Open/Close Menu وکیل | مشاوره رایگان | وکالت | وکیل آنلاین

از آنجا که پرونده های قضایی بین ایالت تگزاس و جو بایدن فقط یک هنر نمایشی ساده است که برای حفظ کن پاکستون در فضل لطف دونالد ترامپ ساخته شده است – باعث ناراحتی جورج ص. بوش شد – از اینکه به هر کلمه ای که توسط یک قاضی دادگستری اختصاص داده شده و روش های کنفرانس برنامه ریزی اولیه را تعیین می کنید ، آویزان نمی شوید. زمان ، تاریخ و بله ، دیگر این بزرگنمایی است … این چیزی است که شما برای چسباندن سفارش خود لازم دارید.

اما این یک اشتباه خواهد بود ، زیرا این پرونده توسط قاضی قاضی اندرو ادیسون رسیدگی می کند ، که افتتاحیه افتتاحیه خود را با عنوان ” نیمکت نشینی خنده دار از خود بیزار برای برخی از وکلا که هرگز زحمت یادگیری او را نگرفته اند.

حالا او بازگشته است ، و کمی ذوق و شوق به او می افزاید یک دستور برنامه ریزی پیش پا افتاده در غیر این صورت با تذکر طرفین برای حفظ دکوراسیون.

سطح بسیار خاصی از دکور.

یک نکته دیگر: شما در طول کنفرانس ویدیویی نیازی به پوشیدن لباس رسمی دادگاه ندارید. اما شما ملزم به پوشیدن لباس هستید.

وقتی می گوییم شکایت را خوانده ایم و امپراطور لباس ندارد ، در مورد کیفیت استدلال هایی که تگزاس بر سر میز می آورد استعاره می کنیم.

حتی اگر این تبدیل شده است مشکل در سراسر کشور بعید است که وکلای فدرال یا ایالتی برهنه ظاهر شوند. اما ، من حدس می زنم بهتر از متاسفم. من هم نمی خواهم کن پاکستون را برهنه ببینم.

زودتر: نیمکت نشین شگفت انگیز و خودپسند برای وکلایی که نمی توانند بفهمند کدام قاضی فدرال را داشته اند
اگر این قانون اساسی باشد ، سیستم ما خراب است


عکس سرجو پاتریس سردبیر ارشد بالاتر از قانون و میزبان مشترک در مثل یک وکیل فکر می کنم. در صورت تمایل به پست الکترونیک هر گونه نکته ، سوال یا نظر. دنبالش کن توییتر اگر به حقوق ، سیاست و دوزهای خوبی از اخبار ورزشی دانشگاه علاقه مند هستید. جو همچنین به عنوان یک مدیر عامل در جستجوی اجرایی RPN.

logo-footer