Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

من کری آندروود را دوست دارم قبل از اینکه او تقلب کند به اندازه هر کسی ، اما حفر کلید خود در کنار چهار چرخ متحرک سوپاپ تا حد زیادی کسی در واقع یک برنامه عالی برای انتقام نیست. به خصوص وقتی قاضی نیستید و قرار است نمونه خوبی از رفتارهای مدنی باشید.

اما گفته می شود این دقیقاً همان کاری است که قاضی گریگوری بورکر ، قاضی دادگاه واتسون تاون در شهرستان لوئیس ، نیویورک ، انجام داده است. مانند گزارش شده توسط قانون 360 ، شکایتی در 29 اکتبر سال 2020 به کمیسیون رفتار قضایی ایالت نیویورک ارائه شد ، مبنی بر اینکه وی در اقدامی انتقام جویی به دلیل انکار بیمه درمانی بورکر ، ماشین یک مقام رسمی شهر واتسون را کلید زده است. به شما گفتم ، Medicare for All واقعا ایده خوبی است. به هر حال ، بوركر خود را به شرارت جنايتي پذيرفت و در عوض انصراف از بررسي كميسيون ، از سمت خود استعفا داد و همچنين قول داد كه به دنبال دفتر قضايي ديگري نباشد.

بیانیه کمیسیون:

وی افزود: “درگیر شدن در خرابکاری ها برای نقش یک قاضی بسیار ناپسند است و اعتماد عمومی به صحت دادگاه ها را از بین می برد. حفظ یک قاضی که ناقض قوانین کیفری ای است که سوگند خورده است در مورد دیگران اجرا کند ، غیرقابل قبول خواهد بود. “

بورکر از سال 1999 به عنوان قاضی خدمت می کرد و قرار بود دوره وی در سال 2023 به پایان برسد.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer