Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

چیزی که بالای قانون وجود دارد بهتر از یک نیمکت نشینی خوب است. وقتی قاضی برای سرزنش وکلا در سالن دادگاه از تلاش خود خارج می شود ، می تواند بسیار سرگرم کننده باشد. و این فقط زمانی دو برابر می شود که شرکای Biglaw مرکز همه چیز باشند.

این پرونده یک اختلاف اختراع بین شرکت Finjan Inc و شرکت Juniper Networks Inc است. در ماه ژانویه ، قاضی ویلیام آلسوپ از ناحیه شمالی کالیفرنیا این پرونده را “یک پرونده استثنایی” خواند و گفت فینجان یک پرونده خسارت را “نامشخص” ارائه داد که دادگاه 2018 “هدر داد مقدار زیادی از وقت و انرژی همه “، و” خطاهای غیر اجباری “را انجام داد که منجر به دادرسی دوم شد.

این هفته ، قاضی آلسوپ ، به توصیه یک استاد خاص ، مبلغ 5.9 میلیون دلار به جونیپر اعطا کرد. گرچه این جایزه بزرگی به نظر می رسد ، اما جونیپر نیز به دنبال تحریم بود. این فقط در کارتها نبود. اما قاضی آلسوپ فراخوانی فینجان – و وکلای سابق بیگلاو کرامر لوین – را برای رفتارشان در جریان پرونده مناسب دانست. و برای موارد آینده اخطار داد ، گزارش شده توسط Law.com:

که در یک دستور نه صفحه ای صادر شده در روز دوشنبه، آلسوپ دریافت که رفتار فینجان – هرچند گاهی “سرسخت و جنگ طلب” – از اظهارات عمدی دروغ یا سایر رفتارهای سخیف که می تواند منجر به تحریم های بخش 1927 شود ، عبور نکرد.

اما ، وی نوشت: “این دستور به هیچ وجه وکالت وکالت جیمز آر. هانا ، لیزا کوبیاکا و پل جی آندره را ندارد. رفتار آنها نامناسب بود و انصاف دادرسی را ناامید کرد. قضات در آینده هنگام رسیدگی به آنها در پرونده های بعدی باید این را در نظر بگیرند. “

آندره ، كوبيالكا و هانا هنوز در مورد اين حادثه اظهارنظري نكرده اند. اما ، هوم ، نه کلماتی که می خواهید بخوانید.


کاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون ، مجری برنامه پادکست Jabot، و میزبان مشترک مثل یک وکیل فکر می کنم. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer