Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

بیمه درمانی ، چتر ، Obamacare ، ACA

دولت بایدن برخی تغییرات عمده در بازارهای مراقبت مقرون به صرفه را پیشنهاد می کند ، از جمله گسترش دوره ثبت نام 30 روزه در سال 2022 و بعد از آن.

این مرکز به مشتریان امکان می دهد تا زمان بیشتری را برای بررسی گزینه های برنامه ، جستجوی کمک شخصی و ثبت نام در برنامه ای که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده می کند ، ارائه دهند. مفاد پیشنهادی را شرح داد.

در صورت نهایی شدن ، دوره جدید ثبت نام آزاد سالانه برای کلیه مبادلات منفرد بازار و برنامه های بازار خارج از بورس به 1 نوامبر-ژانویه تغییر می کند. 15

ماده دیگری که در قانون پیشنهادی گنجانده شده است به مبادلات اجازه می دهد تا یک ماه ثبت نام ویژه برای مصرف کنندگان با درآمد خانوار کمتر از 150٪ از سطح فقر فدرال ایجاد کنند.

جو بایدن در یکی از اولین اقدامات خود به عنوان رئیس جمهور ، یک فرمان اجرایی امضا کرد که به موجب آن یک دوره ثبت نام ویژه ایجاد کرد از 15 فوریه تا 15 مه. در آن زمان ، 1.2 میلیون آمریکایی برای بیمه ثبت نام کرد از طریق HealthCare.gov.

Chiquita Brooks-LaSure ، مدیر CMS ، گفت: “موفقیت در فرصت ویژه ثبت نام به وضوح تقاضا برای پوشش با کیفیت و مقرون به صرفه را نشان می دهد.” در یک خبرنامه. وی ادامه داد: “این آخرین مراحل با هدف تأمین بودجه بهتر تلاشهای تبلیغاتی و از بین بردن موانع پوشش است. ما در حال تهیه پوشش با کیفیت بالا و کم هزینه هستیم که بیش از هر زمان دیگری در دسترس است. “

CMS بایدن همچنین پیشنهاد می دهد وظایف ناوبر مبادله ای که با جمعیت آسیب پذیر و کم برخوردار کار می کنند ، برای کمک به آنها در یافتن پوشش مقرون به صرفه ، گسترش یابد.

دولت ترامپ ضربه بزرگی به برنامه ناوبری وارد کرد ، بودجه از 63 میلیون دلار در سال 2016 به 10 میلیون دلار در سال 2018. اما ، در ماه آوریل ، CMS اعلام کرد که آنها 80 میلیون دلار بودجه به ناوبران ACA برای سال برنامه 2022 اختصاص خواهد داد.

اکنون ، CMS می خواهد نیازهای قبلی خود را که ناوبران در مورد موضوعات پس از ثبت نام ، مانند روند درخواست تجدید نظر در واجد شرایط بودن و م componentsلفه های مربوط به تبادل فرآیند آشتی اعتبار مالیات حق بیمه ، به مصرف کنندگان ارائه می دهند ، برگرداند.

اما برای محاسبه این افزایش در بودجه ناوبری و حمایت از ارتباط بیشتر مشتری ، هزینه های کاربر برای مبادلات فدرال از 2.25٪ به 2.75٪ حق بیمه می رسد. برای مبادلات دولتی در بستر فدرال ، هزینه های کاربر از 1.75٪ به 2.25٪ حق بیمه می رسد.

عکس: zimmytws ، گتی ایماژ

logo-footer