Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

اخبار اسکوتوس

در حالی که تنها چند روز به بازگشت قضات به سالن دادگاه برای شروع دوره 2021-22021 باقی مانده است ، دیوان عالی کشور روز پنجشنبه حکم داد سفارشات از “کنفرانس طولانی” قضات در روز دوشنبه ، 27 سپتامبر. قضات به طور معمول بیش از هزار پرونده را در این کنفرانس طولانی در نظر می گیرند ، که پایان غیر رسمی تعطیلات تابستانی قضات است و پنجشنبه آنها فقط پنج پرونده جدید به شایستگی آنها برای دوره آینده ، از جمله چالش قانون انتخابات توسط سناتور تد کروز و اختلاف بر سر به اهتزاز درآوردن پرچم مذهبی بر روی ستون پرچم شهر.

کمیسیون انتخابات فدرال علیه تد کروز برای مجلس سنا از چالش جمهوری خواهان تگزاس با قانون انتخابات فدرال ناشی می شود که محدودیت هایی را در مورد زمان و نحوه بازپرداخت وام های شخصی کاندیداها برای مبارزات انتخاباتی خود ایجاد می کند. کروز کمپین سنا 2018 خود را – که در آن زمان بخشی از گران ترین مسابقه سنا در تاریخ بود – به مبلغ 260،000 دلار قرض داد و سپس منتظر بازپرداخت وام شد که هر دو طرف موافق آن اقدامی بودند که می توانست به چالش کشیدن قانون منجر شود. کروز به دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی رفت و در آنجا استدلال کرد که محدودیت های بازپرداخت ، متمم اول را نقض می کند.

یک دادگاه منطقه ای با سه قاضی (که کنگره برای رسیدگی به اختلافات مربوط به قانون اساسی این قانون تعیین کرده است) موافقت کرد. این استدلال کرد که این محدودیت ها بار سنگینی را بر گفتار سیاسی وارد می کند و دولت فدرال توجیه کافی برای این بار ارائه نکرده است. به گفته دادگاه ، FEC “یک مورد فساد واقعی در زمینه بازپرداخت وام” شناسایی نکرده است.

دولت بایدن در ماه جولای به دادگاه اعتراض کرد و به قضات گفت که این قانون تنها “محدودیت زمان بندی محدود” را وضع می کند اما برای جلوگیری از “افزایش خطر فساد واقعی و ظاهری quid pro quo quo” بسیار مهم است.

قضات چهار درخواست دیگر برای بررسی ارائه کردند:

  • که در بنیاد مجموعه Cassirer v. Thyssen-Bornemisza، قضات موافقت کردند که تصمیم بگیرند آیا یک دادگاه فدرال با توجه به دعاوی حقوقی ایالتی که تحت قانون مصونیت های حاکمیت خارجی مطرح شده است باید از قوانین عادی فدرال یا قوانین انتخابی دولت تالار استفاده کند تا تعیین کند که چه حقوق اساسی بر دعاوی حاکم است. این س inال در پرونده ای برای بازپس گیری یک نقاشی ، که اکنون در موزه اسپانیا است ، توسط کامیل پیسارو تشکیل شده است که به درخواست دیوید کاسیرر ، مدعی شده است که توسط نزدیکانش توسط نازی ها سرقت شده است.
  • که در بوچلر ، رایانه شخصی علیه کمیسر درآمد داخلی، قضات در مورد اینکه آیا مهلت 30 روزه برای ارائه دادخواست تجدید نظر در دادگاه مالیاتی اخطاریه از IRS یک الزام صلاحیت قضایی است-به طوری که دادگاه مالیاتی قدرت بررسی دادخواست را ندارد دیر ارسال می شود – یا در عوض می تواند در مواقع شرایط تمدید شود.
  • کنگره قانون مجازات عادلانه سال 2010 را تصویب کرد تا اختلاف بین مجازات مجرمان متهم به توزیع ترک کوکائین و کسانی که به دلیل توزیع کوکائین پودری محکوم شده اند کاهش یابد. هشت سال بعد ، قانون گام اول را تصویب کرد ، که به دادگاه های منطقه ای فدرال اجازه می دهد تا با توجه به تغییرات در قانون مجازات عادلانه از مجرمان انتقام بگیرند. سوال در کانسپسیون علیه ایالات متحده این است که آیا وقتی دادگاهی تصمیم می گیرد که آیا مطابق قانون مرحله اول از متهم انتقام بگیرد یا خیر ، آیا یک دادگاه ناحیه باید تحولات مداخله ای را در نظر بگیرد یا ممکن است آنها را در نظر بگیرد ، یا اینکه آیا چنین تحولاتی تنها پس از آنکه دادگاه به این نتیجه رسید که تخفیف مجازات وجود دارد ، وارد عمل می شود (در صورت وجود). مناسب.
  • که در شورتلف علیه شهر بوستون، قضات به موضوع دین در اماکن عمومی باز خواهند گشت. این س inال در شکایتی از سوی گروهی مسیحی مطرح می شود که شهر بوستون درخواست گروه را برای برافراشتن پرچم خود – که دارای صلیب لاتین است – بر روی تیر پرچم تالار شهر رد کرد. این شهر ادعا می کند که شهر به طور معمول به گروه های دیگر اجازه می دهد تا از تیرهای پرچم استفاده کنند ، برای همه چیز از پرچم ترکیه برای جشن “افتخار بوستون” و مراسم جشن نوزدهم. این گروه به دادگاه رفتند و استدلال کردند که رد درخواست آن متضمن اصلاحیه اول است. هم دادگاه ناحیه ای و هم دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده در حوزه اول حکم شهر را صادر کردند و این گروه را وادار کرد به دادگاه مراجعه کنند ، که روز پنجشنبه به دادگاه رسیدگی کرد.

سفارشات بیشتر از کنفرانس دوشنبه احتمالاً دوشنبه 4 اکتبر ساعت 9:30 صبح است

این مقاله بود در ابتدا در Howe on the Court چاپ شدبه

logo-footer