تلاش برای تقلب در دادگاه عمدی و عمدی بوده است. دادگاه گفت که این پرونده “کوهی از اجتناب ، عدم صراحت ، پنهان کاری ، دروغهای آشکار بی شماری و بی اعتنایی کامل به حقیقت است ، که پایه و اساس سیستم قضایی ما است.” یک نیمکت نشینی شایسته اینجا.

خیالتان راحت باشد که در آنجا وکلایی وجود دارند که رفتار بدی دارند و عواقب آن را متحمل می شوند. به یاد داشته باشید که حتی در این اوقات یکنواخت ، شما هنوز هم باید قوانین را رعایت کنید.


جیل سوئیتزر بیش از 40 سال عضو فعال دادگستری ایالت کالیفرنیا بوده است. او به خاطر سپردن وکالت در زمانی آرامتر و ملایم تر. او کار حقوقی متنوعی داشته است ، از جمله حضور در سمت معاون دادستان منطقه ، یک تمرین انفرادی ، و چندین بازی در خانه ارشد. او اکنون به طور تمام وقت واسطه است ، که به او این فرصت را می دهد تا دایناسورها ، هزاره ها و افراد بین آنها را تحت تأثیر قرار دهد – این همیشه مدنی نیست. می توانید از طریق ایمیل به آدرس [email protected] به او دسترسی پیدا کنید.

logo-footer