Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

در 22 ژوئیه 2021 ، دادگاه تجدیدنظر ماساچوست در مورد پرونده سرپرستی کیانو. این به عنوان یک پرونده جایگزین معرفی شد ، اما ، در نهایت ، یک مورد نبود.

شما می دانید که پرونده ای مخصوصاً پر از درام است که نظر دادگاه چندین صفحه را صرف نقل قول از پیام های فیس بوک بین طرفین می کند. توجه به خوانندگان: فراموش نکنید که همه پیامهای Facebook ، IG و TikTok شما ممکن است روزی قابل کشف باشند!

“چه کسی می خواهد نوزادی را برای نامزد من و من بیرون بیاورد؟”

این پیامی بود که “مادر در نظر گرفته شده” در فیس بوک ارسال کرد و داستان حماسی را آغاز کرد. با کمال تعجب ، پیام تصادفی که وی ارسال کرد ، پاسخی مبنی بر علاقه شخصی را دریافت کرد. پاسخ دهنده ، که در نظر دادگاه به عنوان “مادر بیولوژیک” شناخته می شود ، در کلاس سوم با نامزد مادر در نظر گرفته شده ، که دادگاه او را “خانم R. “

در یک پیام ، مادر بیولوژیکی نوشت: “سلام ، … اگر شما بچه ها آماده بودید و عقب نشینی نمی کردید ، من مطمئن هستم که می توانم این کار را انجام دهم. money من پول یا هر چیز دیگری نمی خواهم. اگر شما بچه ها جدی هستید ، وقتی شما و اگر واقعاً بچه می خواهید و پسران دیگر نمی خواهند این کار را بکنند ، من یک بچه به دنیا می آورم و برای شما فرزندخواندگی می کنم. “

پس از برخی بحثهای اضافی بین مادر در نظر گرفته شده و مادر بیولوژیکی در مورد حرکت به جلو ، مادر مورد نظر اعلام کرد که می خواهد در همه قرارها باشد و مادر بیولوژیکی اعلام کرد که پس از تولد درخواست ارتباط با کودک را ندارد. همچنین مادر بیولوژیکی نوشت: “من پیام های خود را برای bf خواندم [boyfriend] او نیز با همه اینها موافقت می کند. “

آیا کسی با یک وکیل صحبت کرده است؟

به طرز تکان دهنده ای ، برای هیچ کس ، هیچ توافقنامه قانونی منعقد نشده است. حداقل از یک وکیل مشاوره گرفته شده است ، اما پیام ها نشان می دهد طرفین کاملاً با گفته های وکلا مطابقت ندارند. و به نظر نمی رسد که به مشاوره وکیل توجه شده باشد.

در یک مکالمه ، مادر بیولوژیکی پیام داد: «شناسنامه [I don’t care] آنچه وکیل می گوید اگر او خوب است ، این می تواند یک مسئله باشد یا ما [whatever]. مثل اینکه من برای این زن و شوهر آخر داستان بچه دار می شوم … “

مادر در نظر گرفته شده: “بله دقیقا! مانند من امیدوارم که آنها چک های خانگی را انجام ندهند ، مانند آژانس های فرزندخواندگی ، این همه خصوصی است و امیدوارم با dcf به همین ترتیب باقی بماند [the Department of Children and Families] نه در زندگی من. “

وکلای مزاحم در هر صورت ، من جلو می روم و آن را خراب می کنم. DCF به زندگی آنها ختم شد.

بنابراین پس از اینکه همه تصمیم گرفتند از توصیه های حقوقی خود چشم پوشی کنند ، مادر بیولوژیک شروع به تلاش برای باردار شدن با دوست پسر خود کرد و مادر مورد نظر را از روند پیشرفت و همچنین زمان موفقیت باردار شدن مطلع کرد. چه مشکلی ممکن است پیش بیاید؟

اینطور نیست که انجام شود

باید توجه داشته باشم که برای رحم اجاره ای واقعی ، اینطور تصور اتفاق نمی افتد. بیشترین اجاره در ایالات متحده “رحم اجاره ای حاملگی” است ، جایی که یک فرد جایگزین تحت یک روش انتقال جنین قرار می گیرد و یک جنین از نظر ژنتیکی ارتباطی با انتقال او به رحم ندارد. حتی در “رحم اجاره ای سنتی” (که به آن “رحم اجاره ای ژنتیکی” نیز معروف است) این نحوه انجام آن نیست. در آنجا ، جانشین نیز اهداکننده تخمک است ، اما تصور به طور کلی از طریق روش تلقیح انجام می شود – اغلب با اسپرم از پدر مورد نظر. من هرگز در مورد “رحم اجاره ای” نشنیده ام که دوست پسر جایگزین با او رابطه جنسی برقرار کند تا فرزند دیگری را به دنیا بیاورد. این چیزی نیست که به آن رحم اجاره ای گفته شود.

سریع به جلو پس از یک بارداری آرام با درگیری نزدیک مادر در نظر گرفته شده ، همه طرفین برای مادر بیولوژیکی که در حال زایمان است حضور داشتند. بیمارستان نوزاد را به مادر بیولوژیکی ترخیص کرد ، اما بلافاصله پس از خروج از بیمارستان ، مادر بیولوژیکی نوزاد را به مادر مورد نظر و خانم R. تحویل داد. با این حال ، فقط چند روز پس از آوردن کودک به خانه ، خانم R و مادر در نظر گرفته شده از هم جدا شد و خانم R از تصویر خارج شد.

روز بعد از تولد ، مادر مورد نظر درخواست سرپرستی داد. طرفین یک ماه پس از تولد به دادگاه رفتند و حکمی مبنی بر تعیین مادر مورد نظر به عنوان سرپرست دائمی منعقد شد. خوب همه چیز خوب است که خوب تمام می شود ، درست است؟ نه کاملا درام بیشتری در انتظار است.

درام پس از تولد.

چند ماه پس از تولد ، یک خطای اداری باعث شد کودک به حساب بیمه MassHealth مادر بیولوژیکی اضافه شود و یکی از فرزندان بزرگتر خود مادر بیولوژیک نیز حذف شود. “این به شدت مادر بیولوژیکی را ناراحت کرد و او پیامی را به مادر در نظر گرفته شده به فیس بوک فرستاد که به او می گوید فوراً کودک را” به فرزندی قبول کند یا او را پس دهد. ” [nervous emoji] ظاهراً ، همانطور که دادگاه بدوی در نظر خود اشاره كرد ، مادر بیولوژیك نسبت به كدام گزینه بی تفاوت بود.

با نگرانی والدین بیولوژیکی در مورد والدین مادر در نظر گرفته شده ، درامات بیشتری به وجود آمد – از اینکه مادر ممکن است کودک را به یک آرایشگاه ناخن منتقل کند ، ناراحت می شود و مادر مورد نظر نیز به مناسبت کودک ، یک بچه خانه دار می کند.

چهار ماه و نیم پس از تولد نوزاد ، والدین بیولوژیکی درخواست فسخ سرپرستی مادر مورد نظر را دادند. و در حالی که پست اصلی رسانه های اجتماعی مادر در نظر گرفته شده عالی به نظر نمی رسید ، در این مرحله مادر بیولوژیکی شروع به شبیه شدن به یک شخص بد با برخی از افراطی های فیس بوک می کند که در مورد مادر مورد نظر صحبت می کند. سپس ، حدود نه ماه پس از تولد نوزاد ، آجر از پنجره خانه مادر در نظر گرفته شده با یادداشت پرتاب شد[H]من مال من است. ” “قاضی استنباط منطقی را ، تا حدی مبتنی بر پوزخند زدن پدر بیولوژیکی در پاسخ به س questionsالات مربوط به رفتار پرخاشگرانه او نسبت به مادر مورد نظر ، مبنی بر اینکه پدر بیولوژیک عامل آن بوده است ، انجام داد.

حکم

بازگشت به طرف حقوقی در حالی که دادگاه تجدیدنظر نظر خود را با ابراز تاسف از اینکه “این پرونده بسیار ناخوشایند تأکید می کند ، نیاز به قانون تعیین قوانین جامع مربوط به جایگزینی و قانونی بودن ، و الزامات ترتیب و قراردادهای جایگزینی” را برجسته می کند. در نهایت دادگاه تشخیص داد که این توافق نامه طبق قانون ایالت یک قرارداد اجاره ای نیست.

دادگاه بدوی تشخیص داد که تصمیم والدین بیولوژیکی در مورد “تلاش و بازگرداندن کودک” همانند تصمیم اصلی آنها برای داشتن فرزند و دادن وی دمدمی مزاجی است. “دادگاه بدوی رای داد و دادگاه تجدیدنظر تأیید کرد که حقوق والدین والدین بیولوژیکی را فسخ کرده و اجازه مصوبه توسط مادر مورد نظر را به نفع کودک فراهم کند.

هشدار به همه والدین آینده.

این راهی نیست که باید طی کرد. قاضی خاطرنشان می کند که علی رغم نتیجه نهایی ، این روش پدر و مادر شدن نیست. این ترتیب “به طور قابل پیش بینی سالها برای مادر بیولوژیکی ، پدر بیولوژیکی ، مادر مورد نظر و به ویژه به طرز غم انگیزی برای کودک به عدم اطمینان منجر شد.”

“روندی که طرفین این پرونده از آن استفاده کردند ، از نظر جاذبه … ایجاد کودک… نامناسب بود. به عنوان یادداشت آخر ، ما هرکسی را که به یک قرارداد اجاره غیررسمی غیررسمی شبیه است ، احتیاط می کنیم که ما تصدیق نکرده ایم که چنین توافقی قابل اجرا است. “

من با وکالت جانشین ماساچوست ثبت نام کردم کاترین تاکر برای افکار خود را در مورد. وی توضیح داد كه از اینكه دادگاه قانونگذار ایالت را به عنوان راهنمایی برای این نوع شرایط دعوت كرد ، تعجب كرد. “جایگزینی شرایطی را در نظر نمی گیرد که یک زن برای باردار شدن با شریک زندگی خود رابطه جنسی برقرار کند.” وی خاطرنشان کرد که در واقع قانون پیشنهادی در این ایالت برای بهبود کد والدین و حمایت بیشتر از خانواده ها. اما این “طبق قانون پیشنهادی در ماساچوست ، این پرونده به همان اندازه از نظر قانونی نامرتب خواهد بود.”

به خاطر فرزندان (و همچنین اطمینان حقوقی خود به عنوان والدین) ، لطفاً در آینده هیچ کس این کار را انجام ندهد.


الن تراچمن وکیل مدافع است Trachman Law Center، LLC، یک شرکت حقوقی مستقر در دنور متخصص در قانون فناوری کمک به تولید مثل و میزبان مشترک پادکست من می خواهم یک کودک را در تو بگذارم. می توانید به او برسید نوزادانabovethelaw.com.

logo-footer