Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به نظر نمی رسد قاضی منطقه ایالات متحده ریچارد لئون از منطقه کلمبیا راضی باشد. و منظورم این است که قابل درک است.

می بینید که آرنولد و پورتر پرونده ای را علیه ایالات متحده تشکیل دادند و به موجب آن سیاست وزارت امنیت داخلی را ممنوع کرد که نیویورک ها را از برنامه Global Entry منع کند. در پاسخ به این دادخواست ، وزارت دادگستری در دادگاه گفت هیچ ایالتی که سوابق وسایل نقلیه موتوری را با دولت فدرال به اشتراک نگذارد ، مانند نیویورک ، نمی تواند در آن شرکت کند. با این حال ، این درست نبود. بعداً DOJ واقعیت را پذیرفت و سیاست ممنوعیت نیویورکی ها را از بین برد.

اما اکنون زمان آن فرا رسیده است که آرنولد و پورتر به عنوان بخشی از توافق حل و فصل پرونده ، برای کار اضافی خود حقوق دریافت کنند. طبق شرایط این توافق نامه ، A&P براساس نرخ صدور صورت حساب شرکتی خود 206،500 دلار دریافت می کند (دو شریک و شش همکار در این زمینه کار کرده اند) … به شرط آنکه این توافق نامه به تأیید قضایی برسد.

همانطور که در بالا گفتم ، قاضی لئون یک اردوگاه خوشحال نیست. مانند گزارش شده توسط Law.com ، او “رفتار شرم آور” DOJ را صدا می زند و می گوید تمایل به پاك كردن كل موضوع زیر فرش همان چیزی است كه آنها را بر آن داشت تا با هزینه های A & P موافقت كنند:

وی گفت: “هر روز وزارت دادگستری و موکلان آنها مجبور نیستند که در پرونده ای پررنگ ، به اظهارات نادرست کتبی و شفاهی مربوط به سوابق اعتراف کنند! به نظر می رسد که آرنولد و پورتر به سادگی – متأسفانه با هزینه مالیات دهندگان – از تمایل آشکار دولت برای رسیدگی به پرونده در اسرع وقت ، سرمایه گذاری کردند. ” لئون نوشت به دستور او هزینه ها را انکار می کند.

“من مطمئناً امیدوارم و انتظار دارم كه رهبری این بخش اقدامات ویژه ای را در آینده انجام دهد ، خصوصاً در مواردی كه شامل انجام رفتارهای شرم آور در اینجا باشد ، تا اطمینان حاصل شود كه هزینه های مورد توافق وزارت و در نهایت توسط مودیان پرداخت می شود. ، در واقع منصفانه و معقول هستند. “

با وجود رفتار ضعیف دولت ، قاضی لئون در ادامه گفت که نرخ های شرکت A & P در این مورد مناسب نیست:

لئون نوشت: “دادگاه دریافت كه متهم كردن متهمان برای زمان محاسبه شده طبق استاندارد آرنولد و پورتر ، شركت ها تحت شرایط موجود معقول نیست.” “آرنولد و پورتر ، طبق وب سایت خود ، یک شرکت” در سطح جهانی “است که برای پیچیده ترین چالش های مشتریان شرکتی خود ، راه حل های پیچیده نظارتی ، دادرسی و معاملات را مدیریت می کند. در مورد این نوع ، که در نهایت هزینه های توافق شده توسط مودیان پرداخت می شود ، استفاده از نرخ های استاندارد شرکت آرنولد و پورتر چندان منطقی نیست. “

قاضی لئون خاطرنشان کرد که با استفاده از Laffey Matrix ، یک برنامه مدل هزینه برای تعیین نرخ ساعتی معقول ، با فرض دو شریک و دو همکار بالاترین صورتحساب در مورد پرونده ، هزینه های معقول 82562 دلار است. این… کاهش قابل توجهی از 206،500 دلار برای تسویه حساب درخواست شده است.


عکس سرکاترین روبینو سردبیر ارشد بالاتر از قانون و مجری برنامه است پادکست Jabot. مشاوران ATL بهترین هستند ، بنابراین لطفا با او ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل از طریق ایمیل ارسال کنید او با هر گونه نکته ، سوال یا نظر او را در توییتر دنبال کنید (@ کاترین 1)

logo-footer