Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

فرودو: چه اخباری از دنیای خارج؟ همه چیز را به من بگو.

گندالف: همه چیز؟ بیش از حد مشتاق و کنجکاو برای یک سرگرمی ، غیر طبیعی ترین. خوب چی بهت بگم؟ زندگی در جهان گسترده به همان اندازه که در این عصر گذشته است ، ادامه دارد ، مملو از شورش های مسلحانه و چالش های نابجای انتخابات. به سختی از وجود قانون آگاه هستم … که از آن بسیار ممنونم.

سن 2021 برای پاول دیویس چگونه گذشت؟ بیایید یادآوری کنیم:

1 ژانویه 2021: شروع یک سال جدید به عنوان دستیار مشاور عمومی در بیمه Goosehead.
6 ژانویه 2021: در حمله به پایتخت ایالات متحده شرکت می کند.
7 ژانویه 2021: دستیار مشاور عمومی سابق در بیمه Goosehead.
18 ژانویه 2021: پرونده ها چالش دیوانه کننده انتخابات ، Latinos برای Trump و همکاران v. پیت سشنز و دیگران با ادعای اینکه هر یک از اعضای کنگره 117 و جو بایدن بر اساس ادعاهای مشکوک به تقلب در انتخابات از مناصب عمومی منع شده اند (حتی تقریباً 2/3 مجلس سنا این چرخه را انتخاب نکرده اند؟ حدس می زنم؟). و مارک زاکربرگ … چیزی چیزی.

بنابراین تاکنون یک سال پرحادثه بوده است.

و اکنون او یک پیشنهاد اصلاح شده TRO را در ناحیه غربی تگزاس ثبت کرده و تصمیم گرفته است با ایجاد اعتبار بالایی که پرونده به دادگاه می آورد ، آن را باز کند:

2. “گوندور هیچ پادشاهی ندارد” ، برای نقل قول بسیار مناسب از داستان حماسی JRR Tolkien ، “ارباب حلقه ها”.

شما می دانید چه کسی پادشاه ندارد؟ ایالات متحده. در واقع ، وی خطاب به آن بعداً با استناد به اعلامیه استقلال و اشاره كرد ، “بلكه از قضا ، می توان به راحتی” دولت فدرال ایالات متحده “را به جای” پادشاه بریتانیا “وارد كرد ، كه دیگر در قبال شهروندان رأی دهنده خود پاسخگو نیست ” نه ، نمی توانید شاید در دی سی جایی که آنها بدون نمایندگی مشمول مالیات می شوند.

اما در مورد این مورد گوندور ، او را بشنو!

در طی سه گانه حماسی ، پادشاه حق گوندور تاج و تخت را رها کرده بود. از آنجا که فقط پادشاه حق می توانست بر تخت سلطنت گوندور بنشیند ، مأموری برای مدیریت گوندور تعیین شد تا اینکه بازگشت شاه ، معروف به “آراگورن” ، در انتهای داستان اتفاق افتاد. این تشبیه قابل اجرا است زیرا هم اکنون در واشنگتن دی سی گروهی از افراد خود را رئیس جمهور ، معاون رئیس جمهور و کنگره می خوانند که هیچ ادعای درستی برای اداره مردم آمریکا ندارند. بر این اساس ، همانطور که در دستور منع موقت پیشنهادی بیان شده است ، دادگاه باید یک گروه از استادان خاص (“Steward”) را برای ارائه چک تعیین کند [sic] قدرت رئیس جمهور نامشروع تا زمانی که این بحران قانون اساسی از طریق روند قانونی مسالمت آمیز دادرسی مقدماتی و دادرسی منصفه در باره صلاحیت حل شود.

هوم … ببخشید آراگورن تاج و تخت را رها نکرده بود. تاج و تخت گوندور از مرگ پادشاه ارنور خالی بود ، وی که در سال 2050 از عصر سوم بدون وارث گذشت وقتی مردیل وورونوا “استوار” نقش استوارد را به عهده گرفت آغاز یک خط مباشرت سلطنتی بود که تقریباً 1000 سال طول کشید تا بازگشت پادشاه الرسار تلكونتار (كه اين دهقان شايسته است او را “آراگورن” بنامد) در سال 3019.

اما نگاه کنید ، او نگرانی هایی دارد:

خطر سقوط دولت ایالات متحده به چنین دولت ظالمانه پلیس ملموس و قریب الوقوع است با توجه به فرهنگ لغو گسترده ای که برای خاتمه و ترساندن هر کسی که دولت قبلی را همراه با اختیاراتی که به سازمان های دولتی برای جاسوسی از شهروندان ایالات متحده اعطا می شود حمایت می کند ، ایجاد شده است طوفانی عالی برای چنین سناریویی. جستجوهای اینترنتی در مورد فرهنگ لغو ، عناوینی را برای شما ترسیم می کند که ترس محسوس از کسانی را که از حق سیاسی برخوردارند ، سرانجام در گولاگ های سبک شوروی یا “اردوگاه های تحصیل مجدد” جمع می کنند.

این همانگونه استالین شروع کرد ، که به تروتسکی گفت که نوشته هایش نابود شده و سپس کل دفتر سیاسی از او در صفحات پیام حزب (SosyalismWithAHumanFacebook) دوستانه نیست. این واقعاً یک پرش از پرهیز از رزرو شخصی در تلویزیون برای خنجر زدن مکرر به جمجمه با چیدن یخ است.

بنابراین مشکلات زیادی در رابطه با این لباس وجود دارد ، اما قبل از کنار زدن آن ، بیایید در نظر بگیریم که یک شاهد خبره به صف شده است:

بعلاوه ، همانطور که در گزارش تخصصی JS Vanderbol III با عنوان “تجزیه و تحلیل ریسک جهانی: گزارش ویژه” ذکر شده است.

من در آنجا مطالعه را متوقف کردم تا از این JS Vanderbol III استفاده کنم. اولین پیوند به دادگاههای تگزاس از لیست رسمی “اصحاب دعوا” بنابراین گزارش کارشناسی به همین ترتیب پیش می رود.

تنها روشی که سیاست گوندوریا حتی نزدیک به موارد مشابه می خواند این است که بگوییم ما فقط یک حاکم دیوانه داشتیم که با بچه هایش روابط فوق العاده وحشتناکی داشت و در دفتری نشسته بود که بر اساس قوانین تجارتی کسب نکرد و پس از امتناع از هر تلاشی برای مقابله با افزایش تهدیدات ویروسی اورک ها و هیروک های که در زمین گسترش می یابد با سرعت بالا او با شعله ای از بدنامی بیرون رفت و زمینه را برای ورود کسی و پاک کردن خرابکاری ها فراهم کرد.

ممکن است روزی فرا برسد که این چالش حقوقی مشکوک به شکست منجر شود ، هنگامی که دادگاه رئیس جمهوری را که منصوب خود کرده رها کرده و کلیه اوراق قرضه انجمن فدرالیست را بشکند ، اما این روز نیست!

اما تقریباً به زودی انجام می شود.

پرونده زیر را بررسی کنید (گاهی اوقات برای نمایش آن باید مرورگر خود را تازه کنید).

زودتر: وکیل پس از اخراج از قیام کاپیتول ، متوجه شکایت کار حقوقی می شود … تقریباً هر سیاستمداری و مارک زاکربرگ
مشاور همیار عمومی بخشی از کودتای دیروز بود. او دیگر مشاور عمومی نیست.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer