Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

قانون بلومبرگ با ارائه دسترسی رایگان به خدمات تحقیقاتی حقوقی خود به خدمات حقوقی و وکلای مدافع ، به وکلا در ارائه خدمات حقوقی به فقرا کمک می کند.

هفته گذشته ، قانون بلومبرگ گفت که چنین است دسترسی رایگان به همه دریافت کنندگان کمک مالی شرکت خدمات حقوقی (LSC) گراندگان LSC در هر ایالت ، سرزمین و ناحیه کلمبیا کمک حقوقی مدنی ارائه می دهند.

امروز ، قانون بلومبرگ و شرکت فناوری pro bono پالادین اعلام کرد که مشارکتی برای دسترسی رایگان 90 روزه به بستر تحقیقاتی خود برای وکلائی است که پرونده های مثر دارند. این پیشنهاد برای هر وکیل حرفه ای ، نه فقط برای کاربران پالادین اعمال می شود.

بنیانگذار پالادین و مدیر ارشد عملیاتی کریستن یکشنبه به من گفت که این مشارکت گامی در جهت تلاش پالادین برای تجهیز وکلای مدافع حق بیمه به مجموعه وسیعی از ابزارها برای کمک موثرتر به مشتریانشان است.

سوندای گفت: “به ویژه بین رویدادهای COVID و رویدادهای مرتبط با عدالت نژادی ، شاهد افزایش زیادی در كارهای سودمند هستیم و از اینكه می توانیم دسترسی به منابع با كیفیت بالا را فراهم كنیم بسیار هیجان زده هستیم.”

قانون بلومبرگ پوشش کاملی از قوانین فدرال و ایالت ، مقررات و راهنمایی های اصلی آژانس ، از جمله مسائل حقوقی مربوط به همه گیری Covid-19 و رکود اقتصادی ناشی از آن را فراهم می کند.

همچنین شامل منابعی مانند راهنمای عملی ، ردیاب ها و سازندگان نمودار ، از جمله در زمینه های مربوط به نیازهای حقوقی مرتبط با همه گیر ، مانند کار و اشتغال ، مراقبت های بهداشتی ، مالیات و ورشکستگی است.

وکلای طرفدار حرفه ای می توانند در اینجا برای قانون Bloomberg / Paladin ثبت نام کنند: https://pro.bloomberglaw.com/paladin-access/. در اطلاعیه LSC چگونگی ثبت نام نامیده نشده است ، اما تصور می کنم این امر از طریق سازمان های اعطایی کننده باشد.

logo-footer