Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حالی که بقیه جهان قانونی دامنه و مقیاس همه گیری را تشخیص داده و با کار سیاست های داخلی و جلسات دادرسی مجازی پاسخ داده اند ، قضات فدرال در آنجا هستند که کارمندان را به دلیل عدم تمایل به جمع شدن در اتاق اخراج می کنند.

برای اطمینان ، قضات می توانند اتاق های خود را مانند حباب NBA با نگه داشتن خود در یک قرنطینه محکم و نگه داشتن کارمندان شبانه روزی اتاق های خود را اداره کنند تا آنها نتوانند با شخص دیگری تعامل داشته باشند ، اما همه ما می دانیم که این اتفاق نمی افتد. مجموعه قوه قضائیه که باعث می شود لباس های زیادی در مورد کار در خانه و کسانی که آماده لغو پروتکل های بهداشت عمومی برای آزادی هستند ، یک حلقه کامل ایجاد کند. این قاضیانی هستند که به ویروس اهمیتی نمی دهند و به همین دلیل آنها دفتریاری می خواهند که به آنها نیز اهمیتی ندهد.

حتی اگر مشاجره ای برای کارمندان برای کار حضوری در سطح دادگاه منطقه ای ، در جلسات دادرسی حضوری وجود داشته باشد ممکن اتفاق می افتد ، به هر حال بسیاری از مناطق کار حضوری را برای آینده نزدیک به حالت تعلیق درآورده اند و دفتریاران از این کار امتناع نمی ورزند همیشه وارد کار شوید ، فقط از این ایده که باید به طور منظم در یک اتاق کوچک رفت و آمد کنند چشم پوشی می کنید.

و کاملاً هیچ بهانه ای برای این امر در سطح استیناف وجود ندارد. تحقیق و نوشتن یادداشت به راحتی خارج از سایت قابل حمل است. این اساساً یک کار “رمز عبور Westlaw داشته باشید ، سفر خواهد کرد” است.

دو دلیل برای مجبور کردن کارمندان به دفتر هر روز وجود دارد و هر دو بد هستند. یکی منیت است. قضاتی که می خواهند در مرکز توجه قرار بگیرند و گروه کوچکی از افراد کوچک آنها را دنبال کنند. یک واکسن در راه است … فقط دو ماه دیگر بدون هیچ کپی رنج می برید. دیگری بی کفایتی مدیریتی است. آیا جلسات بزرگنمایی را دوست ندارید؟ خوب ، ما هم نیستیم. اما همه ما یاد گرفتیم که آنها را انجام دهیم و در مدیریت بار کاری خود از طریق کنفرانس ویدیویی بسیار ماهر هستیم. اگر بیگلاو بتواند آن را کشف کند ، اتاق های شما نیز می توانند آن را کشف کنند.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer