Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

در حال حاضر هیچ کس به مهاجرت اهمیت نمی دهد. با رئیس جمهور که اخیراً شورشی ایجاد کرده و منجر به استیضاح دوم وی شده است ، و به معنای واقعی کلمه یک میلیون این هفته عفونت های جدید COVID-19 ، احتمالاً خوب است.

گفتنی است ، این عوامل حواس پرتی ، زمان بسیار خوبی برای پرواز اخبار در زیر رادار است. بنابراین ، من یک نگاهی به اطراف کردم و مطمئناً یک قاضی فدرال هفته گذشته تقریباً قانون پناهندگی را پس انداز کرد.

پرونده در مورد بود یک قانون جدید در مورد پناهندگی از دولت ترامپ ، پس از نادیده گرفتن نظرات عمومی در مورد همه نظرات عمومی در مورد آن ، در ماه دسامبر نهایی شد. هدف اعلام شده قانون جدید “ساده سازی” مراحل پناهندگی بود که با محدود کردن افرادی که می توانند پناهندگی بگیرند ، به این هدف می رسد. طرفداران مهاجران آن را “مرگ بر پناهندگی” می نامند و این واقعاً اغراق آمیز نیست. این قانون فرضیه ای را در مورد اعطای پناهندگی بر اساس ادعاهای زیر ایجاد می کند:

  • “حیوان بین فردی یا قصاص” که تعبیر آزار و شکنجه است
  • جنسیت ، که به طور مرتب هم قربانیان خشونت خانگی (که اکثراً زن هستند) و هم افراد ترانس را از مطالعه حذف می کند
  • مجموعه ای از شرایط مربوط به جرایم سازمان یافته ، که به وضوح با هدف حذف پناهجویانی که از آمریکای مرکزی تحت کنترل باند فرار می کنند ، انجام می شود
  • اخاذی ، که همچنین کاری است که جرم سازمان یافته انجام می دهد

این قانون همچنین پناهندگی را برای افرادی كه بیش از دو هفته در كشور ثالث قبل از رسیدن به ایالات متحده به سر می برند ، رد می كند و به قضات اجازه می دهد برخی از درخواست های پناهندگی را بدون ایجاد زحمت در جلسه دادرسی رد كنند.

البته مردم شکایت کردند – دو بار. این دعاوی استدلال های معمول مربوط به قانون مهاجرت و ملیت و قانون آیین دادرسی است. با این حال ، هر دو شکایت در اواخر سال 2020 تشکیل شد ، پس از آن دادگاه های متعددی قبلاً حکم دادند که چاد ولف ، سرپرست سرپرست DHS ، به طور قانونی تعیین نشده است. من قبلا در این مورد نوشتم، و من نمی توانم از بحث ذهنی در مورد آن جلوگیری کنم ، زیرا این یک خطای غیر اجباری است. tl؛ dr این است که قوانین اساسی و قانونی در مورد اینکه چه کسی جانشین وزیر دفاع DHS تأیید شده در سنا می شود ، وجود دارد و ترامپ دو بار از آنها پیروی نکرده است ، بنابراین ولف صلاحیت ایجاد هیچ قانونی را ندارد. نیازی نیست آن را از من بگیری. GAO به همان اندازه گفت در ماه آگوست.

سازمانهای غیرانتفاعی مهاجرت در سال 2020 چهار پیروزی بدست آوردند. در 8 ژانویه ، قاضی جیمز دوناتو از ناحیه شمالی کالیفرنیا مقام پنجم را کسب کرد ، صدور قرار موقت بر خلاف قانون جدید پناهندگی و او به صراحت اعلام کرد که راضی نیست:

اگر دولت حقایق یا قانون جدیدی را با توجه به این س profال ، یا استدلالی تاکنون بدون تأمل به نفع خود می دید ، این یک تمرین ارزشمند بود. اینطور نبود دولت دقیقاً همان ادعاهای حقوقی و واقعی را که در پرونده های قبلی مطرح شده بازیافت کرده است ، گویی که در نظرات مستدل چند دادگاه به درستی رد نشده است … این یک استراتژی دعوی نگران کننده است. در واقع ، دولت مدام همان ماشین را به دروازه می زند ، به این امید كه روزی بتواند از آن عبور كند.

مطابق با اخبار دادگاه، دوناتو روز گذشته نیز در جلسات دادرسی کلمات را جمع نکرد: “دولت همچنان همان نوار 8 آهنگ را اجرا می کند و صدا بهتر نمی شود.” (8 تراک یک قالب آنالوگ برای ذخیره موسیقی ضبط شده ، بچه ها است.) او همچنین Wolf را با “یک چمباتمه در یک ساختمان اجاره ای” مقایسه کرد. هنگامی که یک وکیل دادگستری اظهار داشت که قاضی باید به وزیر سابق DHS نگاه کند (و دروغگو مستند) كرستجن نیلسن قصد تغییر ترتیب جانشینی را دارد ، حتی اگر در واقع این كار را نكرده باشد ، قاضی گفت: “شما تا زمانی كه كسی ماهی آن را خریداری نكند ، همان سطل ماهی را دستفروشی نمی كنید.”

خبر خوب این است که بیشتر این افراد مانند سطل آشغال موجود در هفته آینده خارج خواهند شد و دولت بایدن در لغو این قانون آزاد است. اما آنها دیگر گرگ برای لگد زدن نخواهند داشت ، زیرا او از سمت سرپرست دبیری استعفا داد در روز دوشنبه. یکی از دلایل ذکر شده این بود که احکام دادگاه اقتدار وی را به چالش می کشد ، بنابراین در اینجا یک پنج مورد عالی برای وکلای منافع عمومی است که چنین امکانی را فراهم کرده اند. یکی یکی.


Lorelei Laird یک نویسنده مستقل و متخصص حقوق است و تنها کسی است که می شناسید هنوز برچسب سپر “I Believe Anita Hill” را دارم. پیداش کن wordofthelaird.com.

logo-footer