Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

یکی دیگر از نشانه های زمان: یک قاضی فدرال واکسیناسیون COVID را به عنوان شرط وثیقه تعیین کرده است. قاضی منطقه جنوبی نیویورک Jed S. Rakoff وثیقه ای برای Elouisa Pimental ، که با اتهام توطئه برای توزیع مواد مخدر مواجه است ، اما موظف کرد واکسن کرونا را دریافت کند.

مانند گزارش شده توسط Law.com ، Rakoff’s سفارش او گفت که “اختیار کافی” برای اعمال واکسیناسیون به پیمنتال دارد. قاضی راکوف این الزام را با غربالگری اجباری مواد مخدر و ارزیابی سلامت روانی مقایسه کرد که داوران دائماً این کار را انجام می دهند. این شرایط برای محافظت از جوامع ما و آسیب پذیرترین افراد در بین ما از بدترین خطرات COVID-19 طراحی شده است.

قاضی می نویسد: “اگر دادگاهی بتواند این محدودیت ها و سایر محدودیت های سنگین را به عنوان شرط آزادی اعمال کند … یک دادگاه می تواند گام بسیار معتدل تری را در زمینه واکسیناسیون به عنوان شرط آزادی متهم از زندان بردارد.”

در این دستور همچنین مشخص شده است که واکسیناسیون در زندان های فدرال به صورت رایگان در دسترس است ، اگرچه همه از آن استفاده نکرده اند:

در دستور خود ، راکف گفت که او هیچ اختیار ندارد که سیاست ظاهری اداره زندانها را در مورد اجازه دادن به زندانیان برای واکسیناسیون در صورت تمایل “حدس دوم” بزند. اما ، به گفته وی ، دادگاه “مسئولیت” تعیین شرایط وثیقه را دارد که “از خطری برای جامعه جلوگیری می کند ، در این مورد ، خطر افزایش آلودگی افراد بیگناه و حتی مرگ بالقوه آنها را افزایش می دهد.”

در این مرحله ، مهم نیست که چگونه مردم واکسیناسیون خود را به پایان می رسانند ، این کار خوبی است.


کاترین روبینو ، ویراستار ارشد در فوق قانون ، میزبان پادکست Jabot، و میزبان مشترک مانند یک وکیل فکر کنیدبه راهنمای ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفاً با او ارتباط برقرار کنید. با خیال راحت ایمیل بزنید او با هر گونه راهنمایی ، س questionsال یا نظر ، و او را در توییتر دنبال کنید (@Kathryn1)

logo-footer