Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

پل دیویس (تصویر از طریق توییتر)

پل دیویس کاملا ژانویه داشته است ، نه؟ او ماه را به عنوان مشاور عمومی و مدیر منابع انسانی در بیمه Goosehead شروع کرد ، اما سپس در یک اقدام به کودتا شرکت کرد – و سوits استفاده های خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. پس آره. او هست دیگر در بیمه Goosehead استخدام نشده است. اما برس او با بدنامی هنوز تمام نشده بود!

وی تلاش کرد تا مدرک حقوق خود را به کار گیرد با طرح دادخواست (به همراه وکیل و نامزد ناموفق مجلس نمایندگان تگزاس ، کلی سورل) که “دادخواست تقلب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 نیست” اما هنوز هم به نوعی در پی لغو نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 است. این شکایت ، که در آن به لیست اعضای تک نفره کنگره 117 ، هر فرماندار ایالت و وزیر امور خارجه و مارک زاکربرگ به عنوان متهمان اشاره شده است ، ادعا می کند که تغییر در قوانین انتخابات پیش از انتخابات سال 2020 مغایر قانون رای دادن به آمریکا (HAVA) است که منجر به نقض حقوق شهروندی شد. و درخواست می کند که کلیه اقدامات کنگره جدید – از جمله صدور گواهینامه پیروزی جو بایدن و استیضاح دوم دونالد ترامپ – باطل شود.

و همانطور که قبلاً بنکدار بود – موارد بیشتری وجود دارد!

به این دلیل که او با استفاده از تجربیات گوندور به عنوان نمونه سابقه اصلاحیه TRO اصلاح شده را در پرونده ارائه داد. درست است ، او JRR قدیمی تالکین را غبارروبی کرد و از دادگاه فدرال خواست نتایج انتخابات آزاد و عادلانه را بیرون بکشد زیرا … گوندور پادشاهی ندارد. بایگانی یک سفر واقعی است. اما صبر کن بیشتر وجود دارد!

او یک سری پرونده تشکیل داد ، مخصوصاً برای پرونده ای که هنوز در ابتدای راه نیست ، یکی از آنها به دنبال رسانه ها رفت برای تمسخر مختصر خود. منظورم این است که … از یک قاضی بخواهید دولت سرزمین میانه را نصب کند و این همان چیزی است که شما می گیرید.

به هر حال ، دیروز اولین سیگنال را دریافت کردیم که ممکن است در حال ختم یک دادخواست باشد.

قاضی آلن آلبرایت (منصوب دونالد ترامپ ، نه کمتر) دستوری برای نشان دادن علت صادر کرده است، و منصفانه است که بگوییم او تحت تأثیر تجزیه و تحلیل حقوقی دیویس قرار نگرفته است:

در اینجا ، دادگاه دریافت كه ادعاهای شاكی فاقد شایستگی است ، زیرا اساسنامه فدرال كه آنها براساس آن تقاضای تخفیف می كنند به آنها اجازه نمی دهد تا از متهمان شكایت كنند تا “از شر متهمان در هرگونه اقدام مربوط به روند انتخاب مقامات دولتی ، اداره مناصب عمومی یا هر موقعیت رسمی دولتی ، یا موقعیتی در هر شرکت حزبی مربوط به سیاست های آمریکا ، و بدنام کردن یا تهدید یا دخالت در زندگی ، آزادی یا دارایی شاکیان. ” لطفا ادعا کردن شاکیان حقایق کافی را برای بیان ادعای تخفیف که مطابق با قانون رای امداد آمریکا (HAVA) یا 1983 § قابل قبول است ، بیان نکردند.

و ، می دانید ، HAVA “تخفیف اعلامیه ای” را که به دنبال آن بود فراهم نمی کند ، و “§ 1983 ، حتی اگر برای ادعای هرگونه حق بالقوه تحت HAVA استفاده شود ، برای افسران فدرال مانند اعضای 117th کنگره ایالات متحده اعمال نمی شود ، طبق قانون فدرال ، و بنابراین تخفیف بر اساس این اساسنامه در دسترس نیست. “

شاکیان تا 10 فوریه فرصت دارند تا شکایت را اصلاح کنند ، اما آینده پرونده دیویس خیلی خوب به نظر نمی رسد. شاید او بتواند از شورای الروند دستورالعمل دریافت کند؟


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر و او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer