Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

انصافاً به قاضی قاضی اندرو آستین ، این پرونده و سال 2020 وی دست به دست هم داده اند.

در ماه آوریل ، قاضی مجبور شد كیركلند و الیس را به دلیل نه تنها امتناع از احضار احضار شخص ثالث ساده ، بلكه به دلیل جسارت خواستار هزینه های آنها را فراموش كند. آنها آنها را دریافت نمی کنند ، اما قاضی توجه می کند که “K&E باید خجالت بکشد

اما قاضی آستین فقط مجبور بود با K&E سر و کار داشته باشد زیرا متهم ادعا كرد كه تعدادی از اسناد موجود در شركت استخدام را كه به نظر می رسد اداره نمی كند ، كنترل نمی كند. هفته گذشته ، قاضی آستین مجبور شد با اختلافات اساسی مربوط به کشف متهم رسیدگی کند و این خیلی زیبا نبود.

در واقع، “ریز”کلمه ای بود که قاضی از آن استفاده کرد. “غیرحرفه ای” مورد دیگری بود.

پس بیایید دوباره به دنیای غواصی کنیم MWK v. جوکرها، اختلاف بین نهادهای مختلف استخدام Kinney[1] و کارمند سابق ایوان جوورز ، و ببینید اوضاع برای قاضی آستین چگونه پیش می رود.

پس از هشدار به متهم در ماه مه برای انجام حسن نیت برای انجام درخواست های برجسته کشف ، در عوض وکلای خود را از DLA Piper اخراج کرد و رابرت تاولر را که به نظر می رسد شرکتش متهم در یک موضوع RICO بیش از قرص دیک گیاهی در حال حاضر – چرا که چرا نه؟ – و بلافاصله هشت مورد از ادعای حق خود در محكوم كردن اسناد درخواستی سه ساله به عنوان اسرار تجاری حساس گرفته تا خواستار 42 ساعت شهادت از همان شخص را ارائه داد (MWK همچنین دو پیشنهاد برای دستورهای محافظتی كه در این دستور تصمیم گرفته اند) ارائه داد.

به گفته قبلی ، قاضی آستین بهترین تفسیر خود را از خط کریس راک انجام داد ، “این سلسله نیست ، شما در شرکت تلفن کار می کنید”:

اگر این یک پرونده حق ثبت اختراع بود و Kinney و Jowers اصول اصلی تولیدکنندگان تراشه های رقیب بودند ، این موارد جدی بود که مستلزم بررسی و تجزیه و تحلیل دقیق است. اما این یک حق ثبت اختراع نیست ، و Kinney و Jowers اصول تولیدکنندگان تراشه رقیب نیستند – آنها اصول اصلی شرکت های جذب وکیل و مطالب مورد بحث در بهترین حالت حساس به حاشیه است و سه سال قدمت دارد. با توجه به همه اینها ، هیچ دلیلی وجود ندارد که هر دادگاهی باید دقیقاً بررسی کند چه مقدار از مواد مجاز به دیدن Kinney است. درعوض ، این همان نوع مسئله ای است که وکلا باید با حسن نیت کار کنند.

دشوار است تصور کنید که صنعتی به سرعت جذب وکیل مشغول به کار باشد که در آن شغل ها به این سرعت زیاد از بین می رود. اما ، مطمئناً سعی کنید ادعا کنید که ایمیل های مربوط به مزایای استخدام از سال 2017 بسیار حساس هستند.

در مورد واریزها ، تاولر پس از عدم حضور شاکیان در یک جفت ودیعه ، درخواست تحریم کرد. جز…

در هر دو مورد ، پس از اینکه به آنها اعلام شد تاریخهای پیشنهادی در دسترس نیستند و یا اینکه یک شاهد در آنجا نخواهد بود ، جیورز یک طرفه برنامه ریزی کرد. در پایین ، این اختلافات به این واقعیت مربوط می شود که پنج نهاد MWK طرف دعوی هستند – MWK (شاکی) و همچنین Counsel Unlimited LLC ، Kinney Recruiting LLC ، Kinney Recruiting Limited و Recruiting Partners GP، Inc. (همه آنها جوورز در دعوای متقابل خود شکایت کردند). تاولر به MWK اطلاع داده است كه علاوه بر اخراج كيني به صورت جداگانه ، وي همچنين قصد دارد از هر نهادي سپرده گذاري كند ، كه كيني نماينده شركت براي آن خواهد بود. بر این اساس ، تاولر بی تردید تأکید کرده است که وی مجاز به گرفتن شش ودیعه است که هر کدام هفت ساعت طول می کشد. بدون اشاره به شرمساری ، تاولر بیان می کند که وقتی موضوع واریزها مورد بحث قرار گرفت ، کینی “از توافق جوورز درخواست کرد که تعداد آن ودیعه ها را محدود کند – با ترکیب و تلفیق آنها – به این ترتیب ، کینی نیازی به اخراج برای یک روز جداگانه ، هفت ساعته طولانی برای هر یک از پنج نهاد نام برده شده. مشاوره جوورز به او گفت. . . که چنین توافقی قابل قبول نیست. “

تاکنون ، ما “کوچک و غیرحرفه ای” و “بدون هیچ نشانه ای از شرم”. آیا در این سفارش 19 صفحه ای افراد دیگری وجود دارد؟ خوب ، ما “پوچ” ، “توهین آمیز ، و غیر موجه” ، “در ارائه هیچ استدلال رنگی” ، “فقدان عمده هیچ مدرک” ، “بیش از حد می رود ،” حدس و گمان محض و نظریه پردازی توطئه “، و” یک مهم مثال اینکه آقای تاولر در این پرونده سو in استفاده از کشف چقدر فراتر رفته است. ” به راحتی می توان گفت که اوضاع برای جاورز و تاولر چندان خوب پیش نمی رود. در حقیقت قاضی آستین مجدداً در مورد تاولر بازدید می کند معاون حرفه ای پذیرش و خواستار این است که اکنون مشاوران محلی برای نظارت بر Tauler اضافه می شوند که وکلای اصلی DLA Piper کنار رفته اند.

اما این حتی بدترین مورد آن نیست:

رفتاری که آقای جاورز و تاولر در ده حرکتی که در اینجا به اثبات رسیده است تأسف آور است. این جوهر چیزی است که باعث می شود عموم مردم نسبت به وکلا کم توجه باشند. این کوچک و غیرحرفه ای است. و مهمتر از همه ، این منابع کمیاب قضایی این دادگاه را از اختلافات بسیار شایسته تر از وقت دیوان دور کرده است. در ماه مه ، به جوورز و تاولر هشدار داده شد كه ادامه رفتاری كه دادگاه قبلاً در آن مرحله می دید عواقبی را به دنبال خواهد داشت. آنها به جای اصلاح امور ، دو برابر شده و رویکرد سو ab استفاده خود را نسبت به این پرونده افزایش دادند. بر این اساس ، دیرتر از 5 ژانویه 2021، هر دو Jowers و Tauler باید كوتاه كتبی را ارائه دهند كه علت اینكه چرا نباید هر دو به دلیل هزینه هایی كه موجب شده اند شاكی و متهمان متقابل برای پاسخ دادن به دادخواست های بی اساس كه در اینجا منصرف شده اند ، مجازات شوند.

قاضیان معمولاً هنگام تحریم رفتار بد بسیار ملایم هستند. دسته ای از طرفین دعوا هستند که این روند را به عنوان دعوت برای درگیر شدن در جنگهای فرسایشی می دانند که کل سیستم را تحقیر می کند و احساس می کنند می توانند از پس آن برآیند زیرا هیچ کس نمی خواهد تحریم ها را بکشد. و شاید قاضی آستین در اینجا نیز دست او باقی بماند ، اما واضح است که اگر چنین می کرد ، منوط به این بود که هرگز مجبور نشوید اختلاف دیگری مانند این را از طرف طرفین حل کنید.

شاید وقت آن باشد که این افراد قرص های تقویت کننده مردانه گیاهی را کنار بگذارند. این احتمال وجود دارد که آنها در حال قضاوت خود هستند.

(سفارش کامل در صفحه بعدی)

‘خرده پا و غیرحرفه ای’: قاضی تهدید به مجازات در پرونده اسرار تجاری قانونی استخدام کنندگان [Texas Lawyer]

زودتر: Kirkland & Ellis Ripped In Blistering Benchslap


[1] با افشای کامل ، Kinney یک تبلیغ قدیمی در این سایت است ، اما این در تحلیل ما در اینجا تاثیری ندارد.

عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد Above the Law و مجری مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer