Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین


ما قبلاً در مورد قتل پروفسور حقوق دانشگاه ایالتی فلوریدا، دن مارکل (سمت چپ) و سوء ظن ها مبنی بر اینکه خانواده همسرش (و یکی از اعضای هیئت علمی FSA) وندی ادلسون در این قتل توطئه کرده اند صحبت کرده ایم. اکنون، ادلسون تنها دو هفته پس از دستگیری برادرش، چارلی ادلسون، درست به دلیل قتل، در دادگاه قتل یکی از همدستان ادعا شده موضع گرفته است. وندی قبلاً به نظر می رسید برادرش را در مصاحبه اولیه خود با پلیس درگیر کرده بود در حالی که ادعا می کرد هیچ چیز در مورد نقشه قتل شوهرش که از او جدا شده بود نمی داند. محاکمه درگیر شد کاترین ماگبانوا که به قتل درجه یک، توطئه برای ارتکاب قتل و درخواست قتل مجرم شناخته شد.

در سال 2016، ما مجموعه‌ای از ستون‌ها را درباره قتل عجیب و غریب و اتهامات علیه خانواده ادلسون منتشر کردیم.

ابتدا یک خلاصه برای بازگرداندن شما به سرعت.

ادلسون و مارکل در سال 2006 ازدواج کردند زمانی که او دانشجوی سال سوم حقوق در دانشگاه میامی بود و او استاد حقوق جزا در FSU بود. گزارش‌های خبری می‌گویند که مارکل از یک سفر کاری بازگشت تا بچه‌ها و همسرش را بیابد که با برگه‌های طلاق روی تخت رها شده‌اند – شروع یک طلاق بسیار سخت.

سیگفردو-گارسیا-لوئیس-ریورا-300x174ماگبانوآ مادر دو فرزند با زیگفردو گارسیا، یکی از دو قاتل متهم (با لوئیس ریورا) است. پلیس می‌گوید که گارسیا و ریورا برای کشتن مارکل در رابطه با طلاق او از ادلسون “نام نویسی شده‌اند”. پلیس یک اجاره‌نشین را تا محل جنایت ردیابی کرد. پلیس ظن خود را نسبت به چارلز ادلسون و مادرش دونا ادلسون پنهان کرده است. خانواده می خواستند وندی ادلسون با بچه های نزدیک آنها حرکت کند. پلیس پس از اطلاع از ارتباط ماگبانوا با گارسیا و اینکه در هفته های منتهی به قتل بیش از 2000 بار با گارسیا صحبت کرده است، مشکوک شد. دادستان ها اکنون می گویند که چارلی ادلسون نیمی از هزینه جراحی ایمپلنت سینه 6000 تا 7000 دلاری را که توسط دکتر لئونارد رودنر، معروف به «دکتر. بوبنر.” این عمل جراحی به طور مشخص در اکتبر 2014، تقریباً سه ماه پس از قتل مارکل رخ داد. پلیس به دنبال مدارک پزشکی است علیرغم اصرار وکیل چارلی ادلسون مبنی بر اینکه این یک سفر ماهیگیری بود. دادگاه اینطور ندید و قبول کرد احضاریه برای تایید عمل جراحی و پرداخت ها.

حکم ماگبانوا می‌گوید که مادر وندی پس از اینکه مارکل درخواستی مبنی بر نظارت بر ملاقات کودکان با مادر وندی ارائه کرده بود، ناراحت شد. او به ادعاهای کودکان مبنی بر اینکه مارکل را “احمق” خطاب کرده است، اشاره کرد و گفت که او “نور خورشید را از او می گیرد.” علاوه بر این، سوابق تلفن همراه نشان می دهد که پس از صحبت مگبانوا با چارلی ادلسون، او اغلب با مادرش، دونا تماس می گرفت. ماگبانوا به نوبه خود با گارسیا تماس می گیرد. در واقع، پلیس به “انبوهی از ارتباطات بین توطئه گران ادعایی” اشاره می کند.

پلیس همچنین نشان می دهد که مگبانوا پس از قتل “افزایش قابل توجهی” در سپرده های نقدی بانکی دریافت کرده است و او از تجارت دندانپزشکی خانوادگی چک حقوق دریافت می کند. محور حکم به وضوح بیشتر به خانواده ادلسون مربوط می شود تا ماگبانوا.

ریورا گفته است که او و گارسیا (که ظاهراً ماشه را فشار داده) وندی ادلسون را دیدند که به ماشین آنها نگاه می کرد. وقتی گارسیا از او پرسید که چرا زن با بچه ها به آنها خیره شده است، او می گوید که گارسیا به او گفت: “اوه، این خانم است. آن وندی است.»

ما قبلاً در مورد مصاحبه ادلسون در ایستگاه پلیس صحبت کردیم. نوار ویدئویی بسیار احساسی و گاهی عجیب است.

در مصاحبه سال 2014، کارآگاه به او می‌گوید: «در مورد این است. در خانه شما یا شوهر سابقتان تیراندازی شد. [He] به بیمارستان منتقل شده است. او زنده نمی ماند.» ادلسون در حالی که گریه می‌کرد، می‌گوید: «اوه، خدای من»، ادلسون گریه می‌کند. “چی شد. … من فقط نمی فهمم؟ چطور ممکن است این اتفاق بیفتد؟»

وندی به کارآگاه می گوید: «من می ترسم. من نمی دانم چرا این اتفاق می افتد. . . این واقعاً من را می‌ترساند، زیرا منظورم این است که اگر کسی آنجا باشد که حاضر باشد این کار را با او انجام دهد. من برای بچه ها می ترسم.»

با توجه به تمرکز بر برادرش، چند جمله برجسته است. او می‌گوید که “می‌ترسد که کسی این کار را کرده باشد – نه به این دلیل که از دنی متنفر است، بلکه به این دلیل که فکر می‌کردند این کار به نحوی خوب است.” سپس اعتراف می کند که برادرش اوایل همان روز با او شوخی کرده است که چگونه یک تلویزیون ممکن است ارزان تر از یک قاتل برای مقابله با مشکلات زندگی او باشد.

او گفت: “و من داشتم با او صحبت می کردم که آیا پرداخت هزینه برای تعمیر آن منطقی است یا باید یک مورد جدید تهیه کنم.” او گفت: “و همیشه این شوخی او بود که می دانست دنی با من بد رفتار می کند، و این همیشه شوخی او بود، او گفت، من به دنبال استخدام یک قاتل بودم، اما ارزان تر بود که این تلویزیون را برای شما تهیه کنم.”

ادلسون در محاکمه این هفته ماگبانوا همین خط را در جایگاه حفظ کرد.

شهادت یک عنصر جدید داشت، اما با توجه به دستگیری برادرش که اکنون متهم به قتل درجه یک، توطئه برای ارتکاب قتل درجه اول و درخواست برای ارتکاب قتل درجه اول است..

پلیس هرگز سوء ظن خود به خانواده ادلسون را پنهان نکرده است. در حالی که برادر کانون تحقیقات بود، مادر و حتی خواهرش وندی به عنوان همدستان موضوع گمانه‌زنی‌ها بوده‌اند. آنها این اتهامات را رد می کنند.

این خانواده ثروتمند یک مطب دندانپزشکی در فلوریدا جنوبی اداره می کنند. آن‌ها می‌خواستند بچه‌ها در نزدیکی آن‌ها جابه‌جا شوند – حرکتی که “به شدت مخالف بود.”

یکی از دلایل دستگیری ناگهانی چارلی، تقویت یک ضبط محرمانه بین چارلی ادلسون و مگبانوا بود که در آن او در مورد مقاومت او در برابر تلاش های او برای وادار کردن او به صحبت صحبت می کرد.

محکومیت این هفته می تواند فشار بیشتری را بر ماگبانوا برای همکاری علیه چاریل ادلسون وارد کند.

در این محاکمه، ریورا که به قتل مارکل اعتراف کرد، اعتراف کرد که این قتل را با دوست دوران کودکی خود گارسیا که او نیز محکوم شده بود انجام داده است. او گفت گارسیا او را استخدام کرد و ماگبانوا پس از بازگشت از تالاهاسی به میامی به آنها پول پرداخت کرد.

سوال این است که چه کسی به آنها پول پرداخت کرده است و آیا چارلی تنها ادلسون در این طرح ادعایی بوده است یا خیر.Source link

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

logo-footer