Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

قاضی استر سالاس (عکس از طریق ABC News)

از نظر قضات و خانواده های آنها ، امنیت بهتر مسئله مرگ و زندگی است. اما اهمیت آن فراتر از تنها رفاه ماست. به خاطر ملت ما ، امنیت قضایی ضروری است. قضات فدرال باید آزاد باشند تا بدون ترس از آسیب ، تصمیمات خود را بگیرند ، هر چقدر هم محبوب نباشند. دولت فدرال وظیفه دارد از همه قضات فدرال محافظت کند زیرا ایمنی ما برای دموکراسی بزرگ ما اساسی است. …

اگر مرگ دانیل چیزی را به کشور ما نشان می دهد ، واقعی بودن تهدیدها علیه قضات فدرال است که عواقب ناگواری در پی دارد. پسرم حتی در سن 20 سالگی به افراد دیگر بسیار اهمیت می داد و با شجاعت ، و از خودگذشتگی از کسانی که بیشتر دوستشان داشت محافظت می کرد. ما نیز باید شجاع باشیم و آنچه صحیح است انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود كه قضات می توانند وظایف خود را انجام دهند بدون ترس از اینكه آنها یا خانواده هایشان در معرض ضرب و شتم قرار بگیرند در آنجا كه بیشتر آسیب پذیر هستند.

مرگ دانیال با ما صحبت می کند ، اما آیا ما گوش خواهیم داد؟ به خاطر خواهران و برادران من روی نیمکت ، کنگره باید اکنون اقدام کند. هر روز که بدون اقدام می گذرد قضات فدرال ، سیستم عدالت و دموکراسی ما را در معرض خطر قرار می دهد.

– قاضی استر سالاس (DNJ) ، در یک روزنامه نیویورک تایمز جایی که وی با شور و اشتیاق از مجلس سنای ایالات متحده درخواست می کند قانون امنیت و حریم قضایی دانیل آندرل را تصویب کند ، قانونی که از قاضیان فدرال با حذف اطلاعات شخصی آنها از اینترنت محافظت می کند. نام این لایحه به اسم پسر سالاس ، دانیل که بود بود شلیک به مرگ توسط یک وکیل ناراضی سازمان بهداشت جهانی قاضی را تعقیب کرد و به عنوان یک مرد زایمان ظاهر شد تا به خانه اش دسترسی پیدا کند. سالاس متعهد شده است بازگشت به نیمکت در پی مرگ پسرش.


استاکی زارتسکیاستاکی زارتسکی سردبیر ارشد بالاتر از قانون است ، جایی که او از سال 2011 در آنجا کار می کند. او دوست دارد از شما بشنود ، بنابراین لطفا پست الکترونیک او را با هر گونه نکته ، سوال ، نظر ، یا انتقاد. می توانید دنبالش کنید توییتر یا با او در ارتباط باشید LinkedIn.

logo-footer