Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

(تصویر از طریق گتی)

آنها می گویند که یک انسان بزرگ نیاز به اعتراف دارد که اشتباه می کند ، و جدا از احساسات جنسیتی ، جمله ای کاملاً دقیق است. عذرخواهی واقعی و صمیمانه جدی به طرز شگفت آوری دشوار است ، اما این دقیقاً همان چیزی است که یک قاضی کانادایی نوشت. هفته گذشته ما در مورد آن به شما گفتیم خشم The Hon. آقای دادگستری RW Danyliuk قاضی در ساسکاچوان ، کانادا. اما ، همانطور که معلوم شد ، قاضی اشتباه کرده است و او از کل آشفتگی بسیار متاسف است.

اگر بخاطر بیاورید ، هنگامی که پیش نویس حکم رضایت نامه بدون فرم درخواست صحیح یا استنادنامه همراه آن ، خشم قاضی دنیلیوک برانگیخته شد. اما همانطور که معلوم شد ، پرونده های دیگری در این پرونده تشکیل شده است که می توانستند پیش نویس دستور رضایت را متناقض کنند ، آنها فقط توسط یک کارمند دادگاه نادرست رد شدند. روت روه

بنابراین آنها با در نظر گرفتن تمام وقایع ، کاملاً فرضیه نیمکت نشینی را رد کردند. و به گفته قاضی ، وی همچنین از دلیل ویروسی بودن دستور خود متعجب شد زیرا این امر توسط خبرگزاری های سراسر جهان انجام شد. (اگر فقط همه ما دقیقاً بفهمیم چه چیزی باعث ویروسی شدن یک داستان می شود ، خوب این کار را بسیار راحت تر می کند.)

به هر حال عذرخواهی به ترتیب است و قاضی دنیلیوک از همان سخنوری استفاده می کند که باعث می شود نیمکت نشینی بسیار خوانا باشد و بگوید متاسفم.

همچنین ، من مطلقاً قصد بدرفتاری ، زورگویی و شرمساری آقای گرین را نداشتم. متن فیات اولیه من – هرچند ناخواسته از هر روشی مضر است و قصد دارد انتقادات من را با شوخ طبعی نرم کند – اما در چهره من منفجر شده است. همانطور که اشاره شد ، من سالهاست که او را می شناسم – در واقع دهه ها. او شاگرد من در كلاسی بود كه من در دانشكده حقوق تدریس می كردم. او مشاور بسیار بالایی است. او بارها پیش از من ظاهر شده است ، و کارهای با کیفیت بالا انجام می دهد. او از شهرت عالی در میادین تمرین و نزد این دادگاه برخوردار است. من او را به عنوان عضوی با ارزش در این حرفه می دانم. او یک وکیل بسیار خوب و یک پسر عالی است. شوخ طبعی و رفتار آسان او کاملاً شناخته شده است. او می تواند شوخی کند و بگیرد. با توجه به همه اینها و با سابقه ناقص ، اولین فیات خود را تهیه کردم. آخرین آرزو من این بود که به او آسیب برسانم یا ناراحت شوم یا به اعتبار شهرت او آسیب برسانم.

من قدردانی می کنم که گرچه ناخواسته ، فیات من دقیقاً همین کار را با آقای گرین کرده است. اینکه چگونه اینقدر سریع توزیع گسترده ای پیدا کرده ، یک معما باقی مانده است. اما شد من کاملا ناراحت هستم که این مسئله آقای گرین را از این طریق تحت تأثیر قرار داده است ، و همین طور علنا.

در نتیجه ، در این فیات فعلی بدون هیچ زحمتی از آقای گرین ، خانواده و اعضای شرکت وی بخاطر ناراحتی یا مشکلی که ایجاد کرده ام عذرخواهی می کنم ، هر چند ناخواسته بود. هدف من هرگز چنین نبوده است ، اما این اتفاق افتاده است و تقصیر او نبوده است. من مستقیماً ، شخصاً به شخصه ، صریح و صمیمانه از او عذرخواهی کردم و او با کمال لطف قبول کرد. اما این عذرخواهی خصوصی با توجه به خسارت عمومی که به شهرت وی وارد شده کافی نبود. از این رو فیات جدید.

دوره و زمانه عوض شده. قضات دیگر همیشه با زنگ های سبک و استورتیور نمی نویسند. زبان مورد استفاده در دسترس تر است. شوخ طبعی همیشه بی جا نیست. اما با توجه به شرایطی که من از آن اطلاع نداشتم – که قبل از نشستن این برنامه روی میز من بود ، مطمئناً اگر از پیش زمینه آگاه بودم ، پاسخ خود را به آقای گرین تهیه می کردم. قضات انسان هستند. ما همیشه دقیقاً درست نمی فهمیم.

باز هم عذرخواهی عمیق من از آقای گرین به خاطر عواقب ناخواسته فیات قبلی ام.

این یک معذرت خواهی است

در زیر می توانید پرونده کامل را بخوانید.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer