Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

مهم نیست که یک شرکت فناوری در کدام صنعت خدمت می کند ، یک راه حل فقط به اندازه رابط آن ارزش دارد. جاده به سمت برزخ نرم افزار با محصولاتی مملو از ویژگی ها و محتوای هموار شده است که کاربران فقط نمی توانند – یا نمی توانند – به آنها دسترسی پیدا کنند.

و این یک تعقیب و گریز بی پایان است. همیشه لازم است که یک محصول کاملاً کاربردی تهیه کنید و آن را بسیار راحت تر ، بسیار زیباتر ، بسیار شهودی کنید.

هفته گذشته ، اریکا کیتائف ، مدیر ارشد مدیریت محصول قانون عملی ، آخرین تغییراتی را که به منظور عملی ساختن قانون عملی سریع ترین و مطمئن ترین پاسخ ها را برای وکلائی که سعی در دستیابی به کارشان دارند ، به من ارائه داد. مجموعه ابزارهای پویا روشهای جدیدی را برای یافتن و تجسم دانش عمیقی که قبلاً در قانون عملی پخته شده فراهم می کند. آیا هوش مصنوعی وجود دارد؟ البته هوش مصنوعی وجود دارد.

ایزابل مولینیر ، معاون وزیر رئیس و هوش مصنوعی در آزمایشگاه تامسون رویترز “با وکلای بیشتری که از راه دور کار می کنند ، مشاور مورد اعتماد در سالن دیگر همیشه در آنجا نیست و متخصصان حقوقی با تکیه بر فناوری ، دانش لازم را فراهم می کنند و متخصص خود را با پشتیبانی AI و بینش مبتنی بر داده ها پیدا می کنند.”

پس چه کاری انجام میدهد؟ پیشنهاد جدید که اکنون به عنوان یک نسخه برتر در ایالات متحده و انگلیس در دسترس است ، پنج ویژگی را ارائه می دهد:

جستجوی پویا: به عنوان انسان ، مغز ما اکنون برای درک Google سیمی است ، پس چرا این کار به زندگی حرفه ای ما ادامه نمی یابد؟ جستجوی پویا یک نوار جستجوی زبان طبیعی است که از هوش مصنوعی بهره می برد تا شما را از هر آنچه که در صفحه کلید شروع به دزدکی می کنید به اطلاعات مورد نیاز خود برساند. قانون عملی “بیش از 600 ویراستار وکالت جهانی” دارد که این محتوا را ایجاد می کند. این ابزار جستجو آن را به کاربر می رساند.

نقشه دانش: برای زبان آموزان تصویری ، فرصتی برای کشف محتوای قانون عملی به صورت گرافیکی وجود دارد. “Knowledge Map که از نوع خود در فضای قانونی است ، راهی منحصر به فرد برای دستیابی سریع به اطلاعات در مورد کاربران خود و کمک به آنها در یافتن منابع مربوطه که ممکن است در غیر این صورت از دست داده اند ، ارائه می دهد.” با بازی در این نسخه آزمایشی به راحتی می توان فهمید که چگونه یک وکیل واقعاً می تواند از سوراخ خرگوش در پی تعقیب منجر های جدیدی باشد که با هر جستجوی جدید حاصل می شود.


مقایسه سریع: مقایسه مفاهیم از سراسر حوزه قضایی با ابزاری که به کاربر امکان می دهد یک نمودار ساده با جزئیات قوانین مربوط به حوزه های قضایی مورد نظر خود تهیه کند ، آسان است. این نمودارهای استاتیک موجود در قانون عملی را به روز می کند ، به کاربر آزادی می دهد نمودار را به دلخواه خود تنظیم کند.

نقشه های ماده تعاملی: چرخه حیات یک موضوع با پیوند به منابع قانون عملی در دسترس است برای هر مرحله در طول مسیر. درصورتی که ترجیح می دهید کاملاً از ابتدا شروع کنید ، این موارد نیز قابل تنظیم هستند.


تجزیه و تحلیل بازار چیست: “این ویژگی” به کاربران امکان می دهد تا روند بازار را به راحتی کاوش کنند و بلافاصله بینش و تجسم مبتنی بر داده ، مانند نمودارها و نمودارهای اصطلاحات اصلی را در اسناد و توافق نامه ها یا مقایسه پرونده های اخیر ایجاد کنند. ” نقاط داده انتخابی خود را به برق متصل کرده و بازتاب بصری گسترده ای از بازار یا هر نوع دانه دانه مورد نظر خود را بدست آورید.

نظر من این بود که قانون عملی بسیار به اهمیت ارائه محتوای آن به بهترین شکل به کاربران توجه دارد. شخصی سازی بیشتر ، کمک به هوش مصنوعی بیشتر ، تجسم بیشتر. این محتوا همیشه وجود داشته است ، اکنون در مورد نوآوری مداوم هنگام تحویل است.


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer