Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

فقط چهار روز قبل از انتخابات ریاست جمهوری ، دولت ترامپ نهایی شد قانون وعده داده شده طولانی آن که بیمه گران را ملزم به تقسیم قیمت خدمات بهداشتی و درمانی و تقسیم هزینه بیمار با مردم می کند. اما پرداخت کنندگان می گویند این قانون به هدف خود یعنی کاهش قیمت ها نخواهد رسید.

قانون نهایی ، که روز گذشته توسط CMS منتشر شد ، به پرداخت كنندگان خدمات بهداشتی و برنامه های خود بیمه شده دستور می دهد كه اطلاعاتی آسان و قابل فهم در مورد تقسیم هزینه ارائه دهند و نرخ های پرداختی آنها را از طریق ابزارهای آنلاین به صورت عمومی به اطلاع عموم برسانند. در صورت درخواست ، بیمه ها و برنامه ها نیز باید این اطلاعات را به صورت کاغذی در دسترس قرار دهند.

سیما ورما ، مدیر مراکز خدمات مدیکر و مدیكاید ، در بیانیه ای گفت: “شفافیت قیمت بیماران را تحت كنترل قرار می دهد و رقابت را بر اساس هزینه و كیفیت كه می تواند هزینه بالای مراقبت را مهار كند ، تحت فشار قرار می دهد.” “اقدامات CMS شاید نتیجه دهنده ترین اصلاحات بهداشتی در چند دهه گذشته باشد.”

در بیانیه مطبوعاتی CMS آمده است: این قانون حدود 200 میلیون آمریکایی را به اطلاعات قیمت در زمان واقعی دسترسی می دهد. مقررات مربوط به بیمه های سلامت حدود یک سال پس از CMS وضع می شود صادر شده قاعده مشابهی که بیمارستان ها را ملزم به تبلیغ نرخ مذاکره با بیمه ها از سال 2021 می کند.

اما حدود چهار سال طول می کشد تا مصرف کنندگان خدمات بهداشتی در ایالات متحده تصویر کاملی از قیمت های پرداخت کنندگان را بدست آورند. بیمه ها باید از تاریخ 1 ژانویه 2023 نرخ های مورد توافق را فاش کرده و برآورد شخصی هزینه های جیب بیمار را برای 500 خدمات و اقلام ، از جمله داروها و تجهیزات پزشکی ارائه دهند. بیمه ها باید از ژانویه این اطلاعات را برای همه اقلام و خدمات در دسترس عموم قرار دهند . 1 ، 2024.

بعلاوه ، این قانون از بیمه گذاران می خواهد پرونده های داده های خود را در مورد هزینه های مراقبت های بهداشتی برای اهداف تحقیقاتی در دسترس قرار دهند. محققان و توسعه دهندگان فناوری می توانند از این داده ها برای ایجاد راه حل هایی استفاده کنند که به افراد در تصمیم گیری های مربوط به مراقبت های بهداشتی کمک کند ، از جمله ابزارهایی برای مقایسه قیمت ها بین برنامه های بهداشتی. بیمه ها باید این پرونده های داده را از اول ژانویه 2022 عمومی کنند.

برنامه های بیمه درمانی آمریکا ، یک انجمن ملی پرداخت کنندگان ، با انتشار بیانیه ای “ناامیدی” خود را از قانون نهایی ذکر کرد.

این انجمن گفت: “این قانون برای کاهش رقابت و افزایش قیمت مراقبت های بهداشتی برای خانواده ها ، بیماران و مودیان آمریکایی بالاتر – نه پایین” کار خواهد کرد. “کارشناسان رقابت ، از جمله کمیسیون تجارت فدرال دو جانبه ، موافقت می کنند که افشای نرخ های خصوصی مذاکره انگیزه ها را برای ارائه نرخ پایین تر ، ایجاد یک کف – نه سقف – برای قیمت هایی که سازندگان دارو ، ارائه دهندگان و سازندگان دستگاه مایل به پذیرش هستند ، کاهش می دهد. “

علاوه بر این ، انجمن گفت که سه چهارم ارائه دهندگان بیمه سلامت تجاری در حال حاضر ابزار شفافیت قیمت را ارائه می دهند.

شرکت خدمات بهداشتی درمانی یکی از این بیمه گران است. پرداخت كننده ، یكی از بزرگترین كشورها ، در بیانیه ای از طریق پست الكترونیكی گفت كه ابزار آنلاین آنها “به اعضا این اجازه را می دهد تا هزینه های بیش از 1600 سرویس بهداشتی را با هم مقایسه كنند و هزینه های بالقوه خارج از جیب و تعهدات تقسیم هزینه خود را بفهمند.”

این شرکت در حال بررسی قانون نهایی است تا مراحل بعدی را تعیین کند ، از جمله اینکه آیا لازم است در اطلاعات و ابزاری که در حال حاضر به اعضا ارائه می دهد ، اصلاحاتی انجام شود.

عکس: utah778 ، تصاویر گتی

logo-footer