Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(عکس از وین مک نامی / گتی ایماژ)

او را در قلبم و در سینه ام احساس کردم. تمام راه از طریق شمارش آرا college کالج های انتخاباتی و از طریق کابوس حمله مسلحانه به پایتخت. این واقعاً تامی راسکین است و عشق و ارزشها و اشتیاق او باعث شده که من ادامه دهم.

– هرزه. جیمی راسکین (D-Md.) ، اظهار نظر در مورد ضرر اخیر پسرش ، دانشجوی سال دوم حقوق هاروارد توماس بلوم راسکین، که مراسم تشییع جنازه او یک روز قبل برگزار شد ، انبوه خشمگین طرفداران رئیس جمهور ترامپ به سمت پایتخت نشین فرود آمد تا ویران شود زیرا اعضای کنگره انتخابات را تصدیق کردند. در پی اقدام به کودتا ، راسکین ، استاد حقوق اساسی ، قطعنامه ای تهیه کرد که از مایک پنس ، معاون رئیس جمهور خواستار استناد به بیست و پنجمین متمم برای برکناری ترامپ از سمت خود و همچنین یک ماده استیضاح علیه وی شد. راسکین گفت اگر پسرش امروز اینجا بود ، او حمله مهلک به پایتخت را “بدترین نوع جنایت علیه دموکراسی” خوانده بود.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالای قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار کرده است. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer