Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

شعبه قضایی ممکن است فیش حقوقی سرویس مارشال ایالات متحده را امضا نکند ، اما اشتباه نکنید ، این سازمان دو کار انجام می دهد: کار در دادگاه های فدرال و عدم گرفتن دکتر ریچارد کیمبل. بنابراین وقتی مارشال ها شروع به انگشت زدن انگشتان قضات فدرال می کنند ، این یک مشکل جدی است. وقتی ادعا می شود که این بی احترامی در بالاترین سطح آژانس هماهنگ می شود ، به یک بحران بین شاخه ای نزدیک می شود.

نگران نباشید ، من مطمئن هستم که مریک گارلند درست کار خواهد کرد نادیده گرفتن این نیز.

واشنگتن پست دارد یک داستان کاملا جذاب از داکوتای جنوبی جایی که قاضی منطقه ایالات متحده چارلز کورنمان اتهامات تحقیرآمیز جنایی علیه سه مقام خدمات مارشال را تشریح کرد: مارشال دانیل مستلر از منطقه داکوتای جنوبی ، معاون ارشد وی استیون هوتالینگ و رئیس ستاد خدمات مارشال های ایالات متحده جان کیلگالون

قاضی دادگاه ، تاریخ دادرسی 13 سپتامبر را تعیین کرد و از دادستان ایالات متحده خواستار پیگیری پرونده شد ، گفت: “هر یک از شما به توطئه برای جلوگیری از عدالت ، تحقیر دادگاه متهم شده است.” قاضی گفت اگر دفتر رد شود ، او دادستان را تعیین می کند.

چی شد؟ قاضی از یک معاون در اتاق دادگاه خود پرسید که آیا وی واکسینه شده است. هنگامی که وی از جواب دادن امتناع کرد – احتمالاً به این دلیل که همه در داکوتای جنوبی با غیرت از سو mis تفاهم فاحش خود در مورد نحوه کار HIPAA دفاع می کنند – به او گفته شد که دادگاه را ترک کند.

باید این پایان کار بود. خوب ، معاون صادقانه گفت ، “بله ، افتخار شما ، البته من واکسینه شده ام” باید پایان آن بوده است ، اما این بیش از حد درخواست می کند. در عوض ، به گفته قاضی:

مارشال ها ، به نوبه خود ، سه نفر از متهمان را که قرار بود در آن روز برای جلسات دادرسی برگزار شوند ، از دادگاه خارج کردند. این قاضی را خشمگین کرد ، که این عمل را “آدم ربایی” توصیف می کند که مانع کار دادگاه می شود.

یکی از آنها به آسانی قابل توضیح است. دو بسیار سخت تر است. سه؟ موفق باشید!

ماجرا در ماه مارس آغاز شد ، زمانی كه قاضی كورنمن آژانس را تحت فشار قرار داد تا درمورد واكسیناسیون به دادگستری هشدار دهد. این به نظر می رسد منطقی به طور کلی و فوق العاده منطقی هنگامی که شما در مورد یک قاضی هشت پا در یک نقطه COVID صحبت می کنید. آژانس چشمان خود را به این درخواست چرخاند و ادعا کرد که این واکسیناسیون کارکنان را ردیابی نمی کند – هرچند پست به کارمندانی استناد می کند که ادعا می کنند آژانس آنها را وادار به پر کردن مدارک واکسن کرده است.

از طرف خود ، کیلگالون این حرف را برای گفتن داشت:

کیلگالون همچنین استدلال کرد که هر حکم گسترده دادگاه مبنی بر اینکه نمایندگانی که امنیت را در دادگاه های فدرال تأمین می کنند باید واکسینه شوند “ممکن است بر توانایی دادگاه ها برای انجام تجارت خود در صورت لزوم چنین تأثیری تأثیر بگذارد.”

چه کسی می تواند شعار خدمات مارشال ایالات متحده را فراموش کند: “دادگاه مطمئنی که به اینجا رسیده اید … شرم آور اگر کسی تصمیم گرفت از آن محافظت نکند.”

قاضی فدرال سه مقام ارشد اجرای قانون را به انسداد جنایی متهم کرد [Washington Post]


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer