Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

دریک ایوانز (تصویر از طریق توییتر)

“میهن پرستان” آمریکایی به سرعت می فهمند که اقدامات احمقانه آنها عواقبی دارد. در پی تلاش کودتای خشونت بار این هفته در پایتخت آمریکا ، چندین نفر پس از فیلمبرداری از سو explo استفاده های فتنه انگیز خود ، شغل خود را از دست داده اند.

به عنوان مثال ، مشاور عمومی را که دیگر شغلی ندارد. کارفرمای وی پس از مشاهده مشارکت وی در حمله روز چهارشنبه سریعاً وارد عمل شد.

اما چه اتفاقی می افتد وقتی یک قانونگذار از فیلم خود در کنار انبوهی از طرفداران ترامپ به داخل ساختمان کاپیتول حمله می کند؟

با دریک ایوانز ، نماینده تازه انتخاب شده ویرجینیا غربی ، ملاقات کنید. ایوانز در اینجا دیده می شود (در ویدئویی که وی حذف شده است) در حالی که فریاد می کشد ، خود را به داخل پایتخت می گذارد ، “ما بچه هستیم! وو ما هستیم! ما هستیم! دریک ایوانز در پایتخت است! “

هنگامی که داخل شد ، ایوانز از هم هواداران خود ترامپ التماس کرد که تخریب نکنند زیرا آنها توسط آثار تاریخی احاطه شده اند. روزها بعد ، او نمی خواهد به دلیل شرکت در محاصره پاسخگو باشد زیرا ادعا می کند که به عنوان “یک عضو مستقل رسانه برای فیلمبرداری از تاریخ” در کودتا شرکت کرده است.

از آن زمان خواهان استعفای ایوانز از سوی دو طرف بوده است ، ده ها هزار نفر از رای دهندگان وی خواستار برکناری وی شده اند ، رهبران دموکرات در مجلس ویرجینیا غربی خواستار پیگرد قضایی وی شده اند ، و وکلای دادگستری آمریکای ویرجینیا نیز گفته اند که “آماده اجرای قانون هستند حقوق و قوانین این ایالات متحده است. ” در اینجا یک گزیده از a بیانیه طولانی تهیه شده توسط وکیل ایوانز:

آقای ایوانز در 6 ژانویه 2021 هیچ اشتباهی انجام نداد. او در حال استفاده از اولین قانون اصلاحیه برای اعتراض مسالمت آمیز و یک واقعه تاریخی و پویا بود. او هیچ گونه خشونت ، آشوب ، تخریب اموال و رفتارهای غیرقانونی انجام نداد. …

نماینده دریک ایوانس از دفتر عمومی خود استعفا نخواهد داد. او کاملاً پشت حق هر آمریکایی ایستاده است که تا اثبات جرمش بی گناه شناخته شود. وی در آن روز هیچ عمل مجرمانه ای انجام نداد

اوایل امروز ، ایوانز بود متهم با ورود به منطقه ای محدود و ورود به پایتخت ایالات متحده. کن کول ، دستیار اول دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه کلمبیا در یک کنفرانس خبری گفت: “من فقط خبر دادم که ما یک شکایت امضا شده داریم … علیه نماینده ای که در مجلس قانونگذاری غرب ویرجینیا خدمت می کند.” در واقع “بدون عمل مجرمانه”.

بعنوان یک مقام منتخب مطمئناً مزایای خاص خود را دارد در مورد مسئولیت – یا نه – برای اقدامات خود. دادگاه افکار عمومی قبلاً در این مورد حکم صادر کرده است و اکنون ما منتظر حکم دادگاه هستیم.

به روزرسانی: وكیل نمایندگی WV Delege بیانیه مربوط به مشاركت در شورش كپیتول ایالات متحده را منتشر كرد [WVNS TV]


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer