Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

انتقاد مداوم از سوی افرادی که هنوز به طور کامل در اختیار ورزشکاران دانشگاهی قرار ندارند و حق خرید و فروش نام ، تصاویر و شکل های خود را (NIL) دارند این است که اکثریت قریب به اتفاق ورزشکاران از این مزایا بهره مند نخواهند شد. آی تی. این افراد استدلال می كنند كه اختلاف بین “داشتن ها” و “نداشتن ها” گسترش خواهد یافت و فقط ورزشكاران آبی تراكم توانایی دریافت غرامت از اشخاص ثالث را از طریق معاملات شامل مقررات استفاده از تبلیغات ورزشكاران دارند. حقوق.

من مدت ها استدلال می کردم که هیچ مدرکی برای تأیید چنین ادعایی وجود ندارد و این بحث صرفاً حواس پرتی به هدف اصلی است ، یعنی ایجاد فرصت برابر برای همه ورزشکاران ، چه در ورزشهای با درآمد و چه از راههای دیگر در هر دوره آموزشی فعالیت کنند. موسسه، نهاد. اکنون ، تحقیقات جدیدی انجام شده است که نه تنها از فرضیه من پشتیبانی می کند بلکه مستقیماً ناسازگانی را که سعی در یافتن هر زاویه ممکن برای باریدن در رژه حقوق تبلیغات ورزشکاران دارند ، رد می کند.

دکتر تیلو کنکل از دانشکده ورزش ، جهانگردی و هتلداری دانشگاه تمپل ادعا می کند که بر اساس تحقیقات وی ، هر دو خانم ورزشکار کالج و ورزشکارانی که در ورزش های کالج کم محبوبیت شرکت می کنند ممکن است با حقوق NIL سود زیادی کسب کنند. مطالعه او دریافت که متوسط ​​ارزش حساب سالانه شبکه های اجتماعی ورزشکاران فقط با 10 هزار پیرو می تواند بیش از 5000 دلار باشد. علاوه بر این ، یافته Kunkel این است که زنان ورزشکار کالج با توجه به ارزش حساب رسانه های اجتماعی خود ، از مردان ورزشکار کالج رتبه بالاتری دارند.

بسیاری از فرصت ها برای ورزشکاران دانشگاهی که در زمینه بهره برداری از NIL خود احاطه دارند ، به صورت اشخاص ثالثی است که هزینه آنها را برای ارسال مطالب در پروفایل های شبکه های اجتماعی خود پرداخت می کنند. بیشتر معاملات شامل تبلیغات رسانه های اجتماعی به عنوان یک م componentلفه است ، اما توافق نامه هایی نیز وجود خواهد داشت که به سختی حول آن نوع قابل تحویل می چرخند. به همین ترتیب ، تحقیقات كونكل از این نظر حائز اهمیت است كه نشان می دهد بازار مشخصی برای ورزشكاران با تعداد پیروان كم (در مقایسه با ورزشكاران با ملیت بیشتر شناخته می شود) وجود دارد و از طرف شركت هایی كه قصد دارند از طریق ارتباط با بازیکنان دانشگاه

كونكل و همكارانش مطالعه خود را به دو بخش تقسيم كردند. ابتدا آنها از پروفایل های رسانه های اجتماعی بازیکنان و بسکتبال بازیکنان بخش I قبل از پیش نویس مسابقات NFL و NBA 2018 استفاده کردند و CPM یا قیمت 1000 نمایش تبلیغات را در یک صفحه برای هر ورزشکار اعمال کردند. دوم ، آنها پیگیری های اجتماعی و تعامل ورزشکاران دانشگاهی را در دو دانشگاه سطح اول (کلمسون و استنفورد) و دو دانشگاه سطح اول (تمپل و جکسونویل) بخش اول دنبال کردند.

“برخی از مردان سطح بالای ورزشکاران کج می شوند ، فقط به این دلیل که همیشه در اخبار هستند ، اما تفاوت قابل توجهی در ورزشکاران زن وجود ندارد. در حقیقت ، وقتی میانگین را در نظر می گیریم ، زنان دانشجو-ورزشکار در واقع بالاتر از مردان ورزشکار قرار می گیرند. ” “به طور متوسط ​​، آنها همچنین محتوای بیشتری نسبت به همتایان مرد خود ارسال می کنند. سالها است که NCAA گفته است که NIL برای دانشجویان ورزشکار زن مفید نیست ، اما تحقیقات ما نشان می دهد که معتبر نیست. “


دارن هایتنر بنیانگذار هایتنر حقوقی. او نویسنده است نحوه بازی: آنچه هر وکیل ورزشی باید بداند، منتشر شده توسط کانون وکلای دادگستری آمریکا ، و استاد کمکی در کالج حقوق دانشگاه لوین فلوریدا است. می توانید از طریق ایمیل با وی در تماس باشید heitner@gmail.com و او را در توییتر در دنبال کنید @ DarrenHeitner.

logo-footer