Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

به نظر می رسد که پارلر است دادخواست ضد انحصاری در برابر آمازون به دلیل تعلیق حساب AWS خود خیلی خوب شروع نشده است. در جلسه دادرسی اضطراری روز پنجشنبه برای دیدن اینکه آیا قاضی به آمازون دستور می دهد AWS را دوباره برای Parler ، قاضی روشن کند ، یا نه حاضر به انجام این کار نیست:

قاضی منطقه ایالات متحده باربارا جی روتشتاین در سیاتل گفت که در جلسه دادرسی روز پنجشنبه او تمایل ندارد به آمازون دستور دهد بلافاصله پارلر را دوباره آنلاین کند. درعوض ، وی ابراز علاقه كرد كه با اتخاذ روشی سنجیده تر ، تصمیم بگیرد كه آیا باید دستور بازدارندگی دائمی برای بازگرداندن خدمات وب به پارلر صادر كند.

صحبت با دو نفر که جلسه را دنبال کردند ، به نظر می رسد که قاضی هنوز حکم رسمی را صادر نکرده است ، اما گفته است که او به سرعت این کار را انجام خواهد داد. نظر دیگری که من از افرادی که به جلسه دادرسی گوش دادند شنیدم این بود که به نظر نمی رسید وکیل پارلر برخی از مفاهیم نسبتاً اساسی در مورد چگونگی عملکرد همه اینها را درک کند ، که برای موکلش خوشایند نیست. همچنین ، وکیل آمازون گفته است که آنها به پارلر گفتند که اگر یک استراتژی تعدیل محتوای واقعی را ایجاد کند ، اجازه می دهد سایت به AWS بازگردد – که باز هم به این معناست که آنها تعلیق کردند ، نه اینکه حساب پارلر را فسخ کنند (این باعث شده است تبدیل به یک نکته کلیدی در دادخواست می شود ، زیرا پارلر استدلال می کند که فسخ قرارداد آنها را نقض می کند ، در حالی که آمازون می گوید حساب صرفاً به حالت تعلیق درآمده است ، که متفاوت از فسخ شده است).

یک نکته دیگر: وکیل پارلر ظاهراً به قاضی گفت که پارلر می تواند نه قادر به دادرسی در این پرونده تا پایان قضاوت (در چارچوب استدلال در اینكه آسیب ناپذیری در غیرفعال كردن بلافاصله سایت وجود ندارد ، در پاسخ به این س askedال كه چرا بعداً با جبران خسارت نمی توان خسارتی برطرف كرد). من این را سرگرم کننده می دانم ، زیرا فقط هفته گذشته (که البته مانند یک قرن پیش احساس می شود) ، پارلر اصرار داشت که به بخش 230 احتیاج نداشت اصلاً و مدیر عامل جان ماتز می گفت كه پارلر به اندازه كافی بزرگ است و می تواند در برابر هرگونه دادخواست قضایی كه بدون 230 مورد اتفاق خواهد افتاد ، مبارزه كند. در آن زمان ، من به او اشاره كردم در حالی كه حامیان وی ، خانواده مرسر ، ثروتمند هستند ، اما آنها که ثروتمند

هنوز هم بسیار حیرت انگیز است که از “هه ، ما می توانیم چنین مسئولیت های حقوقی را در صورت مسئولیت ارسال کاربران خود” به “خدایا ، ما نمی توانیم این دادخواست را که برای زنده نگه داشتن سایت خود ارائه کردیم” تحمل کنیم فقط در یک هفته.

قاضی تحت تأثیر تلاش پارلر برای مجبور کردن آمازون به قرار دادن مجدد آنلاین آن تحت تأثیر قرار نگرفت

بیشتر داستانهای مرتبط با قانون از Techdirt:

شریل سندبرگ با اصرار انکارآمیز بحث می کند که فقط فیس بوک قدرت جلوگیری از افراد بد آنلاین را دارد
جک دورسی در مورد تصمیم دشوار ممنوعیت دونالد ترامپ توضیح می دهد. پشتیبانی از تبدیل توییتر به پروتکل غیرمتمرکز را تکرار می کند
قانون گذاران مجلس از غول های مخابراتی در مورد افزایش قیمت باند پهن در طی یک شیوع همه سوال می کنند

logo-footer