Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از Fred Prouser-Pool / گتی ایماژ)

بسیاری از این قرنطینه های COVID-19 با سورئال هم مرز است. زندگی روزمره از ماه مارس به قدری تغییر کرده است که به نظر می رسد سال 2020 به سیاه چاله تبدیل شده است.

با این وجود ، همه ما سرباز هستیم. برخی از جنبه های قرنطینه من را به یک وکیل بهتر تبدیل کرده است. دیگران ، نه خیلی.

اول ، چیزهای خوب.

1) می توانم هر تعداد کلاس CLE که می خواهم شرکت کنم. CLE های مجازی شگفت انگیز هستند. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید بپوشید ، هرجایی که می خواهید باشید و همه چیزهایی را که از دست داده اید از بین ببرید زیرا هرگز وقت کافی نداشتید. من کلاسهای مربوط به موضوعات پخش گسترده مانند “چگونه یک پرونده را امتحان کنیم” شرکت نمی کنم ، اما در موضوعات مبهم تر مانند “چرا آنچه که دادستان در هنگام جمع بندی ضمنی آن را گفته است (حتی گفته نشده) قابل اعتراض است.” خیلی خوب است که وقت داشته باشید بیشتر کار کنید.

2) من می توانم بدون اینکه از خانه ام خارج شوم ، هرچقدر دوست دارم (البته در فواصل نیم ساعته) با مشتری هایم صحبت کنم. چه کسی فکر می کند که به دلیل جادوی اینترنت ، من می توانم از طریق لپ تاپ شخصی خود مشتری های خود را ببینم بدون اینکه مجبور شلپ به زندان بیایم یا آنها را به دادگاه منتقل کنم. دیگر ساعت ها در اتاق های انتظار زندان سرد گیر نمی کنم ، حالا فقط قرار ملاقات می گذارم ، یک دکمه را فشار می دهم و زندانی آنجاست.

3) از آنجا که من می توانم مشتری هایم را راحت تر ببینم ، و هیچ چیز جدیدی برای گزارش موارد آنها وجود ندارد ، نقش من از یک طرف دعوی به روانشناس ، شخصیت مادر و صاحب دست عمومی تبدیل شده است. این مهارتی است که ارزش پیشرفت در هر رشته وکالت را دارد ، اما به ویژه برای وکلائی که با مشتریانی که در زندان گیر کرده اند کار می کنند ، باید بدانند که شخصی از خارج توجه و توجه خود را دارد.

4) من زمان زیادی دارم تا پرونده های خود را برای محاکمه آماده کنم. من دیگر چهار ساعت در روز را در دادگاه تلف نمی کنم تا منتظر بمانم تا پرونده هایم فراخوانی شود یا در محل کارم رفت و آمد کنم. من می توانم در مورد پیچیده ترین کشف منافذ شکن ، یادداشت های فراوانی را یادداشت کنم ، و از استراتژی فکر کنم. به جای اینکه احساس کنم قطار قصد ترک ایستگاه را دارد و من باید سریع ترین سرعت را بدوم تا آن را بگیرم ، در واقع در قطار هستم و نشسته ام.

5) می توانم روز کاری خود را متوقف کنم – نگاه کردن به شواهد وحشتناک ، خواندن صورت جلسه عالی هیئت منصفه ، و گوش دادن به تماس های تلفنی ضبط شده بین متهمان ، و غیره – با قدم زدن ، شرکت در یک کلاس یوگای زوم یا فقط خیره شدن به پنجره به درختان به جای اینکه یک ساختمان بلند مرتب جلوی دید من را بگیرد.

6) من قبل از تاریکی هوا در خانه هستم (زیرا تمام روز در خانه هستم).

حالا چیزهای بد

1) مشتری های من می دانند که هر زمان از شبانه روز می توانند به من برسند و این کار را می کنند.

2) آخر هفته ها معنایی ندارند. دیگر هیچ تمایزی بین دوشنبه تا جمعه و دوشنبه تا یکشنبه وجود ندارد. نه تا پنج از پنجره است. کار و زندگی در خانه به یک شکل تبدیل شده است.

3) تنها می شوم. دلم برای رفاقت همکاران تنگ شده است. درست است که ما ساعت ها در دادگاه نشسته ایم و منتظر رسیدگی به پرونده هایمان هستیم ، اما این ساعت ها اغلب سرگرم کننده بوده است. ما درگیر شایعات شدیم ، وکلای دادگستری را تماشا کردیم و حتی گاهی در مورد قانون بحث کردیم.

4) همه ما در هاله ای از ابهام هستیم. مهم نیست که چقدر درگیر یک پرونده هستید ، دانستن اینکه در آینده هیچ آزمایشی در انتظار شما نیست ، باعث می شود همه جزئیات کشف مبهم شود. ذهن من همیشه تیزتر است وقتی که برای آزمایش آماده می شوم که می دانم از روز دوشنبه شروع می شود. در حال حاضر “دوشنبه” وجود ندارد.

5) چند بار می توانم به مشتریان خود بگویم – فقط صبور باشید ، در نهایت به محاکمه خواهیم رسید. هفته گذشته یک قاضی به من گفت که فقط در منهتن ، حداقل 1000 پرونده آماده رسیدگی است و هیچ جایی برای رسیدگی وجود ندارد.

تصویری که. هنگامی که آزمایشات از سر گرفته می شوند ، بیش از 1000 مورد در حال حاضر در دروازه شروع قرار دارند. میانگین آزمایش تقریباً هشت روز طول می کشد (بسیاری از پرونده ها طولانی تر هستند). که در بهترین. این بدان معنی است که اگر هر ماه سه دادگاه برای هر قاضی وجود داشته باشد (در منهتن تقریباً 25 قاضی تمام وقت وجود دارد) ، سیستم ممکن است بتواند تقریباً از 75 پرونده در ماه عبور کند (با انتشار گسترده واکسن) – بنابراین ما دوباره در مورد 13 ماه کامل صحبت می کنید تا فقط از پس زمینه خارج شوید ، پرونده های جدید را که به طور موقت آماده می شوند فراموش کنید.

وقت زیادی است که مشتری می تواند در زندان بنشیند به این امید که COVID-19 دریافت نکند و منتظر روز خود در دادگاه باشد.

و شما فکر می کنید که آن را بد است.


تونی مسینا بیش از 100 مورد را محاکمه کرده است و از سال 1990 به بعد حقوق کیفری و مهاجرت را شروع کرده است. شما می توانید او را در توییتر دنبال کنید: tonitamess.

logo-footer